الی گشت خرید بلیط هواپیما، تور مسافرتی

خرید بلیط هواپیما کیش

سوالات شما

جزیره کیش دارای چند فرودگاه است؟

جزیره زیبای کیش دارای یک فرودگاه است که فرودگاه بین المللی کیش نام دارد و کلیه پرواز های داخلی و خارجی کیش در این فرودگاه انجام می شود.

فاصله فرودگاه بین المللی کیش تا مرکز شهر چقدر است؟

فرودگاه کیش تا مناطق مختلف شهر فاصله اندکی دارد و در کم تر از ۱۵ دقیقه به هتل تان در هر نقطه از شهر خواهید رسید.

مدت زمان پرواز از شهرهای بزرگ ایران به کیش چقدر است؟

مدت زمان پرواز از تهران 1 ساعت و نیم، از تبریز 2 ساعت، از شیراز 45 دقیقه، از مشهد 2 ساعت و از اصفهان 1 ساعت می باشد.

بهترین زمان خرید بلیط هواپیما ارزان کیش چه زمانی است؟

اگر خرید بلیط هواپیما کیش مدنظر شما است اواخر اردیبهشت و اوایل خرداد ارزان‌ترین بلیط کیش موجود است. در تابستان هم بلیط های ارزان کیش می‌توانید به‌راحتی پیدا کنید ولی اگر قصد گشت‌وگذار در کیش را دارید و می‌خواهید جزیره خلوت باشد از اواسط اردیبهشت تا هفته اول خرداد بلیط ارزانی برای سفر به کیش موجود است.

بهترین زمان سفر به کیش چه زمانی است؟

از ماه آبان تا پایان اسفند ماه بهترین زمان سفر به کیش است و شما می توانید تفریح و ورزش های دریایی در آب و هوایی مطبوع انجام دهید. فروردین و اردیبهشت زمان مناسبی برای سفر به کیش محسوب می‌شوند که دمای هوا بین ۲۷ درجه تا ۳۴ درجه سانتی‌گراد است. همان طور که گفته شد، پاییز و زمستان بهترین زمان سفر به کیش از لحاظ آب‌وهوا و برای خرید بلیط هواپیما کیش به‌خاطر داشته باشید که در آخر هفته‌ها به سرعت رزرو می‌شود.

بلیط رفت و برگشت کیش چه قیمت است؟

قیمت بلیط رفت و برگشت کیش بنا به نوع مبدا قیمت‌های مختلفی دارد. در کل نوع بلیط سیستمی و چارتری، و نوع ایرلاین در قیمت بلیط تاثیرات مهمی دارند. ارزان ترین بلیط کیش برای کلاس پروازی اکونومی و بلیط چارتری است. گران ترین آن هم برای کلاس پروازی فرست کلاس و بیزینس است. در هنگام خرید بلیط هواپیما کیش به نوع ایرلاین، چارتری و سیستمی و کلاس پروازی توجه کنید و بر اساس موارد نام برده شده قیمت بلیط رفت و برگشت کیش متفاوت است.

محدودیت های سفر به کیش چیست؟

سفر های زمینی به کیش بسیار زمان بر است و هم چنان امکانات رفاهی بالایی در سفر زمینی و دریایی به کیش کم است. بهترین گزینه سفرهای هوایی با هواپیما است. شما برای سوار شدن اتوبوس شناورهای دریایی و یا انتقال خودرو خود به کیش محدودیت دارید و معمولا به خاطر کارهای وقت گیر ادارای و امکانات کم از سوی مسافر انتخاب نمی‌شود و نیازمند زیر ساختار مهم در توسعه سفر دریایی و توسعه شناورها و اتوبوس‌های دریایی است. اما در سفر هوایی خوشبختانه امکانات خوبی در فرودگاه کیش وجود دارد.

امکانات دسترسی فرودگاه کیش کدام است؟

فرودگاه کیش از فرودگاه‌های قدیمی ایران بوده و از سال ۱۳۴۷ دارای فعالیت است. این فرودگاه نسبت به مرکز شهر حدود 30 دقیقه فاصله دارد. شما می‌توانید در سفر به کیش از تاکسی‌های ترنسفر فرودگاهی هم استفاده کنید. تاکسی‌های فرودگاه بین المللی کیش گزینه مناسبی برای نقل و انتقال هستند. در سطح کیش مبدل باس هوایی برای رفت و آمد به فرودگاه وجود دارد که ارزان ترین حمل و نقل کیش برای رسیدن به فرودگاه محسوب می‌شود. در فرودگاه کیش خدمات بانکی، کافی‌شاپ‌های بزرگ، فضای سرسبز مقابل فرودگاه، غرفه‌های ماساژ، فروشگاه کوچک صنایع‌دستی، خدمات پستی و کمرگ، دفاتر شرکت و نمایندگی فروش بلیط هواپیما موجود است.

مقدار بار مجاز در پرواز کیش چقدر است؟

مقدار بار مجاز در پرواز کیش ۲۵ کیلوگرم است. ۲۰ کیلوگرم چمدان شما باید وزن داشته باشد و یک ساک دستی ۵ کیلوگرمی با خود به داخل هواپیما می‌توانید ببرید. در ساک دستی شما نباید هیچ‌گونه فلز، وسایل اسباب بازی کودکان، وسايل برنده مانند چاقو و سلاح سرد باشد. همچنین از بردن مواد غذایی و بدبو هم جلوگیری می‌شود و در گیت دوم برای سالن انتظار برای پرواز، بار شما مجدد چک می‌شود.

مبدا پرواز کیش از چه شهرهایی است؟

برای خرید بلیط هواپیما کیش از شهرهای اصفهان، شیراز، مشهد، ساری، بندر عباس، رشت، یزد کیش و تهران به کیش پرواز به عنوان مبدا وجود دارد. پرواز تهران به کیش و کیش به تهران روزانه است و شما در هر روز می‌توانید خرید بلیط هواپیما کیش را از وب سایت الی گشت داشته باشید. در شهرهای مانند مشهد، ساری و رشت پرواز کیش در هفته یک الی دوبار انجام می‌شود. در هنگام خرید از مبدا به روزهای پرواز از دیگر شهرهای ایران توجه داشته باشید.

سفر به کیش

سفر به کیش و خرید بلیط هواپیما کیش به خصوص در فصل‌ های پاییز و زمستان یا اوایل بهار که هوای جنوب کشور بسیار خوب و دلچسب است، یکی از پرجستجوترین مواردی است که طرفداران سفر به دنبال آن هستند. کیش تقریبا اولین مقصدی است که برای سفر به جنوب به ذهن مسافران می‌رسد. این جزیره زیبا و دوست داشتنی با داشتن صدها جاذبه گردشگری متنوع، امکانات بی‌نظیر رفاهی و تفریحی، هتل‌ها و مراکز خرید لوکس باعث شده هر سال تعداد زیادی گردشگری داخلی و خارجی را به سوی خود می کشاند.
جزیره زیبای کیش یکی از مهم‌‌ترین جاذبه های گردشگری و توریستی ایران به‌شمار می‌آید و به عروس خلیج فارس شهرت دارد. آب و هوای جزیره کیش در پاییز و زمستان آن‌قدر خوب است که باعث شده کیش یکی از محبوب ‌ترین مقاصد گردشگری جنوب ایران به‌شمار رود. شما با سفر به جزیره کیش می‌توانید لوکس‌ترین تفریحات و تجربه اقامت در بهترین هتل های ایران را داشته باشید. راه‌های زیادی برای سفر به کیش وجود دارد که پرطرفدارترین آن های سفر هوایی به کیش است. برای آشنایی بیشتر با کلیه اطلاعات لازم سفر به کیش در این مطلب همراه الی گشت باشید.
سفر به کیش

آنلاین به کیش برو

اگر به شما بگویند، آنلاین به کیش برو چه کاری انجام می دهید؟ برای سفر به این جزیره و شروع برنامه ریزی سفر اولین قدم انتخاب و چگونگی رسیدن به کیش است. برای افرادی که می‌‌خواهند سریع به کیش برسند خرید بلیط هواپیما کیش اولین موردی است که جستجو می‌کنند. بنابراین بسیار اهمیت دارد از چندین روز قبل از موعد سفر وب‌سایت‌های مختلف را برای پیدا کردن بهترین قیمت بلیط هواپیمای کیش بررسی کرد. در صورتی که تور کیش را خریداری کنید دیگر نیازی به نگرانی از بابت بررسی مدام بلیط پرواز کیش از سایت ها نیست. با خرید تور کیش شما همزمان رزرو هتل، خرید بلیط هواپیمای کیش و برنامه ریزی سفر را همزمان انجام داده اید.
اما اگر خودتان قصد دارید که برای سفر به کیش اقدام کنید، پس از مشخص کردن تاریخ سفر ابتدا نحوه سفر یعنی این که چطور می خواهید به کیش برسید یا از چه راهی، زمینی، هوایی می خواهید به این جزیره زیبا و معروف ایران سفر کنید. بهترین گزینه برای سفر کیش سفر هوایی است و می‌توانید بلیط هواپیما کیش را از وب‌سایت الی گشت رزرو کنید. انتخاب، هتل های کیش را بررسی و برای تاریخ مورد نظر رزرو کنید و پس از آشنایی با جاذبه های گردشگری کیش برای یک سفر هیجان انگیز آماده شوید. داشتن برنامه ریزی سفر با وجود صدها جاذبه گردشگری متنوع کیش یکی از مهم ترین مواردی است که باید به آن دقت داشته باشید.
آنلاین به کیش برو

