بلیط هواپیما رزرو هتل تور مسافرتی پکیج مسافرتی بلیط قطار بیمه مسافرتی
بلیط هواپیما
تهران, همه فرودگاه ها
مشهد, همه فرودگاه ها
...
...
ممنون، متوجه شدم
1تعیین پرواز رفت و برگشت یا یکطرفه
2انتخاب شهر / فرودگاه مبدا و مقصد
3مشخص کردن تاریخ پرواز
بلیط هواپیما ماهان ایر از تهران به مشهد

بلیط هواپیما ماهان ایر از تهران به مشهد

سوالات متداول

معمولا مرجعی که تعیین می کند یک مسافر تا چه اندازه بار باید با خود وارد انبار هواپیما کنند شرکت هواپیمایی و همچنین کلاس پروازی است که مسافر در آن بلیط رزرو کرده است. اطلاعات دقیق در این رابطه را می توانید به راحتی در سامانه الی گشت به دست آورید. در صفحه ای که اطلاعات پرواز و جزئیات در آن درج شده است میزان بار مجاز هر مسافر دقیقا عنوان شده است.
کالسکه نوزاد جزء بار محسوب نشده و شما می توانید آن را به صورت رایگان و قبل از صعود تحویل داده و بعد از فرود هواپیما نیز تحویل بگیرید.
شهر مشهد دارای یک فرودگاه است که فرودگاه بین المللی شهید هاشمی نژاد نام دارد و کلیه پرواز های داخلی و خارجی مشهد در این فرودگاه انجام می شود.
به طور متوسط، حدود 7 الی 10 دقیقه برای طی کردن مسافت فرودگاه مشهد تا مرکز شهر با تاکسی زمان لازم است.
برای خرید بلیط ارزان هواپیما مشهد پیشنهاد می شود در فصل زمستان اقدام به خرید بلیط فرمایید.
از بین بهترین هتل های مشهد؛ گل گندم شباهنگ، قصر طلایی، سی نور، حلما، درویشی، فراز، آپارتمان دیانا و هتل آپارتمان عمارت را به عنوان هتل های نزدیک به فرودگاه مشهد، به شما معرفی می نماییم.
در بین بهترین هتل های نزدیک به حرم امام رضا (ع) می توانیم از هتل مجلل درویشی، هتل قصر طلایی مشهد، هتل الماس، هتل سی نور، هتل جم، هتل پارسیس نام ببریم.
مدت زمان پرواز تهران مشهد حدود 40 دقیقه است.
شهر مشهد به عنوان یک شهر زیارتی سیاحتی، جاذبه گردشگری و مراکز تفریحی متعددی را در خود جای داده است. طرقبه، شاندیز و همین طور خیابان های مرکزی مشهد محبوب ترین مناطق مشهد برای تفریح و سیاحت هستند.
مسافر در زمان مراجعه به فرودگاه، برای پروازهای سیستمی، باید شماره ی بلیط به همراه مدارک شناسایی معتبر را به کانتر هواپیمایی ارائه دهد.