بلیط هواپیما

پارک آبی جینو پارادایس، مجموعه ی تفریحی متفاوت در تفلیس

پارک آبی جینو پارادایس تفلیس | Gino Paradise Tbilisi

شهر تفلیس به عنوان پایتخت گرجستان یکی از جذاب ترین مناطقی است که در این کشور می توانید به آن سفر کنید. جاذبه های زیادی در این شهر از تاریخی تا طبیعی وجود دارد که روح هر بازدید کننده ای را جلا می دهد. حال علاوه بر این موارد مراکز تفریحی هیجان انگیزی هم برای گذراندن اوقات فراغت محیا شده است تا گردشگران تجربه یک سفر کامل را داشته باشند، یکی از این مراکز پارک آبی جینو پارادایس است. این پارک آبی با توجه به این که در سال های اخیر احداث شده است اما بسیار مورد توجه علاقمندان قرار گرفته است. با الی گشت در سفری به تفلیس همراه باشید تا بیشتر درباره ی پارک آبی جینو پارادایس تفلیس برایتان شرح دهیم.

پارک آبی جینو پارادایس تفلیس
مطالب مرتبط: 
راهنمای سفر به تفلیس
جاذبه های فراموش نشدنی شهر تفلیس

پارک آبی جینو پارادایس تفلیس یک پارک چند منظوره است که در گرجستان ساخته شده است. این پارک شامل مجموعه ی ورزش های آبی جالب و منحصر به فردی است که هر کدامشان می توانند برای بازدید کننده هیجان های مربوط خودش را داشته باشند. وسعت این پارک حدود ۲۰ هکتار است و انواع استخرها و سرسره های آبی را در خود جای داده است. به جرات می توانیم بگوییم که اوقات بسیار خوش و هیجان انگیزی را در بین سرسره های و استخرهای پرعمق ای پارک خواهید داشت.

نمایی از پارک آبی جینو پارادایس

زمان مناسب برای استفاده از پارک آبی جینو

بهترین زمان برای استفاده از امکانات پارک آبی جینو پارادایس تفلیس فصل تابستان است. این پارک در نیمه ی دوم اردیبهشت تا نیمه اول مهر ماه از لحاظ دمای ها و تناسب دمای بدن با محیط برای بسیار گردشگران ایرانی قابل تحمل است و می توانند از سفرشان لذت ببرند. برای این که بتوانید از پارک آبی جینو پارادایس تفلیس حتما در طول سفرتان بهره ببرید سعی کنید که تا بارش برف آغاز نشده برنامه سفری خودتان را تنظیم نمایید.

پارک آبی جینو پارادایس در شهر تفلیس

آشنایی با پارک آبی جینو پارادایس تفلیس

مجموعه ی تفریحی پارک آبی جینو پارادایس در تفلیس همانطور که گفتیم یک پارک آبی چند منظوره استو در این پارک شما می توانید از انواع امکانات تفریحی آبی نظیر سرسره سورتمه، بخش ساحلی، تفریحات هیجانی و آبی، بخش کودکان، پارک داینو و استخرهای مختلف بهره ببرید. در کنار همه این بخش ها، خدمات دیگری در جینو پارادایس در اختیار بازدید کننده ها قرار می گیرد که از آن جمله می توان به رستوران و کافه و سالن برگزاری مراسم و جشن ها اشاره کرد.

  • انواع استخرهای در پارک آبی جینو

هفت استخر مختلف در پارک آبی جینو پارادایس تفلیس وجود دارد که هر کدام می توانند موقعیت ویژه ای را برای شما به وجود بیاورند. در استخر موج احساس می کنید که در پهنای وسیعی از امواج قرار گرفته اید و هیجان بالایی در عمق ۲ متری آب خواهید داشت. بعد از استخر موج به سمت استخر آرامش می روید و بعد از آن همه هیجان در سرسره ها می توانید در یک متری در آب بنشینید و خستگی آن همه هیجان را از تنتان خارج کنید. استخرهای دیگر مانند استخر گردابی وجود دارند که در فضایی سربسته برای بازدید کنندگان خود خدماتی را ارائه می کند.

استخر های پارک آبی جینو پارادایس
  • بخش ساحلی

شاید فکر کنید که در شهر تفلیس که ساحلی نیست چطور می توان در بخش ساحلی آن تفریح کرد! در بخش های ساحلی پارک آبی جینو پارادایس می توانید به تفریح بپردازید و کلی تجربه جالب بدست بیاورید. از جمله تفریحات بخش ساحلی می توان به قایق سواری، قایق های موزی، دوچرخه آبی، جت اسکی و … اشاره کرد.

