گشت و گذاری متفاوت در جمیتن پاتایا

گشت و گذار در جمیتن پاتایا

در ساحل جمیتن شما به راحتی قادر خواهید بود در مسافتی کوتاه از مراکز شلوغ و پر جنب و جوش، گوشه ای دنج و راحت برای تمدد اعصاب و تفکر پیدا کنید. در این ساحل تمامی اضداد در کنار یکدیگر قرار داشته و تمامی تفریحات ارائه شده، کاملا مطمئن  و بی خطر بوده و بیشتر آن ها مناسب خانواده ها هستند. در این فهرست به معرفی برخی از بهترین جاذبه های گردشگری ساحل منطقه جمتین می پردازیم. با الی گشت همراه باشید:

این جاذبه ها را در جمیتن پاتایا ببینید
پاتایا؛ سفر به دیدنی های شهری ساحلی
mimosa pattaya

میموسا (Mimosa)

در مسیر جاده (Sukhumvit) مناطق تفریحی زیادی وجود دارد. میموسا یکی از این مناطق بوده و ترکیبی از مراکز خرید، رستوران های رومانتیک و چشم اندازهایی شاعرانه در قالب یک شهر اروپایی است. میموسا با عنوان شهر عشق و به تقلید از شهر کولمار (Colmar) در فرانسه ساخته شده است. این شهر دارای ساختمان هایی با معماری عصر رنسانس بوده در آن بیش از ۳۰۰ مغازه و رستوران و مراکز عرضه سوغاتی، لباس و پوشاک، جواهرات و صنایع دستی سنتی تایلندی وجود دارد. در این محل یک آب نما و فواره زیبا وجود دارد که سه بار در طول روز در آن مراسم رقص نور و آب اجرا می شود. در میموسا، همیشه شانس دیدن انواع نمایش های خیابانی نیز وجود داشته و همچنین شما می توانید به پارک تفریحات این منطقه هم سری زده و ساعتی به خوشی بگذرانید. میموسا با فضای خانوادگی و دوستانه خود، باید در برنامه سفر شما به پاتایا گنجانده شود.

ساعات کاری: ۱۰ صبح تا ۱۰ شب

آدرس: ۲۸/۱۹ Sukhumvit Road, Na Jomtien Tel: +66 (0)3 823 7318

viharn sien

ویهارنسین (ViharnSien)

این محل یک منطقه گردشگری فرهنگی و مذهبی است که با نام (AnekKuson Sala) نیز شناخته شده و مجموعه ای ارزشمند از اشیا و آثار مذهبی هر دو فرقه بودائی ماهایانا (Mahayana) و تراوادا (Theravada) در آن به نمایش گذاشته می شود. مجسمه های هنری و بسیار زیبا در خارج و داخل مجموعه، تصاویر بازگو کننده داستان ها و اساطیر چینی و ترسیم بخش هایی از تاریخ ، پرده های منقوش، ظروف حاوی خاکستر مردگان، نقاشی های متعدد و برخی از آثار تاریخی ۲ هزار ساله مربوط به مقبره امپراتور چین ، چین شی خوانگ دی (نخستین پادشاه سلسله چین و متحد کننده کل بخش های این کشور و پادشاهی که دستور ساخت دیوار چین را داده و ارتش سفالین مقبره وی دارای شهرت جهانی است) از دیگر دیدنی های این محل محسوب می شوند. در طبقه دوم این مجموعه نیز نمایشگاهی مرتبط با تاریخ و فرهنگ تایلند و آثار هنری این کشور به نمایش گذاشته شده و در طبقه سوم نیز تصاویری منحصر به فرد از بودا به نمایش گذاشته می شود.

ساعات کاری: ۹ صبح تا ۵ عصر

آدرس: ۱۰۰۰ HuayYai, Na Jomtien Tel: +66 (0)3 823 5250

pattaya shooting park

پارک تیراندازی پاتایا (Pattaya Shooting Park )

در پارک تیراندازی پاتایا، شما تفریحات بیشتری از شلیک ساده به سیبل های کاغذی خواهید داشت. این پارک در حقیقت مرکز تفریحات هیجان انگیز و ماجراجویی های شهر محسوب شده و در آن انواع تفریحات هیجان انگیز مانند زیپ لاین ها، اسب سواری، قایق رانی، تیر و کمان، ماهیگیری و صخره نوردی امکان پذیر است. در بخش تیراندازی شما می توانید با کمک هفت تیر، شات گان و تفنگ های شکاری به اهداف مختلفی از جمله کبوترهای ساخته شده از گل شلیک کنید.  در این محل یک آکادمی تیراندازی وجود دارد که به شما براساس سطح مهارت و استعدادتان اجازه تیراندازی با اسلحه های مختلفی را می دهد و مربیان این مرکز توصیه های لازم و آموزش های امنیتی ضروری را به شما ارائه خواهند کرد.

ساعات کاری: ۸ صبح تا ۶ عصر

آدرس: ۱/۶ HuayYai, Jomtien Tel: +66 (0)3 890 7808

نظر خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد

code