پاویلیون، یکی از بهترین مراکز خرید مالزی

مرکز خرید پاویلیون در کوالالامپور

طبیعت زیبا، بناهای تاریخی و مراکز خرید لوکس گوشه ای از جاذبه های کوالالامپور هستند که می توانند هر گردشگری را به این شهر جذب کنند. کوالالامپور یکی از گزینه های عالی برای خرید است و در آن مراکز خرید زیادی هست که می توانید هر کدام از آن ها را برای خرید انتخاب کنید. امروز اما به سراغ مرکز خرید پاویلیون (Pavilion) می رویم و شما را با این مرکز آشنا می کنیم تا اگر دوست داشتید در تور مالزی برای خرید به آنجا بروید، الی گشت را همراهی کنید.

مرکز خرید پاویلیون
مطالب مرتبط:
ملاکا، شهری متفاوت در مالزی
باغ گیاه شناسی ژاپنی برجایا در مالزی

پاویلیون یکی از بهترین مراکز خرید مالزی است که در مرکز شهر قرار دارد و با طراحی مدرنش یک خرید عالی به همراه تفریح و استراحت را برایتان به وجود می آورد. این مرکز ۷ طبقه ۱۳۰ هزار متر مربع مساحت دارد و ساختش در سال ۲۰۰۰ شروع و بعد از مدتی در سال ۲۰۰۷ به پایان رسید. مسیر آمدن به این مرکز خیلی سرراست است چون دقیقا در وسط شهر قرار دارد یعنی درست همان جایی که پر از وسایل حمل و نقل عمومی است. در این مرکز خرید شلوغ با ۵۰۰ مغازه و فروشگاه روبرو می شوید که اجناس متنوعی از برندهای بین المللی و داخلی دارند؛ پوشاک، کیف و کفش، لوازم آرایشی بهداشتی و انواع مختلفی از اجناس که همگی باکیفیت و با قیمت های مختلفی عرضه می شوند. هرچند که در مالزی به نسبت ایران قیمت اجناس کمتر است ولی اگر بخواهید دست روی اجناس برند بگذارید خوب معلوم است که باید پول زیادی خرج کنید البته در اینجا برندهای قیمت پایین تر هم شعبه دارند که اگر می خواهید خریدی مقرون به صرفه داشته باشید می توانید به سراغ آن ها بروید.

یکی از بهتین مراکز خرید مالزی

جالبه که طبقه ی ششم این مرکز اسمش خیابان توکیو است و در آن محصولات ژاپنی باکیفیت و با قیمت مناسب عرضه می شود. همین که پایتان را به طبقه ششم مرکز خرید پاویلیون بگذارید فکر می کنید که به خود شهر توکیو آمده اید اینجا حدود ۵۰ فروشگاه دارد که بهترین فرصت را برایتان فراهم می کند تا اجناس باکیفیت ژاپنی بخرید. البته این طبقه کافه ها و رستوران های ژاپنی هم دارد که برای امتحان خوردنی های مخصوص توکیو می توانید مدتی را در این رستوران ها بگذرانید.

مغازه های مرکز خرید پاویلیون

در داخل این مرکز هم مثل بیشتر مراکز خرید معروف، فودکورتی بزرگ و خوب قرار دارد که در صورت احساس گرسنگی می توانید به آنجا بروید. مطمئنا با رفتن به این فود کورت از دیدن این همه تنوع غذایی تعجب می کنید و به درستی نمی دانید کدام یک از این غذاهای خوشمزه را سفارش دهید!

غذاهای فودکورت

در اینجا به غیر از مغازه و رستوران، تفریحات و سرگرمی های زیادی هم هست که می توانید مدتی در آنجا سرگرم شوید و کمی خستگی در کنید. یکی از این سرگرمی ها جایی به اسم «رد باکس پلاس» است که می توانید به آنجا بروید و برای دقایقی خواننده شوید! چجوری؟ در آنجا آهنگ های زیادی پخش می شود و شما می توانید روی آن ها آواز بخوانید. البته اگر تمایلی به خوانندگی نداشتید تفریحات دیگری هم برایتان محیاست. اگر خلبانی دوست دارید به شبیه ساز پرواز در طبقه دوم بروید و برای دقایقی مثل خلبان ها حس و حال پرواز را تجربه کنید. از دیگر امکانات تفریحی این مرکز خرید سینما و استودیوی آشپزی است.

نظر خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد

code