همه چیز درباره تورهای لحظه آخری

آنچه درباره تور لحظه آخر  باید بدانید

یکی از بهترین گزینه هایی که برای یک تعطیلات ارزان با شرایط خوب می توان داشت، خرید تور لحظه آخر است. شاید تا بحال این واژه را خیلی شنیده باشید اما دقیقا ندانید که فایده این تور چیست و چه فرقی با یک تور معمولی دارد. اگر به دنبال جواب هستید، در ادامه با الی گشت همراه باشید:

مطالب مرتبط:
این کشورها از توریست ها متنفرند
۱۱ حقیقت شوکه کننده برای توریست ها از این کشورها

سفر با تور لحظه آخر

درباره تور لحظه آخری

در واقع آژانس های مسافرتی و آژانس هایی که برگزار کننده تورهای داخلی و خارجی هستند، به خاطر تکمیل نشدن صندلی های هواپیما یا خالی ماندن اتاق های تعدادی از هتل ها، در لحظات آخر تصمیم می گیرند تور را با قیمت بسیار ارزانی به فروش برسانند تا بتوانند ظرفیت های خالی را تکمیل کنند که این کاهش نرخ می‌تواند شامل بلیط هواپیما یا کل پکیج مسافرتی باشد. در واقع طرف برنده ی تور لحظه آخری مسافر است چون توانسته با قیمت بسیار پایینی که گاهی تا ۷۰ درصد پایین تر از قیمت اصلی تور هم می آید، آن را خریداری کند. اما برای خرید تور چه کنیم؟

زرنگ باشید!

همانطور که در بالا گفته شد تورهای لحظه آخری به دلیل مزیت ویژه ای که دارد، متقاضی های زیادی هم دارد بنابراین در مسافرت‌ های لحظه آخری جای هیچ اتلاف وقتی نیست. پس بهتر است من من کردن را کنار بگذارید و سریعا دست به کار شوید! گذشته از تمام اینها، اگر تور لحظه آخری بخرید می توانید با هیجان دقیقه نودی به یک ساحل زیبا، یک مسافرت عاشقانه، یک تور دریایی در کروز و یا حتی تعطیلات در یک کشور اروپایی بروید.

خرید تور لحظه اخر

از مقاصد این نوع تورها باخبر باشید

حتی اگر مبلغ بسیار کمی هم برای یکی از تورهای لحظه آخر بپردازید، باید مقصد سفرتان را بشناسید. در هر صورت دارید هزینه می کنید و ممکن است همان هزینه ی کم هم برای مقصدی باشد که دوست ندارید. مثلا اگر انتظارتان از این سفر دقیقه نودی این است که با یک نقشه، راه بیفتید و سفرتان را برای آشنایی و بازدید از عجایب شهر یا کشور مقصد شروع کنید، پس بهتر است به جای این تورها، دنبال تور‌های کمپینگ ارزان‌ قیمت در جنگل‌‌ هایی با مناظر زیبا باشید که ممکن است یک آبشار دیدنی و یا یک چشمه آب گرم باشد و فعالیت‌ های ماجراجویانه و مورد علاقه تان را در خود داشته باشد.

مقاصد تور لحظه آخر

می خواهید بیشتر در هزینه ها صرفه جویی کنید؟ بخوانید

شاید دوست داشته باشید در سفر با تور لحظه آخری، حتی بیشتر از این هزینه هایتان را کم کنید که خیلی هم خوب است.
اگرچه سفر‌های لحظه‌ آخری می‌ تواند تا حد زیادی هزینه‌های سفر را کم کند اما اگر بودجه ای که در اختیار دارید خیلی محدود است، بهتر است در طول سفرتان هم هزینه‌ ها را تا حد ممکن کم کنید. چطور؟ کافی است در طول سفر از کارهایی که باعث پول خرج کردن های اضافه می شود، دوری کنید. مثلا تا جایی که ممکن باشد به رستوران نروید و به جای آن مواد غذایی با قیمت مناسب را از سوپرمارکت‌ ها و یا مغازه‌های کوچک محلی تهیه کنید. اگر قصد خرید سوغاتی دارید، خریدتان را از فروشگاه‌ های دور از مراکز توریستی انجام دهید.

منبع: superpages.com

نظر خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد

code