ایرلاین های پرواز کیش

شما می توانید در سایت الی گشت به راحتی روند خرید بلیط هواپیما کیش را انجام دهید. پس از کامل کردن اطلاعات مورد نیاز در الی گشت، شما می توانید نتایج و پروازها را در تاریخ های مختلف مشاهده نمایید و با اعمال فیلترینگ مدنظرتان، سریع تر به نتایج موردنیاز دست می یابید. خرید بلیط هواپیما تهران به کیش همواره یکی از محبوب‌ترین پروازها برای مسافران بوده است.
ایرلاین هایی که در مسیر تهران کیش در حال فعالیت هستند از مهم ترین آنها می توان به بلیط تهران کیش ماهان، بليط تهران به كيش هواپیمایی کیش ایر، بليط تهران به کیش ساها، پرواز تهران کیش هواپیمایی وارش، پرواز تهران کیش هواپیمایی آتا، پرواز تهران کیش قشم ایر، پرواز تهران كيش هواپیمایی تابان، بلیط هواپیما تهران کیش ایران ایر، و پرواز تهران کیش هواپیمایی ایران ایرتور اشاره کرد. در نظر داشته باشید که شما می توانید از شهرهای دیگر نیز به این جزیره زیبا سفر کنید. از پروازهایی که از شهرهای دیگر به مقصد کیش انجام می شوند میتوان به موارد زیر اشاره نمود:
· پرواز تبریز کیش ایران ایر تور · پرواز مشهد کیش ایران ایر تور · پرواز مشهد کیش کیش ایر · پرواز مشهد کیش ماهان · پرواز بندرعباس کیش ایران ایر · پرواز بوشهر کیش ایران ایر · پرواز شیراز کیش ایران ایر، · پرواز شیراز کیش کیش ایر، · پرواز رشت کیش کیش ایر، · پرواز اصفهان کیش کیش ایر، · پرواز اصفهان کیش زاگرس. برای خرید بلیط برگشت از کیش به تهران نیز می توانید از ایرلاین هایی همچون هواپیمایی ماهان، بلیط کیش تهران هواپیمایی کیش ایر، بلیط پرواز کیش به تهران هواپیمایی ساها، بلیط هواپیما کیش به تهران هواپیمایی وارش، بليط كيش به تهران هواپیمایی آتا، بليط كيش تهران هواپیمایی قشم ایر، بلیط پرواز كيش تهران هواپیمایی تابان، بلیط پرواز کیش تهران هواپیمایی قشم ایر، بلیط پرواز کیش تهران هواپیمایی ایران ایر و بلیط پرواز کیش تهران هواپیمایی ایران ایرتور استفاده کرده و آن را با ارزان‌ترین قیمت از شرکت الی گشت خریداری نمایید. با خرید بلیط هواپیما داخلی و خارجی شرکت هواپیمایی الی گشت می توانید به متنوع‌ترین و معتبرترین ایرلاین‌های دنیا دسترسی داشته باشید.
ایرلاین های پرواز کیش

خرید بلیط پرواز کیش

خرید بلیط پرواز کیش اولین قدم برای سفر هوایی به این جزیره زیبای ایران است. برای خرید بلیط هواپیما کیش بهتر است از چند هفته یا ماه قبل آماده شوید. روزانه از مقاصد مختلفی مانند تهران، مشهد، بندرعباس، شیراز، اصفهان، و سایر شهرهای ایران پروازهای متعددی به مقصد کیش انجام می‌شود. بسته به شهر مبدا می‌توانید به راحتی برای خرید بلیط هواپیمای کیش اقدام کنید. برای خرید بلیط هواپیما شما می‌توانید از راه های مختلف پرواز خود را خریداری کنید. اگر قصد دارید برای سفر برنامه‌ریزی کنید ابتدا پس از تعیین زمان سفر و بررسی شرایط رزرو محل اقامت خود در کیش در آن زمان می‌توانید برای خرید بلیط هواپیما کیش به وب‌سایت الی گشت مراجعه کرده و اقدام به خرید بلیط پرواز کیش کنید.
خرید بلیط پرواز کیش کار بسیار آسانی است که به راحتی از خانه و تنها با چند کلیک ساده می‌توانید آن را انجام دهید. جهت خرید پرواز برای کیش باید شرایط جوی و فصلی که قصد سفر به این جزیره زیبای جنوب ایران را دارید، بررسی کنید. با توجه به این موارد بهترین زمان برای خرید بلیط کیش از اواخر پاییز تا اواسط بهار است. اگر قصد دارید با هزینه‌ای مناسب به جزیره کیش سفر کنید، بهترین زمان فصل پاییز و زمستان است. اما در تابستان بلیط هواپیما کیش بسیار ارزان می‌شود، جزیره خلوت بوده و می‌توانید به‌راحتی از سفری آرام و لوکس در دل یکی از زیباترین جزیره های جنوبی ایران لذت ببرید.
خرید بلیط پرواز کیش

خرید اینترنتی بلیط هواپیما کیش

خرید اینترنتی بلیط هواپیما کیش برای مسافران این جزیره دوست داشتنی یکی از راحت‌ترین کارها برای شروع برنامه ریزی سفر است. شما به‌راحتی می‌توانید قیمت پروازها، شرایط خرید بلیط هواپیما، سفر از مقاصد و شهرهای مختلف ایران به کیش، انواع پروازها و بسیاری موارد دیگر را به‌صورت اینترنتی بررسی کنید. برای خرید بلیط هواپیما کیش وب‌سایت‌های متعددی وجود دارند که بررسی چند مورد از آن ها برای اطلاع کامل از شرایط خرید می‌تواند به شما در برنامه‌ریزی یک سفر خوب کمک کند. هنگام جستجوی اینترنتی بلیط پرواز کیش می‌توانید از فیلترهای مختلفی در وب‌سایت الی گشت موجود است، استفاده کنید. برای مثال پس از وارد کردن مبدا و مقصد مورد نظر و انتخاب تاریخ می‌توانید از فیلترهای متعدد وب‌سایت پروازهای مختلف، ارزان ترین و گران ترین زمان خرید بلیط در بازه سفر شما و موارد دیگر را بررسی کنید.
همچنین می توانید در قسمت جزئیات بلیط و توضیحات سایت از قوانینی مانند میزان بار مجاز در پرواز کیش، فاصله شهرهای مختلف ایران از کیش، مدت زمان پرواز، ایرلاین های ارائه دهنده پرواز، فرودگاه های که باید برای پرواز به آن بروید و بسیاری موارد دیگر در الی گشت را مشاهده کنید. برای خرید بلیط هواپیما کیش به صورت اینترنتی به غیر از اطلاعات کارت ملی و ورود نام و نام خانوادگی و سایر اطلاعات به زبان فارسی و انگلیسی به مدارک خاصی نیاز ندارید. خرید اینترنتی بلیط پرواز کیش آسان‌ترین‌، بهترین و معمولا اولین کاری است که مسافران کیش انجام می دهند. با وجود امکان مقایسه پروازها از لحاظ تاریخ و قیمت در زمان های مختلف، دیگر نیازی به مراجعه‌حضوری نیست و می‌توانید از خانه و در هر زمان که بخواهید برای خرید بلیط پرواز کیش اقدام کنید.
خرید اینترنتی بلیط هواپیما کیش

خرید تلفنی بلیط هواپیما کیش

خرید تلفنی بلیط هواپیما کیش یکی دیگر از گزینه‌های پیش رو برای افرادی است که قصد سفر هوایی به کیش را دارند. خرید تلفنی بلیط هواپیما برای زمان‌هایی مناسب است که شما به اینترنت دسترسی ندارید و نمی‌توانید به صورت حضوری هم برای خرید بلیط هواپیما کیش به دفاتر یا آژانس های هواپیمایی دسترسی داشته باشید. در چنین شرایطی با ذخیره کردن شماره تماس الی گشت، خرید اینترنتی بلیط هواپیما یا آژانس های معتبر مسافرتی می‌توانید همیشه از بابت دسترسی به خرید پرواز کیش خیال خود را راحت کنید. بسیاری از وب‌سایت‌ها مانند الی گشت امکان خرید تلفنی بلیط هواپیما را برای مسافران فراهم کرده‌اند. برای خرید تلفنی پرواز کیش از الی گشت کافی است با شماره ۰۲۱۸۵۴۰ تماس بگیرید. کارشناسان الی گشت به‌صورت ۲۴ ساعته برای رسیدگی به مشکلات و درخواست‌های مشتریان آماده هستند.
خرید تلفنی بلیط هواپیما کیش

