بلیط هواپیما رزرو هتل تور مسافرتی پکیج مسافرتی بلیط قطار بیمه مسافرتی
بلیط هواپیما
تهران, همه فرودگاه ها
کیش, همه فرودگاه ها
...
...
خرید بلیط هواپیما کیش

خرید بلیط هواپیما کیش

سوالات متداول

جزیره زیبای کیش دارای یک فرودگاه است که فرودگاه بین المللی کیش نام دارد و کلیه پرواز های داخلی و خارجی کیش در این فرودگاه انجام می شود.
فرودگاه کیش تا مناطق مختلف شهر فاصله اندکی دارد و در کم تر از ۱۵ دقیقه به هتل تان در هر نقطه از شهر خواهید رسید.
مدت زمان پرواز از تهران 1 ساعت و نیم، از تبریز 2 ساعت، از شیراز 45 دقیقه، از مشهد 2 ساعت و از اصفهان 1 ساعت می باشد.
اگر خرید بلیط هواپیما کیش مدنظر شما است اواخر اردیبهشت و اوایل خرداد ارزان‌ترین بلیط کیش موجود است. در تابستان هم بلیط های ارزان کیش می‌توانید به‌راحتی پیدا کنید ولی اگر قصد گشت‌وگذار در کیش را دارید و می‌خواهید جزیره خلوت باشد از اواسط اردیبهشت تا هفته اول خرداد بلیط ارزانی برای سفر به کیش موجود است.
از ماه آبان تا پایان اسفند ماه بهترین زمان سفر به کیش است و شما می توانید تفریح و ورزش های دریایی در آب و هوایی مطبوع انجام دهید. فروردین و اردیبهشت زمان مناسبی برای سفر به کیش محسوب می‌شوند که دمای هوا بین ۲۷ درجه تا ۳۴ درجه سانتی‌گراد است. همان طور که گفته شد، پاییز و زمستان بهترین زمان سفر به کیش از لحاظ آب‌وهوا و برای خرید بلیط هواپیما کیش به‌خاطر داشته باشید که در آخر هفته‌ها به سرعت رزرو می‌شود.
قیمت بلیط رفت و برگشت کیش بنا به نوع مبدا قیمت‌های مختلفی دارد. در کل نوع بلیط سیستمی و چارتری، و نوع ایرلاین در قیمت بلیط تاثیرات مهمی دارند. ارزان ترین بلیط کیش برای کلاس پروازی اکونومی و بلیط چارتری است. گران ترین آن هم برای کلاس پروازی فرست کلاس و بیزینس است. در هنگام خرید بلیط هواپیما کیش به نوع ایرلاین، چارتری و سیستمی و کلاس پروازی توجه کنید و بر اساس موارد نام برده شده قیمت بلیط رفت و برگشت کیش متفاوت است.
سفر های زمینی به کیش بسیار زمان بر است و هم چنان امکانات رفاهی بالایی در سفر زمینی و دریایی به کیش کم است. بهترین گزینه سفرهای هوایی با هواپیما است. شما برای سوار شدن اتوبوس شناورهای دریایی و یا انتقال خودرو خود به کیش محدودیت دارید و معمولا به خاطر کارهای وقت گیر ادارای و امکانات کم از سوی مسافر انتخاب نمی‌شود و نیازمند زیر ساختار مهم در توسعه سفر دریایی و توسعه شناورها و اتوبوس‌های دریایی است. اما در سفر هوایی خوشبختانه امکانات خوبی در فرودگاه کیش وجود دارد.
فرودگاه کیش از فرودگاه‌های قدیمی ایران بوده و از سال ۱۳۴۷ دارای فعالیت است. این فرودگاه نسبت به مرکز شهر حدود 30 دقیقه فاصله دارد. شما می‌توانید در سفر به کیش از تاکسی‌های ترنسفر فرودگاهی هم استفاده کنید. تاکسی‌های فرودگاه بین المللی کیش گزینه مناسبی برای نقل و انتقال هستند. در سطح کیش مبدل باس هوایی برای رفت و آمد به فرودگاه وجود دارد که ارزان ترین حمل و نقل کیش برای رسیدن به فرودگاه محسوب می‌شود. در فرودگاه کیش خدمات بانکی، کافی‌شاپ‌های بزرگ، فضای سرسبز مقابل فرودگاه، غرفه‌های ماساژ، فروشگاه کوچک صنایع‌دستی، خدمات پستی و کمرگ، دفاتر شرکت و نمایندگی فروش بلیط هواپیما موجود است.
مقدار بار مجاز در پرواز کیش ۲۵ کیلوگرم است. ۲۰ کیلوگرم چمدان شما باید وزن داشته باشد و یک ساک دستی ۵ کیلوگرمی با خود به داخل هواپیما می‌توانید ببرید. در ساک دستی شما نباید هیچ‌گونه فلز، وسایل اسباب بازی کودکان، وسايل برنده مانند چاقو و سلاح سرد باشد. همچنین از بردن مواد غذایی و بدبو هم جلوگیری می‌شود و در گیت دوم برای سالن انتظار برای پرواز، بار شما مجدد چک می‌شود.
برای خرید بلیط هواپیما کیش از شهرهای اصفهان، شیراز، مشهد، ساری، بندر عباس، رشت، یزد کیش و تهران به کیش پرواز به عنوان مبدا وجود دارد. پرواز تهران به کیش و کیش به تهران روزانه است و شما در هر روز می‌توانید خرید بلیط هواپیما کیش را از وب سایت الی گشت داشته باشید. در شهرهای مانند مشهد، ساری و رشت پرواز کیش در هفته یک الی دوبار انجام می‌شود. در هنگام خرید از مبدا به روزهای پرواز از دیگر شهرهای ایران توجه داشته باشید.