الی گشت خرید بلیط هواپیما، تور مسافرتی

سوالات شما

برای خرید تور اصفهان حداقل چند روز قبل باید اقدام کنیم؟

برای خرید تور اصفهان باید به تقویم مناسبت های مهم مانند عید نوروز و تعطیلات توجه کنید. برای این ایام بهتر است از حدود یک ماه قبل اقدام نمایید. برای سایر روزهای سال هم بهتر است، یک هفته زودتر خرید خود را انجام دهید.

مزیت های خرید تور اصفهان از الی گشت چیست؟

می توانید همه امور را در تور اصفهان، خودتان برنامه ریزی کنید و از خدماتی چون بلیط رفت و برگشت با بهترین ایرلاین ها، رزرو هتل دلخواه و پشتیبانی شبانه روزی بهره مند شوید.

زمان مناسب برای خرید تور ارزان اصفهان چه موقعی از سال است؟

فصل زمستان یکی از ارزان ترین زمان ها برای سفر به اصفهان است. در حالت کلی هم معمولا در روزهای وسط هفته و به دور از تعطیلات قیمت ها پایین تر است.

بهترین زمان برای سفر به اصفهان چه موقعی از سال است؟

بهترین زمان سفر به اصفهان فصل بهار، تابستان و پاییز است. آب و هوای اصفهان در این 3 فصل، بسیار مطلوب تر از روزهای دیگر سال است.

بهترین بازارها و مراکز خرید اصفهان کدامند؟

مراکز خرید سیتی سنتر، مجتمع پارک، مجتمع تجاری سیتی سنتر، جلفا و مارتین بهترین مراکز خرید اصفهان و بازارهای اصفهان، قیصریه و بازار بزرگ از بهترین بازارهای اصفهان هستند.

برترین جاذبه های گردشگری و تاریخی اصفهان کدام ها هستند؟

میدان نقش جهان، عمارت عالی قاپو، مسجد شیخ لطف الله، مسجد امام، عمارت هشت بهشت و باغ چهل ستون برخی از مشهورترین جاذبه های دیدنی اصفهان هستند.

بهترین هتل ها برای اقامت در تور اصفهان کدامند؟

هتل های ملل، سفیر، پارسیان، عباسی، عتیق، جهانگردی ماهان، توریست و استقبال جزو بهترین هتل های اصفهان هستند.

راهنمای رزرو تور اصفهان در الی گشت

انتخاب تور اصفهان در الی گشت

به منظور رزرو تور اصفهان لحظه آخری الی گشت می بایست ابتدا در فرم جستجویی که بالای صفحه مشاهده می کنید، به بخش «پرواز+هتل» بروید و اطلاعات مربوط به مبدا، تاریخ سفر و تعداد مسافران را وارد نموده و مقصد را شهر اصفهان انتخاب کنید.
خرید بلیط هواپیما + رزرو هتل اصفهان:برای سفر به اصفهان با الی گشت هیچ محدودیتی برای شما مسافران وجود ندارد، چرا که دست شما برای برنامه ریزی یک سفر ایده آل کاملا باز است.
برخلاف پکیج های مسافرتی که شما را ملزم به انتخاب هر آنچه که در آن وجود دارد می کند، اینبار می توانید خودتان کارگردان سفرتان باشید و اقدام به انتخاب ترانسفرهای گروهی یا اختصاصی، گشت های شهری، ساعت پرواز مورد نظر و هتل در هر نقطه از شهر اصفهان بنمایید.
از دیگر امکاناتی که سیستم رزرواسیون الی گشت برای مسافران فراهم آورده امکان «تغییر پرواز» است؛ شما عزیزان از طریق گزینه «تغییر پرواز» می توانید زمان پرواز، ایرلاین بر اساس نیاز و سلیقه خود را تغییر دهید.

رزرو تور اصفهان لحظه آخری الی گشت

پس از آن که تور اصفهان را جستجو کردید در نتایج جستجو لیست تورها را مشاهده خواهید کرد، که به ترتیب از تور ارزان اصفهان به صورت صعودی نمایش داده می شود. علاوه بر این امکان جستجو دقیق تر از طریق فیلترینگ سمت راست صفحه فراهم آمده است بدین منظور برای انتخاب تور می توانید لیست تورهای نمایش داده شده را براساس نوع هتل، درجه هتل، قیمت تور و ... فیلتر نمایید.
از طریق گزینه "تغییر پرواز" می توانید زمان پرواز، ایرلاین بر اساس نیاز و سلیقه خود تغییر دهید.