بلیط هواپیما رزرو هتل تور مسافرتی پکیج مسافرتی بلیط قطار بیمه مسافرتی
بلیط هواپیما
تهران, همه فرودگاه ها
اصفهان, همه فرودگاه ها
...
...
بلیط هواپیما اصفهان

بلیط هواپیما اصفهان

سوالات متداول

شهر اصفهان دارای یک فرودگاه است که فرودگاه بین المللی اصفهان نام دارد و کلیه پرواز های داخلی و خارجی اصفهان در این فرودگاه انجام می شود.
فرودگاه اصفهان تا مرکز شهر 29 کیلومتر فاصله دارد و با ماشین در حدود 35 دقیقه به هتل تان در مرکز شهر خواهید رسید.
روزهای وسط هفته و رزوهایی که به دور از تعطیلات و رویدادهای خاص هستند بهترین روزها برای خرید بلیط هواپیما ارزان اصفهان هستند.
مدت زمان پرواز از تهران 55 دقیقه، از شیراز 3 ساعت، از مشهد 1 ساعت و 35 دقیقه و از تبریز 3 ساعت و 20 دقیقه است.
هتل های طلوع خورشید، عتیق، ابن سینا، اصفهان، کاوه، ستاره، قصر، صبا، ایروانی و ماهان از بهترین هتل های نزدیک به فرودگاه اصفهان هستند.
فرودگاه بین المللی شهید بهشتی اصفهان ۲۵ کیلومتر با مرکز شهر اصفهان فاصله دارد و طی کردن این مسیر با تاکسی حدود ۳۰ دقیقه طول خواهد کشید.
بهترین زمان سفر به شهر اصفهان فصل های بهار و پاییز هستند اما قیمت ها اغلب در زمستان و تابستان کاهش می یابند. به یاد داشته باشید که تقاضای خرید پرواز اصفهان زیاد است و اگر قصد سفر در تعطیلات را دارید از حداقل ۱ ماه قبل بلیط خود را خریداری نمایید.
با توجه به مسیر پرواز و شرایط آب و هوایی، معمولاً بین ۵۵ تا ۷۰ دقیقه در راه خواهید بود. به یاد داشته باشید که برای پرواز های داخلی باید حداقل یک ساعت زودتر در فرودگاه مبدأ حضور داشته باشید.
فرودگاه اصفهان دو ترمینال برای پرواز های خارجی و داخلی دارد. رستوران، نمازخانه، صرافی، فروشگاه های مواد غذایی، کافی شاپ، بانک، اورژانس، پارکینگ، تاکسیرانی و غرفه های فرهنگی از جمله امکانات فرودگاه اصفهان هستند.
در حال حاضر می توانید با هواپیما از مبدأ اصفهان به شهرهای آبادان، کیش، مشهد، تبریز، تهران، عسلویه، اهواز، بندرعباس، شیراز، جزیره خارک، رشت، رامسر، قشم، بندر بوشهر، کرمان و ساری سفر کنید.
در پرواز اصفهان شما مجاز هستید 20 کیلوگرم بار داشته باشید.
برای خرید اینترنتی بلیط هواپیما از سایت الی گشت فقط به یک آدرس پست الکترونیکی، کارت بانکی عضو شتاب و رمز دوم آن و مشخصات فردی خود نیاز دارید.