alexaa

۱۰ مورد از بهترین رستوران های حلال در پوکت

رستوران های حلال پوکت

همیشه پیدا کردن رستوران هایی که غذاهای حلال سرو می کنند آن هم در کشورهایی که مذهب رسمیشان اسلام نیست، چالشی برای مسافران مسلمان است. خوشبختانه، بخش جنوبی تایلند، جامعه مسلمان بزرگی دارد و جزیره پوکت دارای حداقل ۵۰ مسجد است، که بسیاری از آنها بوسیلۀ رستوران های حلال احاطه شده است. کافی است بگوییم، گزینه های زیادی برای لیست ۱۰ رستوران عالی حلال در پوکت وجود دارد! بزرگترین جامعه مسلمان جزیره را می توان در ساحل پاتونگ یافت که دارای بزرگترین و شلوغترین اقامتگاه عربی جنوب جاده بانگلا است. به طور طبیعی، اکثریت لیست اغذیه فروشی های محبوب اسلامی مربوط به شهر تفریحی معروف سواحل غرب پوکت است. گزینه های خوب دیگری در اطراف وجود دارد که همه به وضوح با نماد سبز مشخص شده اند تا اعتبار حلال بودن خود را نشان دهند و تضمین می کنند که لازم نیست فقط برای یک میان وعده سالم به مکان مشخصی باز گردید. با الی گشت همراه باشید.

مطالب مرتبط:
این ۱۰ غذا را در سفر به پوکت امتحان کنید
رستوران های محلی پوکت

رستوران شناور غذاهای دریایی بانگ مود

رستوران شناور غذاهای دریایی بانگ مود، مکانی بسیار کوچک، اما بسیار محبوب است. این رستوران ظاهری روستایی و ناپخته دارد و غذاها ساده اما در عین حال بسیار خوشمزه هستند. غذاها، حلال تایلندی هستند و غذاهای مورد علاقه عبارتند از تام یام، خرچنگ پوسته نرم سرخ شده و مرغ سیر دار. می توانید کاملا از تازگی غذاهای دریایی مطمئن باشید چرا که در واقع می توانید ببینید که وقتی دارید از نسیم مطبوع دریا لذت می برید، این خوراکی ها در آن اطراف صید می شوند. رستوران در مجموعه لنگر انداخته ای از کرجی های شناور در حدود ۷۰۰ متری لائمهین (LaemHin) و ۱۵۰ متری جزیره نارگیل قرار دارد و می توانید با قایق سواری پنج دقیقه ای در قایق های دم بلند از ساحل لائمهین به این رستوران ها برسید.

رستوران شناور غذاهای دریایی

آنوا لوکچین پلا ، ساحل پاتونگ

دکور و ظروف آنوا لوکچین پلا (Anwa Lookchin Pla) دارای سبکی روشن و رنگارنگ است. این رستوران حلال به سبک مدرن در تهیه توپ ماهی های تازه تهیه شده در سوپ رشته فرنگی تخصص دارد و سوپ داغ و ترش و یا گرم و تند آن به خصوص محبوب است. با وعده های غذایی پر و پیمان، بسیاری از غذاها بجای آنکه انفرادی خورده شوند، به اشتراک گذاشته می شوند. غذاهای دیگر هتل شامل مرغ، ماهی و استیک گوشت گاو و چلو مرغ به سبک سنگاپور است که همگی با قیمت های بسیار خوبی در دسترس هستند.

غذاهای دریایی حلال تایلندی کوسوما، ساحل پاتونگ

کوسوما ترکیبی از غذاهای دریایی تایلندی و مالزیایی را سرو می کند که همگی، طبیعی و حلال هستند. این رستوران نسبتا محقر که دور از یکی از جاده های اصلی پاتونگ واقع است، بسیار شناخته شده بوده و بخاطر کاری تایلندی، تام یام، میگو، صدف، پرورش ماهی خاردار و خرچنگ مورد توجه است. طعم قوی این غذاها نشان از تازگی مواد تشکیل دهنده این غذاها دارد. غذاها همیشه پر و پیمان، قیمت ها پایین و کارکنان و صاحبان بسیار مهربان هستند.

رستوران کازابلانکا، ساح پاتونگ

رستوران غذاهای فوق العاده هندی، و عربی در قسمت سلطنتی هتل و آبگرم بهشت سلطنتی، با منطقه ناهار خوری داخلی دارای دکور تأثیر گذاری است که با رنگ های گرم و موزاییک های پیچیده مشخص شده است. این رستوران که در کنار استخر هتل واقع شده، دارای نشیمن فضای باز جذابی است که با وجود ظاهر سلطنتی، این محل را به فضای راحت و عادی تبدیل می کند. بر خلاف غذاخوری های حلال، در این رستوران لیست شراب وجود دارد، اما بطری ها باید از بار لابی جمع آوری شود

