بلیط هواپیما رزرو هتل تور مسافرتی پکیج مسافرتی بلیط قطار بیمه مسافرتی
...
...

سوالات متداول

برای خرید ارزان تور ازمیر بهتر است از حداقل ۱ ماه زودتر اقدام نمایید، اما تا لحظه آخر امکان خرید بسیاری از تور های ازمیر برای شما وجود دارد.
در سایت الی گشت شما می توانید صفر تا صد تور ازمیر را خودتان برنامه ریزی کنید و از خدماتی چون بلیط رفت و برگشت با بهترین ایرلاین ها، ترانسفر فرودگاهی، بیمه مسافرتی، راهنمای فارسی زبان، سیم کارت و گشت شهری بهره مند شوید.
فصل پاییز و زمستان زمان مناسبی برای خرید تور ارزان ازمیر است اما اگر به دنبال سفر ارزان و در عین حال استفاده از تمام امکانات شهر هستید، پیشنهاد می کنیم ماه خرداد یا شهریور را برای سفر به ازمیر انتخاب نمایید.
فصل تابستان ایده آل ترین زمان برای سفر به کشور ترکیه و شهر ساحلی ازمیر است. آفتاب گرم، سواحل درخشان و تفریحات آبی شهر ازمیر در فصل تابستان، برای گردشگران جذابیت ویژه ای دارد.
فروم برنوا، اگورا، اژه پارک، کناک پییر، پارک بورنوا، اوزدلیک، اوپتیوم، کمر پلازا الیورسی مرکزی و پالمیه الیسوریس بهترین مراکز خرید ازمیر هستند.
تفریحات آبی و دریایی، پاموکاله، بنای قدیمی آسانسور، ازمیر آگورا، روستای شیرینچه، مسجد حصار، برج ساعت، تله فریک و قلعه کادیفه کاله مشهورترین جاذبه های گردشگری و تاریخی ازمیر هستند.
برای خرید تور ازمیر داشتن مدارک شناسایی معتبر و پاسپورت با حداقل ۷ ماه اعتبار الزامی است.