بلیط هواپیما رزرو هتل تور مسافرتی پکیج مسافرتی بلیط قطار بیمه مسافرتی
تور مسافرتی
شهر یا فرودگاه مبدا
کیش, همه فرودگاه ها
...
...
تور کیش

تور کیش

سوالات شما

برای خرید تور کیش حداقل چند روز قبل باید اقدام کنیم؟

برای خرید تور کیش باید به تقویم مناسبت های مهم مانند عید نوروز و تعطیلات توجه کنید. برای این ایام بهتر است از حدود یک ماه قبل اقدام نمایید. برای سایر روزهای سال هم بهتر است، یک هفته زودتر خرید خود را انجام دهید.

مزیت های خرید تور کیش از الی گشت چیست؟

می توانید صفر تا صد تور کیش را خودتان برنامه ریزی کنید و از خدماتی چون بلیط رفت و برگشت با بهترین ایرلاین ها، رزرو هتل دلخواه و پشتیبانی شبانه روزی بهره مند شوید.

زمان مناسب برای خرید تور ارزان کیش چه موقعی از سال است؟

فصل تابستان یکی از ارزان ترین زمان ها برای سفر به کیش است. در حالت کلی هم معمولا در روزهای وسط هفته و به دور از تعطیلات و رویدادها قیمت ها کم تر است.

بهترین زمان برای سفر به کیش چه موقعی از سال است؟

بهترین زمان سفر به کیش از اوایل دی ماه تا اواخر فروردین ماه است. آب و هوای کیش در این چهار ماه، معتدل تر از روزهای دیگر سال است.

بهترین بازارها و مراکز خرید کیش کدامند؟

مراکز خرید دامون، سارینا ۱، زیتون، پانیذ و ونوس بهترین مراکز خرید کیش و بازارهای مرجان، مروارید، مریم و پردیس ۱ و ۲ نیز بهترین بازارهای کیش هستند.

برترین جاذبه های گردشگری و تاریخی کیش کدام ها هستند؟

تفریحات آبی و دریایی، کشتی یونانی، ساحل مرجانی، شهر زیر زمینی کاریز، شهر باستانی حریره و آب انبار دوقلو مشهورترین جاذبه های دیدنی کیش هستند.

بهترین هتل ها برای اقامت در تور کیش کدامند؟

هتل های ترنج، داریوش، مارینا پارک، شایان، شایگان، پانوراما، فلامینگو و هتل سورینت مریم جزو محبوب ترین هتل های کیش هستند.