چگونه از فستیوال خرید دبی بهترین استفاده را ببریم؟

نکاتی برای خرید خوب در فستیوال دبی

اگر می خواهید بالاترین حد خرید در دبی را تجربه کنید در فستیوال خرید دبی شرکت کنید. یکبار در سال تقریبا همه فروشگاه های خرید در این شهر حراج می شوند و تجربه ای هیجان انگیز را برای خریداران رقم می زنند. این رسم که از ۲۲ سال پیش در دبی شروع شده در حدود اوایل هر سال جدید میلادی شروع می شود و ۵ هفته به طول می انجامد. فستیوال خرید سال ۲۰۱۷ در ژانویه به پایان رسید و همه مردم و گردشگران در انتظار فستیوال سال ۲۰۱۸ هستند. اگر شما هم دوست دارید در فستیوال خرید سال آینده شرکت کنید با الی گشت همراه باشید تا بتوانید در این فستیوال حضور خوبی داشته باشید.

فستیوال خرید در دبی

آخر هفته ها به مراکز خرید نروید

مطالب مرتبط:
۶ کار مجانی که می توانید در دبی مال انجام دهید
۶ نکته برای خرید طلا در بازار طلای دبی

آخر هفته ها در دبی جمعه و شنبه است سعی کنید در روزهای آخر هفته به مراکز خرید نروید چون افراد زیادی این روزها را برای خرید انتخاب می کنند و شلوغی زیاد ممکن است شما را کلافه کند. در مراکز خرید دبی در روزهای آخر حتی در روزهای معمولی هعم نمی توان به راحتی خرید کرد چه برسد در هنگام فستیوال خرید!

خرید در دبی

صبح زود به مراکز خرید بروید

بیشتر مراکز خرید دبی حدود ساعت ۱۰ صبح باز می شوند سعی کنید همان موقع خودتان را به این مراکز برسانید چون حوالی وقت ناهار جمعیت زیادتر است و رفتن به داخل این مراکز خیلی سخت می شود. همچنین فروشندگان هم در ابتدای صبح معمولا خوش رفتارتر هستند و می توانند در انتخاب خرید مناسب به شما کمک بیشتری کنند.

از همه مراکز خرید دیدن کنید

با اینکه دبی مال و مال امارات معروف ترین مراکز خرید دبی هستند اما این شهر دهها مرکز خرید خوب دیگری هم دارد. حتما به مراکز خرید ابن بطوطه، سان ست و مرکاتو هم سر بزنید چون در این مراکز هم می توانید اجناس خیلی خوبی را پیدا کنید. شما می توانید از مغازه های کوچکتر مثل بوتیک ها که چندان معروف نیستند هم لباس های خیلی خاص و ویژه بخرید.

خرید در دبی-سفر به دبی

به مغازه هایی بروید که همه اجناس آن ها حراج باشد

در طول فستیوال دبی بر روی شیشه همه مغازه ها را که نگاه کنید علامت حراج بر روی آن ها زده شده است اما وقتی به داخل بعضی از این مغازه ها بروید می بینید که تنها بخشی از اجناس آن ها حراج اشت در واقع در این مغازه ها هیچ وقت نباید انتظار داشته باشید که اجناس جدید در طول این فستیوال در حراج باشند. اگر به دنبال تخفیف های واقعی هستید به مغازه هایی بروید که همه اجناس آن ها حراج است.

از این زمان بهترین استفاده را ببرید

دیدن عبارت حراج بر روی شیشه همه مغازه ها می تواند بسیار وسوسه کننده باشد به همین دلیل احتمالا دوست دارید به درون همه این مغازه ها بروید و همه اجناس آن ها را ببینید. این فستیوال حدود ۵ هفته طول می کشد پس نیازی نیست که عجله کنید سعی کنید از خرید خود لذت ببرید و تجربه خرید هیجان انگیزی داشته باشید.

منبع: theculturetrip.com

معرفی هتل رکسوس باب البحر | ۵ ستاره
قوانین فرودگاه امارات متحده عربی
معرفی هتل جی ای اوشن ویو دبی | ۵ ستاره
از بهترین مکان ها برای خرید، مجتمع تجاری مرکاتو در دبی

نظر خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد

code