چرا هند را با الی گشت برویم؟

تور هند الی گشت

هند سرزمین شگفتی هاست، سرزمین عجایب و سرزمین هفتاد و دو ملت است و این را تمام افرادی که حتی یکبار سفر به هند داشته اند می دانند. هند را جاذبه ها، شلوغی ها، زیبایی ها، غذاهای تند و خوشمزه، طبیعت بکر، رنگ ها، ادویه ها، فرهنگ و مردمان منحصر بفردش می شناسند و بدون حتی یکی از آن ها، هند دیگر هند نیست. سرزمین مجذوب کننده ای که وقتی به آن سفر می کنید و به خانه بر می گردید، تکه ای از وجودتان در آن جا می ماند. به همه ی این دلایل، اعتقاد داریم که هر کسی باید حداقل برای یکبار هم که شده هند را ببیند و البته که قویا اعتقاد داریم و پیشنهاد می کنیم که تور هند الی گشت را انتخاب کنید و دلیل آن هم تفاوت های بزرگ است که این تور در الی گشت با بقیه ی آژانس های مسافرتی دارد.

تور هند الی گشت

بی نظم و پر هرج و مرج، شلوغ، شگفت انگیز، زیبا، خارق العاده و باور نکردنی… هند یعنی تمام این ها و حتی بیشتر از این ها. کشوری بزرگ با فرهنگ ها و مذاهب مختلف، کشوری که با جمعیت ۱٫۲ بیلیون نفری اش می تواند هم الهام بخش باشد و هم حیرت زده تان کند جایی که ناخودآگاه تمام احساسات خوبتان را برمی انگیزد، جایی واقعا مثل هیچ جای دیگر. با وجود اینکه بخش هایی از این کشور مدرنیته را تجربه می کنند، هنوز هم روح باستانی و سنتی در آن موج می زند.

دیدنی های هند
لباس های هندی

از همه ی این ها گذشته، از غذاهای خوشمره و پر ادویه ی هندی نمی توان گذشت، غذاهایی که گاهی به اندازه ای تند هستند که دهانتان را می سوزانند و شاید فکر کنید که با ذائقه ما ایرانی ها خیلی جور نیستند اما به هر حال نباید فراموش کرد که بخشی از سفر به هند را همین غذاها تشکیل می دهند و بهتر از این است که به یک کشور سفر کنید و همان غذاهای معمول وهمیشگی را بخورید. دوسا، سامبار، داهی وادا، بریانی، چانا ماسالا و…. از خوشمزه ترین غذاهای هندی هستند.

غذاهای هندی

تور هند الی گشت شما را به دیدن مثلث طلایی هند یعنی ۳ شهر دهلی، اگرا و جیپور می برد که هر کدام از آن ها دیدنی های زیادی را در خود جای داده اند. دهلی که پایتخت شگفتی هاست و آنقدر دیدنی است که اصلا بدون آن، تور هند کامل نمی شود. دهلی به نسبت شهرهای دیگر هند مدرن تر است و ظاهر امروزی تری دارد، با این حال این موضوع به هیچ وجه نتوانسته روح قدیمی و سنتی آن را از بین ببرد. وقتی به دهلی قدم می گذارید و وارد آن که می شوید با خیابان های شلوغ و ماشین هایی که مدام بوق می زنند مواجه می شوید یعنی غیر ممکن است که در خیابان ای دهلی قدم بزنید و صدای بوق را نشنوید که در وهله ی اول شاید آزار دهنده باشد اما بعد از مدتی، هم برایتان عادی می شود و هم شیرین چون می بینید حتی این مورد کوچک هم مخصوص دهلی است و اصلا بخش جدایی ناپذیر این شهر دوست داشتنی است. در دهلی، دیدنی ها بسیار است به گونه ای که به آن لقب هندوستان کوچک را داده اند و خیلی ها بر این عقیده اند که بازدید از دهلی یعنی بازدید از تمام هند. با این حال دو شهر اگرا و جیپور هم شهرهای مهمی هستند و جذابیت های منحصر بفرد خودشان را دارند که نباید از دست داد.

دهلی

شاید مهمترین دلیلی که گردشگران را به هند می کشاند همان جذابیت جادویی تاج محل باشد، بنای سفید و حیرت آوری که به عنوان مهم ترین بنای تاریخی هند شناخته می شود و در آگرا واقع است و یکی از عجایب هفتگانه جهان هم هست. البته تاج محل تنها بنای جذاب آگرا نیست و مقبره ها و قلعه های دیدنی زیاد دیگری در این شهر نهفته است که همه ی آن ها ارزش دیدن دارند و باید برای تک تک آن ها وقت گذاشت.

تصویر زیبا از تاج محل
تاج محل

ضلع دیگر این مثلث طلایی، جیپور است، جیپوری که جاذبه های مهم زیادی را در خود جای داده و به شهر صورتی مشهور است. تور هند الی گشت تفاوت های زیادی از همه نظر و از نظر کیفیت، پرواز، هتل، گشت ها و غذا با آژانس های دیگر دارد. در الی گشت این تور با پرواز مدرن ماهان هواپیمای ایرباس ۳۱۰ انجام می شود و شامل ۷ روز اقامت در هتل های لوکس با بهترین و کامل ترین امکانات به همراه صبحانه کامل است.

جیپور-هتل رویال ارکید جیپور Hotel Royal Orchid

از تفاوت های دیگری آن می توان به ۳ روز گشت ویژه با ۳ وعده غذا اشاره کرد، در مدت این ۳ روز از ۱۲ جاذبه دیدن می شود که شامل مراکز خرید هم هست و اگر بخواهید با جزییات بیشتری بدانید، منار قطب، دروازه هند، بنای یادبود گاندی، بازدید از محوطه بیرونی کاخ ریاست جمهوری، مرکز خرید دهلی، تاج محل، قلعه قرمز در آگرا، قلعه آمر، جانتار مانتار، کاخ شهر، کاخ بادها و مرکز خرید در جیپور از جمله جاهایی است که از آن دیدن می شود.

هتل های تور هند الی گشت هم همگی هتل های ۴ ستاره و ۵ ستاره ی لوکس هستند که بسته به آنچه مد نظر دارید، می توانید از بین آن ها هتل مورد نظرتان را انتخاب کنید.

نظر خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد