الی گشت خرید بلیط هواپیما، تور مسافرتی

خرید بلیط هواپیما قشم

سوالات شما

بهترین زمان خرید بلیط هواپیما به مقصد قشم چه اوقاتی از سال است؟

بهار و زمستان بهترین زمان سفر به قشم هستند، البته قیمت بلیط هواپیما قشم در این دوران کمی بالا می رود و بهتر است از قبل بلیطتان را تهیه نمایید.

مدت زمان پرواز قشم به تهران چقدر است؟

با توجه به مسیر پرواز و شرایط آب و هوایی پرواز قشم به مقصد تهران بین ۱:۳۰ تا ۲ ساعت طول می کشد.

تا چه میزان خرید می توانیم کالا بدون گمرکی از قشم به همراه آورد؟

طبق قانون کشور به خرید تا سقف مبلغ ۸۰ دلار، گمرکی تعلق نمی گیرد. تا وقتی که خریدتان بیش ازحد متعارف نباشد مشکلی برایتان پیش نخواهد آمد.

چطور بلیط هوایپما قشم ارزان قیمت بخریم؟

برای خرید بلیط هواپیما قشم ارزان یادتان باشد کلاس پرواز اکونومی که ارزان ترین سطح قیمت پروازی است را انتخاب کنید. قیمت بلیط چارتری گاهی از سیستمی کم تر است پس به نوع سیستمی وچارتری توجه کنید. روزانه جدول پرواز لحظه آخری قشم را چک کنید. ارزان ترین بلیط پرواز قشم پرواز لحظه آخری است که اگر تعدادتان کم باشد شما می توانید بلیط ارزان قیمت پرواز قشم یعنی پرواز لحظه آخری را خریداری کنید.

پرواز هواپیما قشم در چه روزهایی انجام می شود؟

از مبدا تهران به قشم همه روز پروازهایی به قشم انجام می شود. در روزهای آغازین هفته سه ایرلاین از تهران به قشم پرواز دارند. در روزهای آخر هفته حدود هشت الی ده ایرلاین از تهران به قشم پرواز دارند. از مبدا شهرهای اصفهان در روزهای یکشنبه پرواز قشم وجود دارد. از مبدا شیراز به قشم فقط در روز دوشنبه پرواز انجام می شود. از مبدا مشهد فقط سه شنبه ها به قشم پرواز وجود دارد. برای خرید بلیط هواپیما قشم شما می توانید جدول پروازی قشم را از الی گشت که روزانه به روز رسانی می شود را مشاهده کنید.

مسیرهای پروازی پرتردد به فرودگاه قشم کدامند؟

مسیرهای پرتردد پروازی به قشم تهران به قشم، اصفهان به قشم و شیراز به قشم است. از دیگر خطوط پروازی می توان به مشهد و تبریز هم اشاره کرد که در هفته یک روز پرواز به قشم را دارند. البته به خاطر جاذبه های طبیعت گردی قشم ایرلاین ها قصد دارند خطوط پروازی قشم را از شهرهای مختلف توسعه دهند.

مدارک لازم در فرودگاه قشم چیست؟

مدارک لازم در فرودگاه قشم کارت ملی و کارت شناسایی به همراه بلیط پرواز است تا کارت پرواز به مقصد خود را دریافت کنید و بار مندرج در بلیط را به گیت پرواز تحویل دهید. اگر مسافر خارجی و یا از اتباع بودید باید گذرنامه خود را در فرودگاه هنگام تحویل بلیط نشان دهید. در هنگام خرید بلیط هواپیما قشم نام و نام خانوادگی کد ملی و مد پاسپورت دقیق وارد نمایید تا هنگام گرفتن کارت پرواز هیچ مشکلی نداشته باشید.

فرودگاه قشم تا مرکز شهر چقدر فاصله دارد؟

فاصله فرودگاه قشم تا مرکز شهر حدود سی دقیقه است و ۲۱ کیلومتر با بازار درگهان که یکی از مراکز اصلی شهر است فاصله دارد. برای استفاده از فرودگاه مسافت و زمان رسیدن به فرودگاه را در نظر بگیرید تا به موقع برای پرواز در فرودگاه باشید. یکی از بهترین گزینه برای رفتن تاکسی های خود فرودگاه است. تاکسی های سطح شهر از دیگر گزینه های رسیدن به فرودگاه قشم است. بیشتر هتل های قشم هم مجهز ترنسفر فرودگاهی هستند.