خرید حضوری بلیط هواپیما کیش

خرید حضوری بلیط هواپیما کیش با مراجعه به شرکت گردشگری الی گشت امکان پذیر است. وقتی به اینترنت دسترسی ندارید یا نمی‌خواهید برای خرید بلیط پرواز کیش به‌صورت اینترنتی کارتان را انجام دهید می‌توانید به الی گشت مراجعه کنید. یک پیشنهاد خوب این که اگر به اینترنت دسترسی دارید ابتدا می‌توانید قیمت پرواز کیش را روی سایت الی گشت بررسی کرده، تاریخ مورد نظر را انتخاب کنید و پروازهایی که وجود دارند را نگاهی بیندازید. پس از انتخاب پرواز مورد نظر به دفتر هواپیمایی مراجعه کرده و با ارائه کارت ملی یا گذرنامه معتبر نسبت‌به خرید آن پرواز یا خرید بلیط هواپیما کیش اقدام کنید.
خرید حضوری بلیط هواپیما کیش

بلیط رفت و برگشت هواپیما کیش

بلیط رفت و برگشت هواپیما کیش را چطور تهیه کنیم؟ یکی از پرتکرارترین سوالات مسافران کیش نحوه تهیه بلیط رفت و برگشت هواپیما کیش است. در پاسخ باید گفت خرید بلیط هواپیما کیش به صورت رفت و برگشت و همزمان می‌تواند تاثیر چشمگیری در کاهش هزینه‌های شما داشته باشد. اطلاع از شرایط خرید بلیط رفت و برگشت کیش به‌خصوص برای افرادی مناسب است که قصد سفرهای کوتاه و کاری مانند مصاحبه شغلی، جلسات بیزینسی یا ملاقات‌های شخصی و موارد مشابه را دارند. اما برای سایر مسافران اگر اقدام به خرید تور کیش کنند، بلیط رفت و برگشت هواپیما کیش به صورت همزمان و از سمت برگزارکننده تور خریداری می‌شود و مبلغی که شما پرداخت می‌کنید شامل هزینه رزرو هتل، برنامه ریزی چند گشت شهری و بلیط رفت و برگشت هواپیما کیش می شود.
همانطور که گفته شد خرید بلیط رفت و برگشت کیش تاثیری بسیاری در کاهش هزینه های سفرتان به این جزیره دارد. اغلب هزینه خرید همزمان بلیط رفت و برگشت بسیار پایین تر از خرید جداگانه پرواز رفت به کیش و سپس پرواز برگشت است. بنابراین اگر قصد دارید برای تعطیلاتی چند روزه در تاریخی مشخص به این جزیره زیبا سفر کنید خرید همزمان بلیط کیش به صورت دو طرفه (همان رفت و برگشت) بهترین پیشنهاد برای شما خواهد بود.
بلیط رفت و برگشت هواپیما کیش

قیمت بلیط پرواز هواپیما کیش

قیمت بلیط پرواز هواپیما کیش از جمله متداول‌‌ترین سوالات مسافران است. بررسی قیمت پرواز و خرید بلیط هواپیما کیش به‌راحتی با وجود الی گشت امکان پذیر است. در مورد قیمت بلیط پرواز هواپیما کیش باید اشاره کرد هرگز نمی‌توان قیمت دقیقی برای پروازها اعلام کرد. قیمت بلیط هواپیما کیش یا سایر مقاصد، بسته به عوامل مختلفی دارد. برای مثال در فصل‌های پاییز و زمستان یا پیک سفر با هجوم مسافران برای خرید بلیط کیش، قیمت پروازهای جزیره کیش افزایش می‌‌یابد و در عوض فصل‌های خلوت مانند تابستان قیمت بلیط هواپیما کیش بسیار کمتر است. از سویی دیگر قیمت پرواز کیش باز هم به مواردی مانند ایرلاین های مختلف، کلاس پرواز یعنی این که بیزینس یا فرست کلاس و اکونومی باشد، چارتری یا سیستمی بودن بلیط و غیره بستگی بسیار زیادی دارد.
برای خرید بلیط هواپیما کیش از چندین روز قبل در وب سایت الی گشت جدول پروازی را بررسی کنید. بهترین زمان برای خرید بلیط کیش یا زمان های نزدیک به سفر است که بلیط ها به صورت لحظه آخری و چارتری فروخته می شوند یا یک الی دو ماه قبل از سفر که بلیط ها قیمت ثابت تری دارند. در هر صورت هر چه انتظار شما و سطح کیفیت مورد نظرتان برای پرواز کیش بیشتر باشد قیمت پرواز هم بالاتر خواهد بود. برای مثال قیمت پرواز فرست کلاس تهران به کیش بسیار بیشتر از قیمت بلیط اکونومی همان پرواز مشابه است. بنابراین نمی توان قیمت دقیقی برای پروازهای کیش اعلام کرد. زمان پرواز، تاریخ، ساعت، مسافت بین کیش و شهرهای دیگر، اضافه بار و غیره بر قیمت بلیط هواپیما تاثیر می گذارند.
قیمت بلیط پرواز هواپیما کیش