  • تفریحات هیجانی

اما تفریحاتی که در این پارک هیجان انگیز آبی می توانید انجام دهید کمی فراتر از تصورتان است. در این پارک می توانید همچون تارزان از طناب آویزان شوید و از این طرف پارک به آن طرف پارک بروید. همچنین می توانید گروهی تشکیل دهید و در کنار هم والیبال ساحلی را هم تجربه کنید.

 

  • بخش کودکان

این پارک دارای یک بخش مخصوص کودکان هم هست تا بتوانید فرزندانتان را هم به این پارک ببرید. در بخش مخصوص به کودکان انواع سرسره های آبی و زمین بازی چمنی اختصاص داده شده تا کودکان بتوانند از سفرشان به تفلیس لذت ببرند. علاوه بر این کودکان شما با آب بازی در زیر فواره ها و درون استخر می توانند حسابی کیف کنند. تعدادی از تاب و سرسره ها، ترامبولین، زمین بسکتبال و سرسره بادی اینجاست تا فرزندان کوچک شما ساعت ها سرگرم شوند و بازی کنند.

پارک آبی جینو پارادایس در تفلیس
  • پارک داینو

یکی از بخش های منحصربه فردی که در این پارک وجود دارد قسمت داینو است. وقتی به این قسمت وارد می شوید در کسری از ثانیه تصور می کنید از این قرن خارج شده اید و به عصر دایناسورها برگشته اید. در پارک داینو، دایناسورها با قدی ۳ برابر قد شما و با غرش های پی در پی شما را می ترساند و هیجان ویژه ای برایتان به وجود می آورند. اگر در داینو پارک گردش کنید، با آبشار و یک سرسره رو به رو خواهید شد و محال است غار درون پارک را از دست بدهید.

پارک داینو
  • سالن بدن سازی

در این مجموعه تفریحی بخشی برای بدن سازی در نظر گرفته شده است و تمام امکانات لازم برای ورزش بدن سازی را در این مجموعه فراهم آورده اند. علاوه بر این ها در این مجموعه دو اتاق پیلاتس و ایروبیک وجود دارد. در اتاق ایروبیک، آینه، ترامبولین، توپ های ورزشی و زیر انداز ورزشی خواهید دید و در اتاق پیلاتس نیز می توانید از خدمات مربوط به آن را بهره ببرید.

  • کابین سرما

کابین سرما به منظور سرمادرمانی در مجموعه تفریحی جینو پارادایس طراحی شده است. در طی این روش، بدن افراد در معرض بارش برف و دمای پایین قرار می گیرد. در این هنگام به جهت تغییر دمای ناگهانی و زیاد، بدن افراد کالری زیادی را از دست می دهد. در واقع به این ترتیب از سرمادرمانی برای کاهش وزن استفاده می کنند. از دیگر مزایای سرمادرمانی می توان به تحریک قلب، افزایش عملکرد اندام های داخلی، اصلاح گردش خون و سوخت و ساز بدن و کاهش خستگی اشاره کرد. همچنین خوب است بدانید که سرمادرمانی اثر ضدپیری قوی و موثری دارد.

مسیر دسترسی به پارک آبی جینو پارادایستفلیس

آدرس: ۱۰۲ Gldani St, Tbilisi ۰۱۰۲, Georgia

زمان استفاده از پارک: مدت زمانی که برای تفریح در این مجموعه نیاز دارید ۲ الی ۷ ساعت بنابر علاقه ای که دارید می باشد.

این مجموعه ی تفریحی در نزدیکی دریای تفلیس قرار گرفته و حدود ۱۰ کیلومتر با مرکز شهر فاصله دارد. اگر خواستید از مرکز شهر به این مجموعه ی تفریحی دسترسی پیدا کنید می توانید از وسایل نقلیه عمومی نظیر مترو، اتوبوس یا تاکسی استفاده نمایید.

این سواحل تفریحی جزیره کیش را در سفرتان فراموش نکنید
این سواحل تفریحی جزیره کیش را در سفرتان فراموش نکنید
دریاچه ولشت در کلاردشت
دریاچه ولشت در کلاردشت
معرفی آبشار نوژیان در خرم آباد
معرفی آبشار نوژیان در خرم آباد
فنتستیک، بزرگ‌ترین آکواریوم ایران در بندر انزلی
فنتستیک، بزرگ‌ترین آکواریوم ایران در بندر انزلی