بلیط هواپیما

در پوکت به کلاس آشپزی بروید!

آیا شما هم طعم عجیب و غریب غذاهای تایلند را دوست دارید؟ دوست دارید تا رازهای آشپزی تایلندی را بدانید و بتوانید در خانه خودتان به راحتی آنها را استفاده کنید؟ پس چه جایی بهتر از پوکت. کلاس های آموزش آشپزی از یک معرفی ساده بر طعم و غذاهای تایلندی شروع می شوند تا کلاس هایی که شما را تبدیل به یک استاد آشپزی در این زمینه می کند. در این نوشتار، الی گشت قصد دارد تا تعدادی از بهترین کلاس های آشپزی ای را که در سفر به پوکت می توانید تجربه کنید را به شما معرفی کند، با ما باشید:

مطالب مرتبط:
در پارک آبی بلک مونتین تایلند به اوج هیجان برسید!
طعم اصیل غذاهای تایلندی در ۵ غذای خوشمزه این کشور

غذاهای تایلندی
دانستن و یادگیری علم آشپزی تایلندی سوغاتی ای است که بعد از برگشت به خانه تا ابد همراهتان می ماند و همیشه خاطرات سفرتان را زنده نگه می دارد. در این کلاس ها، ماهرترین و خبره ترین سرآشپزان این کشور حضور دارند که می توانند به شما درباره مواد لازم، تکنیک ها و ادویه ها آموزش لازم را بدهند. این کلا سها در تمام مواقع سال دایر هستند:

۱- کارگاه های آموزشی اشپزی در Mom Tri’s Boathouse

این کلاس هر شنبه و یکشنبه از ساعت ۱۰ تا ۲ ظهر برگزار می شود که سرآشپز آن Tamanoon نام دارد و دستور تمام غذاهای آموزش داده شده در این کارگاه توسط خود این سرآشپز نوشته شده است. این کلاس ها ۲ روز کامل طول می کشند که در روز شنبه، پیش غذاها و سالادها آموزش داده می شود و در روز یکشنبه هم غذای اصلی و دسر. در هر ۲ روز، ناهار را شرکت کنندگان درست می کنند تا دست پخت خودشان را بچشند و فارغ التحصیلان این ترم ۲ روزه، مدرک معتبر آشپزی Boathouse را دریافت می کنند.

کلاس آشپزی Mom Tri's Boathouse

 

۲- کلاس آشپزی Dusit Laguna Phuket

کلاس آشپزی Dusit Laguna Phuket، هر سه شنبه، پنج شنبه و شنبه ها بعد از ظهرها و از ساعت ۳ تا ۵ برگزار می شوند. هنرجویان در این کلاس، هر روز غذاهای سلطنتی تایلندی متفاوتی از روز قبل را یاد می گیرند. علاوه بر این، هنرجویان بعد از پایان این ۳ روز، یک «پیشبند Dusit Laguna Phuket» که مثل یک مدرک معتبر است را دریافت می کنند.

کلاس آشپزی Dusit Laguna Phuket در پوکتکلاس آشپزی Dusit Laguna Phuket در پوکت

 

۳- غذاهای ارگانیک تایلندی

۴- شما می توانید در «غذاهای ارگانیک تایلندی»، یک روز شاد و سرگرم کننده و البته مفید و پر از یادگیری را تجربه کنید و بعضی از خوشمزه ترین بشقاب های غذایی تایلند را یاد بگیرید. خوبی این کلاس این است که فقط منتهی به یادگیری آشپزی نمی شود. در این کلاس بصورت گروهی از یکی از فروشگاه های تایندی هم دیدن می کنید و در نتیجه می توانید با یکی از جذاب ترین بخش های فرهنگ تایلند هم آشنا شوید. آنها به شما تمام محصولات تازه و ادویه هایشان را نشان می دهند، شما را به اطراف باغشان می برند و در آنجاست که می بینید چطور با چند تکنیک ساده می توان در یک مزرعه ی کوچک، سبزیجات فراوانی را پرورش داد. البته این کلاس ها با حضور نهایتا ۳ نفر است و در نتیجه بصورت خصوصی است و کیفیت بالایی دارد. کلاس های غذاهای ارگانیک تایلندی هر روز از ساعت ۸:۳۰ صبح تا ۱ بعدازظهر برگزار می شوند.

منبع: phuket.com

پوکت صاحب بزرگترین چرخ و فلک جهان خواهد شد
پوکت صاحب بزرگترین چرخ و فلک جهان خواهد شد
معرفی هتل منتین ریورساید در بانکوک + تصویر
معرفی هتل منتین ریورساید در بانکوک + تصویر
جاذبه های گردشگری پاتایا
جاذبه های گردشگری پاتایا
۱۰ صبحانه محبوب تایلندی
۱۰ صبحانه محبوب تایلندی