بلیط هواپیما رزرو هتل تور مسافرتی پکیج مسافرتی بلیط قطار بیمه مسافرتی
بلیط هواپیما
اهواز, همه فرودگاه ها
تبریز, همه فرودگاه ها
...
...
بلیط هواپیما اهواز به تبریز

بلیط هواپیما اهواز به تبریز

سوالات متداول

حدود ۱ ساعت و ۲۰ دقیقه
در سایت الی گشت شما این امکان را دارید که هنگام خرید بلیط هواپیما، در قسمت جزئیات بیشتر پرواز با کلیک بر روی قوانین بلیط از شرایط کنسلی هر پرواز مطلع شوید. اگر بلیط سیستمی پرواز اهواز به تبریز را کنسل کنید، با توجه به قوانین ایرلاین ها بخشی از هزینه ی خرید بلیطتان استرداد می گردد. اما در بلیط های نوع دیگر، بلیط به صورت طور کامل سوخت شده و هزینه ای بازگشت داده نمی شود.
مقدار بار مجاز رایگان به ازای هر مسافر حدود ۲۰ کیلوگرم است.
هزینه بلیط هواپیما اهواز تبریز با عواملی مثل فصل سفر، کلاس پرواز، تاریخ پرواز و ایرلاین تغییر می کند. برای دیدن قیمت بلیط هواپیما اهواز به تبریز به بخش «خرید بلیط هواپیما اهواز به تبریز» وب سایت الی گشت مراجعه بفرمایید. الی گشت ارزان ترین قیمت بلیط هواپیما اهواز به تبریز را همراه با خریدی آسوده، راحت و سریع به شما ارائه می دهد.
قیمت بلیط در پروازهای چارتری<br> قیمت بلیط هواپیما در پرواز چارتری اهواز به تبریز برای نوزادان و کودکان زیر ۲ سال برابر با ۱۰ درصد از کل قیمت بلیط بزرگسال است و بیمه هوایی نامیده می شود. قیمت بلیط کودکان بالای دو سال برابر بلیط افراد بزرگسال است.<br> قیمت بلیط در پروازهای سیستمی<br> قیمت بلیط هواپیما برای نوزادان و کودکان زیر ۲ سال در پروازهای سیستمی اهواز به تبریز ۱۵ درصد قیمت بلیط بزرگسال و برای کودکان ۲ تا ۱۲ سال نیز با توجه به شرکت های هواپیمایی مختلف حدود ۵۰ تا ۶۰ درصد قیمت بلیط بزرگسال است.<br> نکته: به نوزادان صندلی اختصاص داده نمی شود.