بلیط هواپیما

چگونه در طول سفر وای فای رایگان پیدا کنیم؟

با استفاده از این برنامه وای‌ فای های رایگان نزدیک خود را پیدا کنید!

پیدا کردن وای فای رایگان در طول سفر آسان نیست. استفاده از سیستم داده های همراه شرکت های ارائه کننده خدمات سیم کارت شما هم شاید خیلی گران باشند. در چنین شرایطی نیاز به یک برنامه جهت یافتن وای فای های رایگان در نزدیکی شما بیش از پیش حس می شود. Café Wifi نام اپلیکشین همراهی است که چنین کاری را برای شما انجام می دهد. در ادامه با معرفی بیشتر این برنامه و امکانات آن می پردازیم. با الی گشت همراه باشید.

free-wifi-eligasht
مطالب مرتبط:
برای حفاظت از خود در اینترنت به این کارها عادت کنید!
چگونه در طول سفر به اینترنت متصل باشیم؟

شما فقط کافیست اسم شهر/مکان مورد نظر خود را وارد کنید، و یا اینکه روی نقشه بزرگنمایی کنید و جایی که مد نظرتان است را انتخاب کنید تا مکان هایی که وای فای رایگان دارند روی نقشه به شما نشان داده شوند. وقتی یک مکان که وای فای رایگان دارد را انتخاب کردید، اطلاعاتی مختلفی در مورد آن مکان می توانید به دست آورید. این اطلاعات شامل:

– سرعت اینترنت و شبکه

– شرایط نشستن در آن مکان ها (وجود داشتن پریز برق و یا شارژر USB)

– آدرس، هزینه ها، اطلاعات تماس و ساعات کار

– نمره و نقد کاربران به آن مکان

– نوع غذا/نوشیدنی های موجود درآن مکان

– خدمات چاپ (چاپگر، اسکنر، دورنگار، کپی و…)

– فضای مخصوص جلسه و گردهم‌آیی و هزینه های مربوط به آن

– محدودیت های دسترسی (محدودیت حجمی، زمانی، هزینه ای)

برنامه طوری طراحی شده است که هم به صورت آنلاین و هم به صورت آفلاین و یا با اینترنت های کم سرعت به خوبی کار کند تا ابتدا و قبل از سفر مکان های مورد نظر خودتان که دسترسی اینترنت دارند را جستجو و انتخاب کنید و در طول سفر فقط مجدداً‌ به آنجا رجوع کنید تا آدرس دقیق را پیدا کنید و دیگر نیازی به جستجو و مصرف اینترنت زیادی نباشد. شما همچنین می توانید از خدمات مکان‌یابی گوشی خود استفاده کنید و به برنامه اجازه ی دسترسی به موقعیت مکانی خود را بدهید تا بر اساس موقعیت فعلی شما، مکان های دارای دسترسی رایگان اینترنت را به شما معرفی کند.

در حال حاضر برنامه ی Café Wifi فقط برای سیستم عامل iOS در دسترس است. ولی سایت لیست انتظار کاربران اندروید هم طراحی شده که این کاربران می توانند ایمیل خود را در آن سایت وارد کنند تا زمانی که این برنامه برای این سیستم عامل هم منتشر شد، سریعاً خبردار شوند. البته نسخه تحت وب این اپلیکشین هم در دسترس هست و با هر گوشی/لپ تاپ و یا هر سیستم عاملی می توانید از آن استفاده کنید.

البته هنگام استفاده از سرویس های وای فای رایگان و عمومی باید خیلی مراقب دستگاه و اطلاعات خود باشید و به نکات زیر حتما توجه کنید:

– از فای وای های رایگان برای انجام خرید های آنلاین، دسترسی به حساب های بانکی و یا دسترسی به هر سایت مهم دیگری استفاده نکنید.

– هنگام استفاده از این سرویس ها، از شبکه های شخصی مجازی استفاده کنید تا حالتی شبکه در شبکه ایجاد شود و اطلاعات شما امن و رمزگذاری شده باقی بمانند.

– هنگام استفاده از ایمیل، شبکه های اجتماعی، ساعت های مهم، حساب های بانک و یا غیره، از قابلیت تایید هویت دو مرحله ای استفاده کنید تا حتی اگر کسی به رمز شما دسترسی پیدا کرد،‌ نتواند وارد حساب شما شود.

– قابلیت اتصال خودکار به فای فای را در گوشی های خود خاموش کنید تا به صورت خودکار و بدون اطلاع شما به شبکه ای متصل نشود.

– بهترین کار هم این است که از بسته های اینترنت همراه استفاده کنید تا اصلاً‌ از وای فای های رایگان استفاده نکنید و خیالتان بابت اطلاعاتتان جمع باشد.

سفری راحت تر با نسخه جدید اپ تریپ ادوایزر
سفری راحت تر با نسخه جدید اپ تریپ ادوایزر
۵ تکنولوژی که سفر را مثل آب خوردن راحت می کنند
۵ تکنولوژی که سفر را مثل آب خوردن راحت می کنند
۱۰ اختراع جالب توسط مردم عادی در چین!
۱۰ اختراع جالب توسط مردم عادی در چین!
هر فایلی را در گوشی اندرویدی خود باز کنید!
هر فایلی را در گوشی اندرویدی خود باز کنید!