آیا امکان رزرو هم زمان پرواز قشم و هتل قشم وجود دارد؟

در وب سایت الی گشت اگر شما پکیج تور قشم را خریداری کنید هم زمان بلیط پرواز و هتل قشم را رزرو کرده اید. هم چنین در وب سایت الی گشت می توانید هم زمان در دو صفحه هتل و بلیط پرواز جدول پروازها و هتل های قشم را ببییند و هر یک را به دلخواه برای خودتان رزرو کنید. در های سیرن یادتان باشد که حداقل دو هفته به قبل باید برای خرید بلیط هواپیما و هتل اقدام کنید و یکی دو شب قبل میسر نباشد. پروازهای قشم در فصل پاییز زمستان در آخر هفته ها به سرعت از سوی مسافرها رزرو می شود و برای خرید بلیط هواپیما قشم باید از یکی دو هفته قبل اقدام کنید.

میزان بار در مسیر پروازی قشم در سفرهای داخلی چقدر است؟

میزان بار در مسیر پروازی سفرهای داخلی به قشم حدود ۲۰ کیلوگرم چمدان است که به گیت بار بار تحویل میدهید و ۵ کیلو ساک دستی بدون هیچ گونه وسایل فلزی و شیشه ای چون قیچی کوچک، موچین، شیشه مربا و ده ها مورد دیگر شما مجاز هستید با خود به داخل هواپیما ببرید. در هنگام خرید بلیط هواپیما قشم میزان بار بر روی هر بلیط درج شده است.

بلیط پرواز قشم

شما در هر زمانی که قصد سفر به جزیره زیبای قشم را داشته باشید می توانید خرید بلیط هواپیما قشم را داشته باشید. در الی گشت با مشخص کردن مبدا و سپس مقصد خود که قشم است در قسمت جستجو جدول پروازی برای شما به نمایش در می آید تا با آگاهی ازایرلاین مورد نظر، بلیط پرواز قشم خود را خریداری کنید. انتخاب ایرلاین برای بسیاری از مسافرها مهم است و خدمات ایرلاینی که دریافت می کنند برایشان اهمیت دارد. در هنگام خرید بلیط پرواز قشم به ایرلاین، بلیط سیستمی و چارتری و کلاس پروازی باید توجه کنید. ایرلاین های که پرواز قشم را به صورت روزانه انجام می دهند عبارتند از قشم ایر، چابهار، معراج، زاگرس، سپهران، تابان و ایران ایر تور است. خدمات ایرلاین ها با هم تفاوت دارد و با توجه به رضایت مشتری شما می توانید یکی از این ایرلاین ها را انتخاب کنید.
بلیط پرواز قشم

خرید بلیط هواپیما قشم

شهرهایی که به مقصد قشم پرواز دارند تهران، مشهد، اصفهان و شیراز است. پروازهای تهران به قشم روزانه انجام می شود اما پروازهای اصفهان، مشهد، شیراز فقط دو روز در هفته به قشم پرواز دارند. اگر قصد خرید بلیط هواپیما قشم را دارید شهرهایی مبدا پروازی را باید بدانید. به طور مثال پرواز یزد به قشم وجود ندارد و برای رفتن سفر هوایی بهتر است اصفهان را به عنوان مبدا خود انتخاب کنید. ایرلاین های که پرواز شهرهای تهران، اصفهان، شیراز، مشهد به قشم را انجام می دهند ایران ایر تور، آسمان ، کاسپین، ماهان، معراج، قشم ایر، سپهران و تابان است. برای اصفهان به قشم فقط ایرلاین قشم ایر پرواز دارد. بیشترین پروازها از تهران انجام می شود و اگر قصد سفر به قشم را دارید می توانیم تهران را به عنوان مبدا سفری خود انتخاب کنید. در خرید بلیط هواپیما قشم شهر مبدا خود را با دقت انتخاب کنید.
خرید بلیط هواپیما قشم

