هیجان موج سواری در جزایر اندونزی

در این جزایر اندونزی هیجان موج سواری را تجربه کنید!

مدت های طولانی است که موج سواران، به زندگی کوچگردی، معروف بوده اند،  به طوریکه زمان زیادی را صرف جستجوی جهان به دنبال موج های کامل می کنند. و در برخی مراحل جستجوی خود، بسیاری از آنها، خودشان را در محدوده امواج اندونزی پیدا خواهند کرد. می خواهیم موج سواری در جزایر اندونزی تجربه کنیم، در ادامه با الی گشت همراه باشید.

مطالب مرتبط:
۸ دلیل وسوسه انگیز برای سفر به اندونزی
نگاهی به فرهنگ جالب یکی از کهن ترین اقوام اندونزی

بالی

بالی، با بیشترین نقاط موج سواری در سطح جهان، مرکز موج سواری اندونزی است. هر سفر موج سواری در اینجا تقریبا همیشه در کوتا آغاز می شود که منطقه ساحلی اصلی اندونزی است. امواج در اینجا، همه چیز را برای همه ارائه می دهند. موج سواران برتر، از شرایط طوفانی مطبوع، لذت می برند، در حالی که مبتدیان، استراحت در ماسه های نرم ساحل و مدارس موج سواری متعدد را محیطی مناسب برای اولین ذوق ورزشی خواهند یافت. با فاصله کمی از کوتا، شبه جزیره Bukit واقع شده که بهترین امواج در بالی را در آنجا می توان یافت. پادنگ، یکی از نقاط مشخص اندونزی است. زمانی که آنجا باشید، می توانید انتظار دیدن یکی از جالب ترین مکان ها در جهان را داشته باشید.

جزیره بالی

سوندای

درست در جنوب بالی، حوالی جزیره سوماترای واقع شده، که مملو از نقاط موج سواری می باشد. لومبوک، نزدیک ترین جزیره به بالی، بیشترین بازدیدکننده را از جمعیت موج سواران دارد و بعنوان ارزشمندترین مکان موج سواری، نقطه کویری افسانه ای می باشد، که احتمالا بهترین موج  را در جهان داراست. این موج بسیار بی ثبات است اما زمانی که تمام عناصر کنار هم باشند، این نقطه بی پایان، موج هایی عظیم را در بیش از ۲۰ ثانیه برای موج سواران ایجاد می کند. افراد مبتدی، دان دان و یا Ekas داخلی را امتحان کنند، که هر دو در ساحل جنوبی لومبوک واقع شده اند.

سوندای

سوماترا

سوماترا، زنجیره ای از جزایر است که در سواحل غربی واقع شده است. Nias، در شمال، معروف ترین آنها است. این موج، همیشه بصورت موجی کامل در نظر گرفته شده است، اما به دنبال سونامی بوکس روز ۲۰۰۴، موج به طوری مهیج، تقویت شده است. صخره حدود یک متر به بالا افزایش یافته و موج را سریع تر و سازگارتر نموده است.

همچون Nias، اگر شما از میانگین موج سواران بپرسید که کجا را برای موج سواری ترجیح می دهند، پاسخ همواره جزایر Mentawai خواهد بود. این جزایر، زادگاه بیشتر نقاط موج سواری نسبت به هر جای دیگری روی زمین هستند و در هر روز از سال، امواج غیر قابل باور، محلی در Mentawais را در هم می شکنند.

سوماترا

چه زمانی به این جزایر برویم؟

اندونزی، اساسا مقصد موج سواری در طول سال است، اما فصل خشک (مه تا اکتبر) بهترین زمان برای رفتن به این منطقه می باشد. یعنی وقتی که بادهای جنوب شرقی جریان دارند و برجستگی موج، از سوی اقیانوس جنوبی، در بزرگترین و سازگار ترین موقعیت خود قرار دارد.

تفریحات جالب در بالی
تفریح و هیجان در سواحل بالی
لومبوک، بهشت کوچک روی زمین+ تصاویر
چطور از فرودگاه بالی اندونزی به مرکز شهر برویم؟

نظر خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد

code