الی گشت خرید بلیط هواپیما، تور مسافرتی

سوالات شما

برای خرید تور قشم حداقل چند روز قبل باید اقدام کنیم؟

برای خرید تور قشم باید به تقویم مناسبت های مهم مانند عید نوروز و تعطیلات توجه کنید. برای این ایام بهتر است از حدود یک ماه قبل اقدام نمایید. برای سایر روزهای سال هم بهتر است یک هفته زودتر خرید خود را انجام دهید.

زمان مناسب برای خرید تور ارزان قشم چه موقعی از سال است؟

از اردیبهشت تا آبان، از ارزان ترین زمان ها برای سفر به قشم هستند. در حالت کلی هم معمولا روزهای وسط هفته و به دور از تعطیلات و رویدادها قیمت ها کم تر است.

بهترین مراکز خرید قشم کدامند؟

بازار قدیم قشم، سیتی سنتر، بازار ستاره، مرکز خرید دو دلفین درگهان، بازار قدیم، مرکز خرید ستاره قشم، بازار فردوسی، بازار بزرگ خلیج فارس و بازار پردیس قشم، برخی از بهترین مراکز خرید قشم هستند.

برترین جاذبه های گردشگری و تاریخی قشم کدام ها هستند؟

دره ستارگان، بندر لافت، جنگل های حرا، تنگه چاهکوه، سد و روستای گوران، دره تندیس ها، جزیره ناز، جزیره هنگام و جزیره هرمز ، برخی از بهترین جاذبه های گردشگری قشم هستند.

بهترین هتل ها برای اقامت در تور قشم کدامند؟

هتل رویال قشم، هتل ارم، هتل آتامان، هتل پارک، هتل آرکا، هتل ریحان، هتل الوند یک و هتل آرتا جزو محبوب ترین هتل های قشم هستند.

بهترین زمان برای سفر به قشم چه موقعی از سال است؟

بهترین زمان سفر به قشم از آذر تا فروردین است. آب و هوای خوب جزیره، جشن های مختلف و نمای زیبای شهر جزو ویژگی های این ماه ها در جزیره قشم هستند.

راهنمای رزرو تور قشم در الی گشت

انتخاب تور قشم در الی گشت

به منظور رزرو تور قشم لحظه آخری الی گشت می بایست ابتدا در فرم جستجویی که بالای صفحه مشاهده می کنید، به بخش «پرواز+هتل» بروید و اطلاعات مربوط به مبدا، تاریخ سفر و تعداد مسافران را وارد نموده و مقصد را شهر قشم انتخاب کنید.
خرید بلیط هواپیما + رزرو هتل قشم:برای سفر به قشم با الی گشت هیچ محدودیتی برای شما مسافران وجود ندارد، چرا که دست شما برای برنامه ریزی یک سفر ایده آل کاملا باز است.
برخلاف پکیج های مسافرتی که شما را ملزم به انتخاب هر آنچه که در آن وجود دارد می کند، اینبار می توانید خودتان کارگردان سفرتان باشید و اقدام به انتخاب ترانسفرهای گروهی یا اختصاصی، گشت های شهری، ساعت پرواز مورد نظر و هتل در هر نقطه از شهر قشم بنمایید.
از دیگر امکاناتی که سیستم رزرواسیون الی گشت برای مسافران فراهم آورده امکان «تغییر پرواز» است؛ شما عزیزان از طریق گزینه «تغییر پرواز» می توانید زمان پرواز، ایرلاین بر اساس نیاز و سلیقه خود را تغییر دهید.

رزرو تور قشم لحظه آخری الی گشت

پس از آن که تور قشم را جستجو کردید در نتایج جستجو لیست تورها را مشاهده خواهید کرد، که به ترتیب از تور ارزان قشم به صورت صعودی نمایش داده می شود. علاوه بر این امکان جستجو دقیق تر از طریق فیلترینگ سمت راست صفحه فراهم آمده است بدین منظور برای انتخاب تور می توانید لیست تورهای نمایش داده شده را براساس نوع هتل، درجه هتل، قیمت تور و ... فیلتر نمایید.
از طریق گزینه "تغییر پرواز" می توانید زمان پرواز، ایرلاین بر اساس نیاز و سلیقه خود تغییر دهید.