راهنمای خرید آنلاین بلیط هواپیما قشم در الی گشت

راهنمای خرید آنلاین بلیط هواپیما قشم در الی گشت این است که وارد وب سایت الی گشت می شود گزینه بلیط هواپیما را انتخاب می کنید. در صفحه مبدا شهر خود که (تهران، اصفهان، شیراز یا مشهد) هستند را انتخاب می کنید و مقصد خود قشم را انتخاب می کنید. تاریخ پرواز خود را مشخص می کنید. شما می توانید سفر یک طرفه و یا سفر رفت و برگشت را انتخاب کنید. در قسمت راست صفحه گزینه کلاس پروازی از جمله اکونومی، سیستمی، فرست کلاس، چارتری، سیستمی و ایرلاین ها مشخص است و با انتخاب هر کدام جستجوی شما به مواردی که انتخاب کردید محدود می شود. تعداد مسافرها برای خرید بلیط هواپیما قشم را وارد کنید و سپس پس از وارد کردن نام و نام خانوادگی به طور دقیق و کد ملی به درگاه پرداخت هزینه اینترنتی وصل می شود و پس از پرداخت بلیط برای شما صادر می شود.
راهنمای خرید آنلاین بلیط هواپیما قشم در الی گشت

جستجوی بلیط هواپیما قشم

برای هر سفری و رزرو بلیط شما نیاز دارید که جستجوی پرواز را انجام دهید. جستجوی بلیط هواپیما قشم مانند سایر پرواز ها هست. مبدا خود را خود را مشخص میکنید و مقصد شما نیز قشم است. در جستجوی بلیط پرواز قشم به خاطر داشته باشید که چهار شهر پرواز مستقیم به قشم را دارند که تهران، اصفهان، شیراز و مشهد است. برای خرید بلیط هواپیما قشم در ابتدا باید با توجه به مبدا خود بلیط مورد نظر را سرچ کنید. در جستجوی پرواز تاریخ رفت خود را مشخص می کنید و اگر قصد پرواز رفت و برگشت را دارید در الی گشت در بالای قسمت جستجو گزینه رفت و برگشت را شما می توانید انتخاب کنید. پس از مشخص کردن تاریخ روی قسمت سرچ که با علامت ذره بین است می زنید و جدول پروازی را در تاریخ مورد نظر خود می بینید و خرید بلیط هواپیما قشم را انجام میدهید.
جستجوی بلیط هواپیما قشم

رزور آنلاین بلیط پرواز قشم

در رزرو آنلاین بلیط پرواز قشم از الی گشت، زمانی برای شما رزرو نهایی می شود که با وصل شدن به درگاه پرداخت بهای بلیط را پرداخت کنید. رزرو آنلاین بلیط برابر است با خرید آنلاین بلیط است. امروزه رزرو آنلاین بلیط مدنظر اکثر مسافرها بوده است تا ایرلاین، کلاس پروازی و نوع بلیط سیستمی و چارتری خود را انتخاب کنند. در رزرو آنلاین بلیط پرواز قشم شما امکان دارید که جدول پروازی را در تاریخ مورد نظر ببینید و ایرلاین مورد نظر را انتخاب کنید. و تمامی این موارد به آسانی برای سرچ در قسمت بلیط هواپیما الی گشت موجود است. برای خرید بلیط هواپیما قشم ابتدا شما رزرو آنلاین را انجام می دهید و به سپس به درگاه خرید وصل می شوید.
رزور آنلاین بلیط پرواز قشم

فرودگاه قشم

فرودگاه قشم یکی از فرودگاه های بین المللی ایران است. برای خرید بلیط هواپیما قشم شما در قسمت مقصد در الی گشت فرودگاه قشم را انتخاب می کنید. این فرودگاه از سال ۱۳۴۹ کار خود را آغاز کرده است. این فرودگاه سه ترمینال دارد. دو ترمینال بخش مسافر خارجی است که یکی برای کشورهای اطراف و یک دیگر از ترمینال های خارجی مخصوص حجاج است. در قسمت ترمینال داخلی که برای سفرهای داخلی است امکاناتی چون رستوران، کافی شاپ، نمازخانه، سوپرمارکت، گیت های ایرلاین های مختلف و سالن انتظار وجود دارد. این فرودگاه از فرودگاه های باری ایران هم به حساب می آید و بخشی از پروازها مخصوص پروازهای باربری به حساب می آید. بهترین راه دسترسی استفاده از تاکسی سطح شهر برای فرودگاه هستند. اکثر هتل های قشم به فرودگاه ترنسفر دارند که می توانید از آن استفاده کنید.
فرودگاه قشم

