هیجان تفریحات آبی در دبی

تفریحات اّبی دبی را تجربه کنید

بیشتر ما دبی را به بیابان هایش می شناسیم اما این شهرتفریحگاهی بینظیر برای کسانی است که عاشق آب هستند. فلای بورد، شیرجه، غواصی و موج سواری در میان آب های خلیج فارس از تجربه های هیجان انگیز آبی است که هیچ وقت از یادتان نمی رود، با الی گشت همراه باشید تا با تفریحات آبی دبی آشنا شوید.

مطالب مرتبط:
تفریحات متفاوت دبی
این ۲ جاذبه برای سفر به دبی کافیست!

پارک آبی آکواونچر

پارک آبی آکواونچر در بزرگ ترین جزیره مصنوعی جهان قرار دارد. در این پارک سرسره های آبی با سرعت زیاد خود و استخر های مواج، بچه ها را غرق در هیجان و شادی می کند، شور، نشاط و تفریح در این پارک در حدی است که آن را از دیگر پارک های آبی متمایز کرده است. در این پارک یک کلاه حبابی بر سر می کنید و به زیر آب می روید تا در میان ماهی ها و نهنگ ها گردش کنید. اگر دوست ندارید کاملا در آب بروید می توانید در درون استخر باستید و به سفره ماهی های کنجکاو اطراف خود غذا بدهید.

پارک آبی آکواونچر

پدل بوردینگ

پدل بوردینگ از ورزش های آبی جدید دبی است و «ساحل غروب آفتاب» یکی از معروف ترین جاهها برای این تفریح مهیج است چون آب این ساحل آرام و غیر مواج است و بوردها هم به آسانی در آن کرایه داده می شوند. یک آموزش سریع ۱۰ دقیقه ای تمام چیزی است که یک شخص مبتدی می تواند به راحتی با آن به درون آب برود و پدل بوردینگ کند. برای عرق ریختن آماده باشید! با حرکات سنگینی که در این ورزش باید انجام دهید در هر ساعت، با سرعت متوسط، حدود ۳۵۰ کالری می سوزانید. اگر به دنبال تفریحی هستید که در آن استراحت بیشتری وجود داشته باشد در هنگام طلوع آفتاب به کلاس های یوگا بروید و به درختانی که در روبروی برج العرب بر روی آب شناور هستند فکر کنید.

پدل بوردینگ

غواصی

غواصان با تجربه به راحتی در سواحل دبی به داخل آب می پرند و با اکتشاف سواحل ، آبزیان منحصر بفرد این خلیج را از نزدیک می بینند. در این محل به کسانی که به دنبال بالابردن مهارت های غواصی خود هستند آموزش ها و کتابچه هایی داده می شود و حتی می توانید در سواحلی که در ۴ کیلومتری ساحل، زیستگاه ماهی های زیبا و رنگارنگی مثل هامور، آنجل، دلقک ماهی، کوتر و لاک پشت های زیبا هستند هم غواصی کنید.

غواصی

فلای بوردینگ

اگر به دنبال هیجان هستید به ساحل قانقوت بروید. در فلای بوردینگ کسانی که عاشق ماجراجویی هستند بر روی یک بورد کوچک قرار می گیرند، لوله ای به یک جت اسکی وصل می شود و با تغییراتی که شدت خروجی آب از جت اسکی دارد قدرت پرواز شما هم تغییر می کند. حتی کسانی که تا به حال هیچ تجربه ای از فلای بوردینگ نداشته اند هم می توانند مانورهایی را در دور مارینا انجام دهند.

فلای بوردینگ

سفر با قایق تفریحی

سوار بر قایق تفریحی شخصی شوید، در کنار جاذبه هایی که در کنار آب قرار دارند مثل برج العرب، دبی مارینا، پالم جمیرا از قایق پیاده می شوید و از آن ها بازدید می کنید. بر روی همین قایق ها ضیافت باربکیو برگزار می کنید و به دل آب های خلیج فارس رفته و شنا می کنید.

منبع: visitdubai.com

معرفی هتل آرمانی دبی | ۵ ستاره
معرفی هتل آرمانی دبی | ۵ ستاره
معرفی هتل آتلانتیس پالم دبی | ۵ ستاره
معرفی هتل آتلانتیس پالم دبی | ۵ ستاره
سفری کم خرج به دبی
سفری کم خرج به دبی
هتل های معروف دبی نزدیک محله رقه
هتل های معروف دبی نزدیک محله رقه

نظر خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد

code