بلیط هواپیما چارتر کیش

بلیط هواپیما چارتر کیش در کنار بلیط سیستمی پرواز به مقصد این جزیره محبوب در جنوب ایران یکی از گزینه های پیش رو برای مسافران است. برای مشاهده خرید بلیط هواپیما کیش و خرید بلیط چارتر کیش، می توانید از فیلترهای مختلف سایت سایت الی گشت استفاده کنید. برای این کار کافی است گزینه پرواز یک طرفه یا دو طرفه، مبدا و مقصد و تاریخ پرواز را مشخص کنید. پس از این باید تعداد مسافران را هم در محل مشخص شده وارد کنید. در نهایت روی «جستجو» کلیک کرده و در صفحه نماش داده شده پروازهای کیش را با هم مقایسه کنید. بلیط هواپیما چارتر با بلیط های سیستمی متفاوت است.
یکی از اصلی ترین تفاوت های آن ها، قیمت متغییر بلیط چارتر در مقابل قیمت ثابت بلیط های سیستمی است. بر خلاف بلیط سیستمی هر چه به تاریخ پرواز نزدیک می شوید یا مثلا روزهای اول هفته را به جای آخر هفته و تعطیلات برای سفر به کیش انتخاب می کنید، قیمت پرواز چارتر نیز کمتر می شود. بلیط چارتر هواپیما به بلیط هایی گفته می شود که توسط مجریان تور یا آژانس های مسافرتی به صورت گروهی و دربست خریداری شده و توسط شرکت های خصوصی به فروش می رسد. هر چقدر که زمان پرواز نزدیک تر باشد قیمت بلیط پرواز چارتر نیز ارزان تر است. بلیط چارتر همچنین تفاوت های دیگری با بلیط سیستمی دارد که از جمله آن می توان به تفاوت در برنامه زمانی، شرایط سنی و مهم تر از همه هزینه بلیط اشاره کرد.
بلیط هواپیما چارتر کیش

بلیط هواپیما لحظه آخری کیش

بلیط هواپیما لحظه آخری کیش با بلیط چارتر کیش متفاوت است. بلیط هواپیما لحظه آخری کیش به بلیط هایی گفته می شود که چند ساعت یا یک روز مانده به پرواز و با خالی ماندن صندلی های به فروش می رسند. وقتی یک چارترکننده نتواند تمام صندلی های خریداری کرده را به صورت چارتری بفروشد باید صندلی های باقی مانده را با قیمت پایین تری برای خرید در اختیار مسافران قرار دهد. بلیط هواپیما لحظه آخری کیش اگر چارتری باشد معمولا شامل قوانین استرداد یا کنسلی نمی شود و در صورتی که به پرواز نرسید نمی توانید هزینه پرداخت شده را با کسر جریمه پس بگیرید.
از سویی دیگر بلیط هواپیما لحظه آخری کیش برای افرادی مناسب است که از روزها قبل برای سفر آماده شده باشند و مرتب در حال بررسی سایت‌ها برای بهترین قیمت خرید بلیط هواپیما کیش هستند. این بلیط ها دقیقا چند ساعت مانده به پرواز باز می‌شوند بنابراین برای مسافران لحظه آخری و چمدان به دست گزینه‌ای بسیار مناسب هستند. بلیط هواپیما کیش لحظه آخری و بلیط چارتری کیش از آن دسته پروازهای محبوب به‌دلیل قیمت پایین‌شان میان مسافران هستند. بنابراین برای کسانی که قصد دارند سفری با هزینه مناسب به کیش داشته و پول خود را برای تفریحات بی‌نظیر یا رزرو بهترین هتل های کیش نگه دارند. جالب است در این میان اشاره کرد که بلیط لحظه آخری تهران به کیش یکی از محبوب ترین و پرفروش‌ترین بلیط ها در این مسیر است.
بلیط هواپیما لحظه آخری کیش

