بلیط هواپیما رزرو هتل تور مسافرتی پکیج مسافرتی بلیط قطار بیمه مسافرتی
بلیط هواپیما
تهران, همه فرودگاه ها
خارک, همه فرودگاه ها
...
...
ممنون، متوجه شدم
1تعیین پرواز رفت و برگشت یا یکطرفه
2انتخاب شهر / فرودگاه مبدا و مقصد
3مشخص کردن تاریخ پرواز
بلیط هواپیما کارون از تهران به خارک

بلیط هواپیما کارون از تهران به خارک

سوالات متداول

مقدار بار مجاز در پروازهای داخلی کارون معادل ۲۳ کیلوگرم می‌باشد و مسافران می‌توانند یک بار دستی معادل ۵ کیلوگرم را با خود به داخل کابین هواپیما حمل کنند.
میزان جریمه اضافه بار هواپیمایی کارون به ازای هر یک کیلوگرم بار اضافی، یک درصد قیمت بلیط در همان مسیر می‌باشد.
مسافت هوایی بین دو شهر تهران تا خارک حدود ۶۸۶ کیلومتر بوده و مدت زمان این پرواز، چیزی حدود ۱ ساعت و ۴۰ دقیقه طول می‌کشد.
برای ثبت استرداد بلیط فقط کافیست که وارد سایت الی گشت شوید و با وارد کردن اطلاعات مورد نیاز، سفارش خود را پیدا کنید و جزییات آن را مشاهده کنید. سپس روی گزینه استرداد کلیک کنید. در نظر داشته باشید که برای کنسلی بلیط ممکن است مقداری خسارت و جریمه پرداخت کنید و در نهایت درخواست استرداد شما نهایی خواهد شد.
قیمت بلیط هواپیما تهران به خارک کارون به عوامل گوناگونی از جمله تاریخ پرواز و نوع کلاس پروازی بستگی دارد.
معمولاً قیمت بلیط کودکان ۲ تا ۱۲ سال در سفر داخلی برابر ۵۰ درصد از نرخ بلیط بزرگسال و در سفر خارجی برابر ۷۵ درصد از نرخ بلیط بزرگسال است. همچنین قیمت بلیط نوزاد برابر با ۱۰درصد قیمت بلیط بزرگسال است.
خدمات VIP فقط به افراد مهم سیاسی و دولتی اختصاص دارد و با ملاحظات‌امنیتی همراه است. در صورتی که استفاده از خدمات CIP برای همه مردم با پرداخت هزینه، امکان‌پذیر می‌باشد. هزینه خدمات VIP بر عهده سازمان مربوطه بوده ولی پرداخت هزینه CIP توسط خود مسافر انجام می‌شود.