بلیط هواپیما رزرو هتل تور مسافرتی پکیج مسافرتی بلیط قطار بیمه مسافرتی
بلیط هواپیما
تهران, همه فرودگاه ها
ازمیر, همه فرودگاه ها
...
...
بلیط هواپیما ازمیر

بلیط هواپیما ازمیر

سوالات متداول

فرودگاه عدنان مندرس ازمیر ۱۷ کیلومتر با مرکز شهر فاصله دارد که طی کردن آن با تاکسی حدود ۳۰ دقیقه زمان می برد.
بله؛ ایرلاین های متعددی از تهران به ازمیر و بالعکس پرواز دارند. همچنین مسافران شهرهای ساحلی ترکیه از جمله کوش آداسی، مارماریس، دیدیم و بدروم، اغلب بلیط هواپیما ازمیر را خریداری می کنند.
فصل پاییز و زمستان زمان مناسبی برای خرید بلیط هواپیما ارزان ازمیر است اما اگر به دنبال سفر ارزان و در عین حال استفاده از تمام امکانات شهر هستید، پیشنهاد می کنیم ماه خرداد یا شهریور را انتخاب نمایید.
برای خرید بلیط هواپیما ازمیر بهتر است حداقل یک ماه قبل از تاریخ مدنظرتان اقدام نمایید. گاهی خرید بلیط لحظه آخری ازمیر نیز ممکن است، ارزان باشد.
پرواز ازمیر تهران به طور میانگین ۳ ساعت و ۳۰ دقیقه به طول می انجامد که البته این مدت با شرایط جوی و مسیر پرواز تغییر می کند.
خیر، برای سفر به کشور ترکیه و شهر زیبای ازمیر نیازی به خرید بلیط رفت و برگشت ترکیه ندارید. اگرچه خرید همزمان بلیط رفت و برگشت، موجب اطمینان خاطر هرچه بیشتر شما در سفر می شود.
برای خرید ارزان بلیط هواپیما ازمیر پیشنهاد می کنیم که علاوه بر بررسی مداوم قیمت پرواز های ازمیر، پرواز رفت و برگشت ازمیر را هم زمان خریداری کنید. رزرو هتل و خرید بلیط هواپیما به صورت همزمان راهکاری دیگر برای کاهش هزینه ها است.
ارتی ایرپورت (Orty Airport)، تاو ایرپورت (Tav Airport)، دابل تری بای هیلتون (DoubleTree by Hilton Hotel) و لوییس (Luis) نزدیک ترین هتل ها به فرودگاه ازمیر هستند.