بوفه رستوران گلدن کیناری، ساحل کامالا

در بخشی از پارک ساحلی فانتا در پوکت فقط بشرطی می توانید غذا بخورید که نمایش را تماشا کنید. با این حال، بوفه با ۴۰۰۰ صندلی که دارای بخش اختصاصی و بسیار محبوب غذاهای حلال است، تماشای نمایش فوق العاده را کاملا ارزشمند می سازد. گزینه‌های غذا برای انتخاب شامل گزینه های بین المللی تایلندی و محبوب هستند که توسط برخی از سرآشپزهای عالی مسلمان در این جزیره تهیه شده است. سالن ناهار خوری خود مناسب پادشاه است و مجسمه غول پیکر طلایی کیناری (مجسمه افسانه ای نیمه پرنده و نیمه زن) به عنوان محور آن است. خط بوفه حلال هر روز به جز پنج شنبه ها در دسترس است.

بوفه رستوران گلدن کیناری

رستوران غذاهای حلال قذافی، ساحل پاتونگ

رستوران قذافی با تهیه غذای کوردون بلو که برنده جایزه و مایه مباهات شده توسط یک خانواده محلی تایلندی مسلمان اداره می شود و در مقابل مسجد نور الاسلام قرار دارد. برای چنین کیفیت خوبی، قیمت غذاهای تایلندی، هندی و عربی پیشنهادی (همراه با غذاهای محبوب غربی مانند استیک) بطرز شگفت انگیزی پایین می باشد. canapés حلال برای مهمانی ها بسیار خوشمزه هستند و غذاهای تایلندی مانند ماهی بخار پز با سس لیمو یا تام یام سنتی به خصوص محبوب هستند.

رستوران مارینای کوچک، شهر پوکت

رستوران مارینای کوچک همانند رستوران بانگ مود در اندازه کوچک و در کیفیت عالی است. رستوران بوتیک کوچک شیک در مجتمع قایق پلازا دارای نمای دریاچه بزرگ، محل نشیمن داخلی و خارجی و انواع غذاهای تایلندی حلال های است که از مواد تازه تهیه شده است. غذاها تمام سلیقه های معتبر تایلند را برآورده می کند اما میزان فلفل غذاها مقداری کمتر است که این غذاها را برای بازدید کنندگان کشورهایی که غذای ملی کمتر تندی دارند، دلپذیر می سازد. قیمت ها به ویژه با توجه به کیفیت مواد ارائه شده بسیار مناسب است.

رستوران حلال ماکان، ساحل مای خاو

این رستوران غربی شیک که نزدیک به فرودگاه و مسجد ماک پورک است، با فضای داخلی پوشیده از سنگ مرمر دارای منوی کاملی از غذاهای اروپایی است که همه در آماده سازی و مواد تشکیل دهنده حلال هستند. غذاهای توصیه شده عبارتند از اسپاگتی مخصوص ماکان، کربنارا، پیتزا و استیک. این رستوران دارای فضای بازی است که نسیم ملایم آن شما را حتی در داغترین روزها خنک نگه میدارد (هر چند یک کاسه بزرگ بستنی قطعا کمک می کند). منو تا حدودی محدود است و در قالب علامت زدنی ارائه شده اما کیفیت عالی است.

رستوران قاهره، ساحل پاتونگ

در واقع دو رستوران قاهره در پاتونگ وجود دارد- رستوران بزرگتر در جاده -U-Thit Rat-  است در حالی که رستوران کوچکتر کنار ساحل است. هر دو رستوران بخاطر محیط پر جنب و جوش مصری خود و ترکیب خوبی از غذاهای تایلندی، هندی و عربی که همه حلال است، معروف هستند. این غذاها شامل ادویه کاری تندوری، کباب شامی، استیک، اسپاگتی و غذاهای دریایی است. این رستوران زنجیره ای بخاطر داشتن محلی برای کشیدن قلیان نیز محبوب است. قیمت ها در مقایسه با سایر رستوران های حلال معرفی شده پوکت نسبتا بالا هستند، اما جو جشنی، مکان بزرگ و مواد غذایی بسیار عالی آن را توجیه می کند.

رستوران ال باشا ، ساحل پاتونگ

رستوران ال باشا واقع در مالین پلازا در انتهای جنوبی پاتونگ (Patong)، یک رستوران بسیار باز است، که از نسیم خنک و اطراف شلوغ برای ایجاد فضایی دوستانه کاملا بهره می گیرد. انتخاب طعم قلیان آنها بسیار نوآورانه است در حالی که انتخاب غذاهای دریایی تایلندی تازه و غذاهای لبنانیشان بسیار خوشمزه و دارای قیمت مناسب است. شعباتی به نام ال باشا در سراسر پاتونگ و بقیه پوکت وجود دارد، اما خروجی مالین پلازا به طور گسترده ای به عنوان بهترین آنها محسوب می شود.

رستوران ال باشا

نظر خودتان را ارسال کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد