بلیط هواپیما رزرو هتل تور مسافرتی پکیج مسافرتی بلیط قطار بیمه مسافرتی
بلیط هواپیما
تهران, همه فرودگاه ها
کوالالامپور, همه فرودگاه ها
...
...
خرید بلیط هواپیما کوالالامپور

خرید بلیط هواپیما کوالالامپور

سوالات متداول

فرودگاه کوالالامپور 45 کیلومتر تا مرکز شهر، فاصله دارد؛ بنابراین برای رسیدن به شهر، قطار اکسپرس سریع ترین گزینه است و در 28 دقیقه، شما را به مرکز شهر می رساند.
فرودگاه بین المللی کوالالامپور در جنوب شهر و سلطان عبدل العزیز در غرب، نام دو فرودگاه های این شهر هستند.
تمامی پروازهای مالزی از تهران به مقصد فرودگاه بین المللی کوالالامپور انجام می شود.
بله. پرواز مستقیم کوالالامپور از تهران توسط ایرلاین های داخلی انجام می شود.
بلیط لحظه آخری کوالالامپور در ماه های فروردین تا خرداد، به راحتی پیدا می شود. بنابراین برای خرید ارزان ترین بلیط هواپیما کوالالامپور در فصل تابستان یا پاییز، مقدمات سفر به مالزی را فراهم آورید. تنها خود را برای باران های موسمی آماده کنید.
پرواز مستقیم تهران کوالالامپور حدود 8 ساعت به طول می انجامد.
از فرودگاه تا مرکز شهر کوالالامپور با تاکسی های ویژه فرودگاهی، 40 دقیقه رانندگی دارید. مترو سریع السیر کوالالامپور از ایستگاه ترمینال فرودگاه حرکت کرده و شما را تا مرکز شهر می رساند. اتوبوس های شهری نیز به طور مدام میان فرودگاه و مرکز شهر در رفت و آمد هستند.
بله. برای سفر توریستی به کوالالامپور، می بایست هر دو بلیط هواپیما رفت و برگشت را همزمان خریداری نمایید. افرادی که ویزای دانشجویی، اقامت مالزی یا قصد ادامه مسیر دارند، می توانند تنها بلیط رفت کوالالامپور را خریداری کنند.
به سه روش می توانید بلیط کوالالامپور را ارزان تر بخرید. نخست اینکه بلیط رفت و برگشت کوالالامپور را همزمان خریداری کنید. دیگر اینکه حداقل 1 ماه قبل از سفر، بلیط کوالالامپور خود را تهیه کنید. روش آخر هم خرید بلیط هواپیمای کوالالامپور در روزهای غیر از تعطیلات، فستیوال ها یا فصول پر از گردشگر است.
مرکز شهر کوالالامپور بوکیت بینتانگ نام دارد. هتل هایی مانند «جی دابلیو ماریوت»، «هتل د وستین، نوا»، «کاپیتول» و «ایستانا» نام بعضی از هتل های مرکز شهر کوالالامپور هستند.