خرید بلیط سیستمی کیش

برای خرید هر بلیط همان‌طور که ذکر شد چند گزینه وجود دارد. یکی دیگر از انواع بلیط های پروازی کیش، بلیط سیستمی کیش است. برای خرید بلیط سیستمی کیش در وب سایت الی گشت در قسمت سرچ گزینه سیستمی و چارتری وجود دارد. همچنین در قسمت صفحه سرچ شما می‌توانید گزینه سیستمی را انتخاب کنید و سرچ بلیط پروازی خود را به مقصد کیش انجام دهید. برای خرید بلیط هواپیما کیش چنانچه نوزاد، کودک ۲ الی ۱۲ سال دارید بهترین گزینه خرید بلیط سیستمی کیش است چرا که بهای بلیط کودکان و نوزادان کمتر از بزرگسال است و هم چنین بلیط های سیستمی قابل استرداد و برگشت هستند و پس از جریمه، باقی وجه به شما داده می‌شود.
خرید بلیط سیستمی کیش

کلاس های پروازی بلیط هواپیما کیش

یکی دیگر از نکات که برای خرید بلیط هواپیما کیش خوب است به آن توجه داشته باشید کلاس های پروازی بلیط هواپیما کیش است. بلیط هواپیما کیش از سوی 10 ایرلاین روزانه از مقصدهای مختلف به کیش فروخته می‌شود. که در کل مانند تمامی پروازها، در پروازهای کیش هم سه دسته کلاس پروازی اکونومی، بیزینسی و فرست کلاس وجود دارد. تعدادی از ایرلاین ها اصلا بلیط بیزینسی و فرصت کلاس را ندارند. عمده پروازها به مقصد کیش از نوع اکونومی است اما چون زمان پرواز کوتاه است و برای مقصد های طولانی مانند ساری به کیش حدود دو ساعت زمان می‌برد پرواز اکونومی خسته کننده نیست.
ایرلاین هایی که بلیط کیش روزانه دارند عبارت‌ از: کاسپین، آتا، ایران ایر تور، ایران ایر، کیش ایر، معراج، چابهار و ماهان ایر هستند. عمده کلاس پروازی اکونومی است اما تعداد از ایرلاین ها در یک پرواز دارای دو بخش اکونومی و بیزینسی هستند. برای خرید بلیط هواپیما کیش تمامی گزینه‌های اکونومی، بیزینسی، فرست کلاس در قسمت راست صفحه وب سایت الی گشت در سرچ پرواز وجود دارد.
کلاس های پروازی بلیط هواپیما کیش

پرواز اکونومی کیش

در پرواز اکونومی کیش شما ارزان ترین کلاس پروازی را خریداری می‌کنید. در این نوع کلاس پروازی معمولا از هواپیماهای کوچکتری استفاده می‌شود. فاصله خطوط صندلی‌ها کم است و یک پذیرایی خوراکی و نوشیدنی برای شما آورده می‌شود. با خرید بلیط اکونومی شما از سالنCIP فرودگاه هم استفاده نمی‌کنید و در قسمت سالن انتظار پرواز منتظر اعلام پرواز و سوار شدن هواپیما می‌شوید. در نتیجه بهای کمتری برای بلیط پرداخت می‌کنید. برای بسیاری در پروازهای کوتاه مدت مانند یک الی دو ساعت پرواز اکونومی خسته کننده نیست.
اگرچه که صندلی‌ها به تخت تبدیل نمی‌شوند و دارای مانیتور و هندزفری هم نیستند اما به‌علت ارزان بودن هموراه انتخاب می‌شوند. برای مسافرانی که درصدد کاهش هزینه‌های سفر خود هستند، خرید بلیط هواپیمای کیش از نوع کلاس اکونومی همواره مناسب به‌شمار می‌رود. ایرلاین های معراج، چابهار، کیش ایر، ماهان ایر، ایران ایر، ایران ایر تور عمده بلیط های اکونومی کیش را برای فروش دارند که بهترین آن‌ها همگی در وب‌سایت الی گشت قرار دارند. اگر در هنگام رزرو پرواز فقط بلیط اکونومی مدنظرتان است گزینه اکونومی در قسمت سرچ پرواز الی گشت تیک بزنید و سپس سرچ نهایی را انجام دهید.
پرواز اکونومی کیش

