بلیط هواپیما رزرو هتل تور مسافرتی پکیج مسافرتی بلیط قطار بیمه مسافرتی
تور مسافرتی
شهر یا فرودگاه مبدا
بارسلونا, همه فرودگاه ها
...
...
تور بارسلونا

تور بارسلونا

سوالات متداول

اصل پاسپورت معتبر، اصل دعوت نامه، فرم پرشده درخواست ویزا، 2 قطعه عکس، مدارک اشتغال رسمی، ارائه گواهی رسمی بانک برای در آمد ماهانه و موجودی حساب ترجمه شده را می بایست تحویل سفارت دهید.
برای خرید ارزان تور بارسلونا بهتر است حداقل 3 ماه زودتر اقدام نمایید. هرچه زودتر اقدام به خرید نمایید، هزینه سفرتان کم تر خواهد شد.
با خرید تور بارسلونا الی گشت می توانید از خدمات و امکاناتی از جمله ترانسفر فرودگاهی، گشت شهری، بیمه مسافرتی و خدمات CIP بهره مند شوید. پرداخت ریالی و انتخاب هتل دلخواه از دیگر مزایای تور بارسلونا الی گشت هستند.
دو فصل پاییز و زمستان بهترین زمان برای سفر ارزان به بارسلونا هستند. از ابتدای فصل پاییز تا آخر فصل زمستان به خاطر سردی هوا و بارش باران و برف، قیمت ها ارزان تر است.
فصل بهار و تابستان، بهترین زمان سفر به بارسلونا است. در این دو فصل، آب و هوای این شهر مطبوع می شود و گردشگران زیادی به این شهر سفر می کنند.
در بارسلونا مراکز و خیابان های خرید هیجان انگیز بسیاری وجود دارد که از بهترین هایشان باید به مراکز خرید دیاگونال مار، ماره ماگنوم، آرناس، لیا، گران ویا دو و خیابان پسیج دِ گراسیا اشاره کرد.
کلیسای ساگرادا فامیلیا، خیابان لارامبلا کاسا میلا، پارک گوئل، باری گوتیک، کمپ نوئو روشنگر و ساختمان کاسا باتلو مشهورترین جاذبه های گردشگری بارسلونا هستند.