قیمت بلیط پرواز قشم

در هنگام خرید بلیط هواپیما قشم قیمت های مختلفی هنگام سرچ پرواز می بینید. قیمت بلیط پرواز قشم بنا به نوع بلیط سیستمی و چارتری و هم چنین کلاس پروازی از جمله اکونومی و بیزینسی متفاوت است. بلیط های پرواز قشم بیشتر از نوع اکونومی هستند اما در ماهان ایر، قشم ایر و معراج بلیط های بیزینسی هم وجود دارد. بلیط های پرواز قشم با کلاس پرواز فرصت کلاس بسیار محدود است و برای شخصیت های سیاسی و افراد ویژه استفاده می شود. در کل بلیط های چارتری پرواز قشم با کلاس اکونومی ارزان تر از بلیط های سیستمی هستند. در هنگام خرید تمامی این موارد باعث تفاوت در قیمت بلیط قشم می می شود.
قیمت بلیط پرواز قشم

بلیط ارزان هواپیما قشم

همواره برای خرید بلیط هواپیما قشم مسافرها به دنبال کاهش هزینه ها هستند. برای خرید بلیط ارزان هواپیما قشم باید کلاس پرواژ اکونومی که ارزان ترین پرواز را به شمار می آید را انتخاب کنید. گاهی قیمت بلیط سیستمی و چارتری با هم برابر است و ایرلاین چارتر کننده نقش تعیین کننده ای در قیمت دارد. مهم ترین عامل کاهش قیمت و خرید بلیط هواپیما قشم ارزان، نوع کلاس پروازی است. اگر چه در پرواز اکونومی فاصله خطوط صندلی ها کم است و خدمات کمی دارد اما برای یک مسافت داخلی دو ساعته به صرفه است. شما در الی گشت و در صفحه بلیط قشم می توانید ارزان ترین بلیط های قشم را که توسط تیم فروش هر روز به روز رسانی می شود را مشاهده و خرید بلیط هواپیما قشم ارزان را به راحتی انجام دهید.
بلیط ارزان هواپیما قشم

بلیط چارتر هواپیما قشم

بلیط چارتری بلیطی است که تعداد بیشتر صندلی توسط نمایندگی ایرلاین به فروش می رسد و در اصطلاح آن را چارتر کرده اند. برای خرید بلیط هواپیما قشم چارتری باید گزینه بلیط چارتری را انتخاب کنید. بلیط چارتر هواپیما قشم از سوی ایرلاین های ماهان ایر، ایران ایر، ایران ایرتور، قشم ایر، زاگرس، معراج، تابان، ساها، قشم ایر، وارش و سپهران ارائه می شود و شما می توانید با انتخاب هر یک از ایرلاین ها خرید بلیط هواپیما قشم را داشته باشید. بلیط هواپیما قشم چارتری به هیچ عنوان قابل کنسلی و استرداد وجه نیستند و بهای بلیط کودکان و نوزادان با بزرگسال تفاوتی ندارد. در هنگام خرید بلیط هواپیما قشم به نوع چارتر و سیستمی بودن بلیط باید توجه کنید.
بلیط چارتر هواپیما قشم

بلیط لحظه آخری هواپیما قشم

ارزان تربن بلیط برای هر مقصد بلیط پرواز لحظه آخری است. بلیط لحظه آخری هواپیما قشم می تواند سیستمی و چارتری باشد. آن دسته از صندلی های که در زمان نزدیک پرواز هنوز به فروش نرفته اند از سوی ایرلاین ها تخفیف قابل توجهی داده می شوند و اگر ارزان بودن بلیط در الویت شما است برای خرید بلیط هواپیما قشم شما می توانید پروازهای لحظه آخری را چک کنید و در صورتی که وجود داشت یکی را خریداری نمایید.
بلیط لحظه آخری هواپیما قشم