پرواز بیزینس کیش

در پرواز بیزینس کیش امکانات بیشتری برای مسافران مهیا است. یکی از ایرلاین هایی که پرواز بیزنس کیش دارد معراج است و از دیگر ایرلاین‌ها، ماهان ایر است. در پرواز بیزینس معمولا از هواپیماهای بزرگتری چون بویینگ ۷۳۷ و مک دونالد داگلاس استفاده می‌کنند. خطوط بین صندلی بیشتر است و مسافرهای قد بلند در طول پرواز اذیت نمی‌شود و به‌راحتی فضای کافی در جلوی پای خود دارند. صندلی‌ها به‌راحتی تبدیل به تخت می‌شوند و می‌توانند نوع پذیرایی بنا به خدمات ایرلاین هم انتخاب کنند. برای خرید بلیط بیزینس هواپیما کیش کافی‌ است گزینه بیزینس را در قسمت سرچ پرواز الی گشت از سمت راست صفحه انتخاب کنید و سپس جدول پروازی را مشاهده کنید.
گاهی پرواز بیزینس از سوی دیگر ایرلاین با اکونومی یکی است و معمولا بخش اول هواپیما برای مسافرهای بیزینس است که نزدیک سر هواپیما می‌نشینید و فضای کافی در جلوی پای خود دارند. در تعدادی از هواپیما‌های داخل ایران، ردیف یک تا سه هواپیما مخصوص پروازهای بیزینس است. با بلیط بیزینس از سالن‌های CIP فرودگاه می‌توانید استفاده کنید و در محیط آرامی منتظر پرواز شوید. به‌طور مثال در فرودگاه بین المللی مهر آباد هر ایرلاینی در ترمینال مخصوص خود دارای سالن CIP است که مختص افراد با بلیط‌های بیزینس و فرست کلاس هستند. صندلی شما به‌راحتی به تخت تبدیل می‌شود. معمولا صندلی‌ها مجهز به مانیتور هستند.
پرواز بیزینس کیش

پرواز فرست کلاس کیش

در پرواز فرست کلاس کیش بیشترین امکانات موجود برای مسافرهای ویژه هستند. برای خرید بلیط هواپیما کیش اگر می خواهید بیشترین امکانات را داشته باشید گزینه فرست کلاس را باید انتخاب کنید. امروزه ایرلاین های پرواز فرست کلاس به کیش را دارند که بسیار محدود است. این پرواز مختص افراد مشهور و سلبریتی ها و شخصیت های سیاسی است. در این نوع پروازها مسافرها که عمدتا مسافرهای ویژه هستند از سالن های VIP فرودگاه که برای شخصیت های سیاسی و افراد مشهور هستند استفاده می کنند.
با ماشین های خاص به سمت هواپیما در باند فرودگاه می روند و بهترین پذیرایی هم از آن ها می شود. بیشترین فضا در طراحی داخلی هواپیما است و فضای بسیار بزرگ جا داری است گاهی هم صندلی ها دارای کابین جداگانه هستند. صندلی ها به راحتی به تخت تبدیل می شود و چند نوع منوی پذیرایی برای مسافرهای فرست کلاس وجود دارد. دارای مانیتور و هسن فری، مجله، روزنامه و کتاب نیز هستند. بلیط های فرست کلاس پرواز کیش محدود است و در سایت ها در بسیاری از روزها موجود نیست.
پرواز فرست کلاس کیش

راهنمای سفر به کیش

برای سفر به کیش خوب است از "راهنمای سفر به کیش الی گشت" بهره‌مند شوید. در این راهنما تمامی مطالب مربوط به سفر به کیش آورده شده است. هر سفری مستلزم برنامه‌ریزی است. امروزه تعداد بی‌شماری در دنیای سفر ترجیح می‌دهند که خودشان برنامه‌ریزی سفر داشته باشند و مدیریت زمان خودشان در اختیار خودشان باشند. در الی گشت برای شما پکیج‌های تور کیش وجود دارد که شامل هتل، بلیط رفت و برگشت و ترنسفر فرودگاه به هتل و از هتل به فرودگاه است.
شما می‌توانید برای سفر این گزینه را انتخاب کنید. بنابه‌سلیقه خودتان می‌توانید از جاذبه‌های تاریخی، طبیعی، معاصر در برنامه سفری خود قرار دهید. می‌توانید تمام جاذبه‌های تاریخی، و طبیعت گردی کیش را مورد بازدید قرار دهید. البته برخی هدف سفری شان به کیش انجام ورزش‌های آبی است که می‌توانند آن را در پاییز و زمستان انجام دهید و بهترین زمان برای انجام ورزش‌های آبی جزیره کیش به‌شمار می‌روند.
راهنمای سفر به کیش