الی گشت خرید بلیط هواپیما، تور مسافرتی

خرید بلیط هواپیما بارسلونا

سوالات شما

پرواز های ایرانی به کدام یک از فرودگاه های بارسلونا می روند؟

بارسلونا دارای 1 فرودگاه به نام فرودگاه بین المللی اِل پرات است که پذیرای پرواز های ایرانی است.

آیا تهران به بارسلونا پرواز مستقیم دارد؟

بله، هواپیماهای ماهان ایر در روزهای دوشنبه و پنج شنبه از تهران به مقصد فرودگاه بارسلونا پرواز مستقیم دارند.

پرواز تهران به بارسلونا چه مدت زمان به طول می انجامد؟

مدت زمان پرواز مستفیم تهران به بارسلونا، حدوداً 6 ساعت است که با توجه به مسیر پروازی و شرایط جوی می تواند تغییر کند.

چطور از فرودگاه بارسلونا به مرکز شهر برویم؟

مسافران از فرودگاه بارسلونا به مترو، اتوبوس و تاکسی دسترسی دارند ولی ترانسفر فرودگاهی الی گشت همیشه آسان ترین انتخاب برای رفتن به هتل است.

آیا خرید بلیط رفت و برگشت بارسلونا الزامی است؟

بله، اگر شما ویزای توریستی دارید باید بلیط رفت و برگشت بارسلونا را خریداری کنید.

بهترین زمان برای خرید بلیط ارزان هواپیما بارسلونا چه موقع است؟

در دو فصل پاییز و زمستان، شهر بارسلونا به نسبت خلوت تر است. اگر طرفدار هوای سرد هستید، می توانید در دو فصل پاییز و زمستان بلیط هواپیما بارسلونا را ارزان تر خریداری کنید.

معرفی فرودگاه بین المللی بارسلونا

فرودگاه بین المللی بارسلونا یا در زبان اسپانیایی فرودگاه ال پرات (Barcelona–El Prat) دومین فرودگاه بزرگ کشور است. قطب پروازی شرکت های ایرنوسترون و ویولینگ در این فرودگاه است و مرکزی برای شرکت های هواپیمایی ایر اروپا، ایزی جت، هواپیمایی ایبریا، نروژین ایر شاتل و رایان ایر است. فرودگاه بارسلونا دارای دو ترمینال به فاصله ۴ کیلومتری از یکدیگر است که اتوبوس های فرودگاهی این مصافت را بین ۶ تا ۷ دقیقه طی می کنند. ترمینال شماره ۱ بسیار مدرن تر و مجهزتر بوده و تنوع کافه ها و رستوران های آن بیشتر است. در صورت احساس خستگی مسافران می توانند به قسمت مخصوص استراحت در فرودگاه مراجعه نمایند. کد یاتای فرودگاه ال پرات BCN است و مسافران در صورت سوار شدن پرواز مستقیم از فرودگاه امام خمینی به مقصد بارسلونا پس از حدود ۵ ساعت و ربع به مقصد خواهند رسید.
معرفی فرودگاه بین المللی بارسلونا

راه های دسترسی از فرودگاه های بارسلونا به مرکز شهر

وسایل حمل ‌و نقل برای دسترسی به مرکز شهر بارسلونا شامل اتوبوس اکسپرس فرودگاه ، اتوبوس شهری، مترو، قطار، تاکسی و تاکسی ‌های اینترنتی می ‌شود. فرودگاه بین المللی بارسلونا یا ال پرات ۱۰ کیلومتر با جنوب غربی شهر فاصله دارد. اتوبوس های اکسپرس فرودگاه به نام ائروباس (Aerobus) در مدت زمان ۲۵ الی ۳۵ دقیقه به مرکز شهر می رسند، اتوبوس های شهری کمی کندتر هستند و در فواصل زمانی طولانی تری حرکت می کنند. خط L9 مترو با یک بار تعویض خط شما را به ایستگاه مورد نظر می رساند. ایستگاه قطار که در ترمینال شماره ۲ قرار دارد بین ۲۰ تا ۲۵ دقیقه به مرکز شهر می رود. تاکسی خا نیز با تاکسیمتر کرایه را مشخص می کنند و البته از ساعت ۸ شب به بعد نرخ هایشان کمی افزایش می یابد. آسان‌ ترین انتخاب پیش روی مسافران خرید ترانسفر فرودگاهی هتل است که در سریع ‌ترین زمان و با هزینه مناسب مسافران را به هتلشان می ‌رساند و دیگر نگرانی از این بابت نخواهند داشت.
راه های دسترسی از فرودگاه های بارسلونا به مرکز شهر

راهکارهای خرید بلیط ارزان هواپیما بارسلونا

قیمت بلیط هواپیما بارسلونا با توجه به تقاضای گردشگران برای خرید بلیط هواپیما و سفر تغییر می کند. قیمت بلیط هواپیما در فصل زمستان و اوایل بهار به کم ترین مقدار خود می رسد و فرصت مناسبی برای سفر ارزان به اسپانیا است. پیشنهاد می شود از حدود ۳ ماه قبل پرواز بارسلونا را خریداری کنید تا هزینه‌ هایتان به حداقل برسد. توجه داشته باشید که همزمان با سال نوی میلادی، جشنواره های متعدد یا رویدادهای ورزشی (مسابقات فوتبال) قیمت بلیط هواپیما بارسلونا بالا رفته و قیمت‌ ها افزایش می ‌یابد. قیمت بلیط‌ های لحظه‌ آخری بارسلونا قابل پیش ‌بینی نیست، ممکن است گاهی بسیار ارزان فروخته شود و گاهی سریع افزایش یابد. گزینه آخر نیز خرید بلیط پرواز رفت ‌و برگشت بارسلونا است که هم هزینه کم ‌تری دارد و هم موجب رفع نگرانی ‌های بازگشت از سفر می‌ شود.
راهکارهای خرید بلیط ارزان هواپیما بارسلونا