الی گشت خرید بلیط هواپیما، تور مسافرتی

خرید بلیط هواپیما کوالالامپور

سوالات شما

فاصله فرودگاه کوالالامپور تا مرکز شهر چقدر است؟

فرودگاه کوالالامپور 45 کیلومتر تا مرکز شهر، فاصله دارد؛ بنابراین برای رسیدن به شهر، قطار اکسپرس سریع ترین گزینه است و در 28 دقیقه، شما را به مرکز شهر می رساند.

شهر کوالالامپور دارای چند فرودگاه است؟

فرودگاه بین المللی کوالالامپور در جنوب شهر و سلطان عبدل العزیز در غرب، نام دو فرودگاه های این شهر هستند.

پرواز تهران کوالالامپور به کدام فرودگاه این شهر انجام می شود؟

تمامی پروازهای مالزی از تهران به مقصد فرودگاه بین المللی کوالالامپور انجام می شود.

آیا امکان پرواز مستقیم از تهران به مقصد کوالالامپور وجود دارد؟

بله. پرواز مستقیم کوالالامپور از تهران توسط ایرلاین های داخلی انجام می شود.

زمان مناسب برای خرید بلیط ارزان هواپیما به مقصد کوالالامپور چه موقع از سال است؟

بلیط لحظه آخری کوالالامپور در ماه های فروردین تا خرداد، به راحتی پیدا می شود. بنابراین برای خرید ارزان ترین بلیط هواپیما کوالالامپور در فصل تابستان یا پاییز، مقدمات سفر به مالزی را فراهم آورید. تنها خود را برای باران های موسمی آماده کنید.

مدت زمان سفر از شهر تهران به کوالالامپور چقدر است؟

پرواز مستقیم تهران کوالالامپور حدود 8 ساعت به طول می انجامد.

چطور از فرودگاه کوالالامپور، به مرکز شهر برویم؟

از فرودگاه تا مرکز شهر کوالالامپور با تاکسی های ویژه فرودگاهی، 40 دقیقه رانندگی دارید. مترو سریع السیر کوالالامپور از ایستگاه ترمینال فرودگاه حرکت کرده و شما را تا مرکز شهر می رساند. اتوبوس های شهری نیز به طور مدام میان فرودگاه و مرکز شهر در رفت و آمد هستند.

آیا بلیط رفت و برگشت کوالالامپور را باید همزمان خرید؟

بله. برای سفر توریستی به کوالالامپور، می بایست هر دو بلیط هواپیما رفت و برگشت را همزمان خریداری نمایید. افرادی که ویزای دانشجویی، اقامت مالزی یا قصد ادامه مسیر دارند، می توانند تنها بلیط رفت کوالالامپور را خریداری کنند.

راه های خرید ارزان بلیط هواپیما کوالالامپور چه هستند؟

به سه روش می توانید بلیط کوالالامپور را ارزان تر بخرید. نخست اینکه بلیط رفت و برگشت کوالالامپور را همزمان خریداری کنید. دیگر اینکه حداقل 1 ماه قبل از سفر، بلیط کوالالامپور خود را تهیه کنید. روش آخر هم خرید بلیط هواپیمای کوالالامپور در روزهای غیر از تعطیلات، فستیوال ها یا فصول پر از گردشگر است.

هتل های نزدیک به مرکز شهر کوالالامپور چه نام دارند؟

مرکز شهر کوالالامپور بوکیت بینتانگ نام دارد. هتل هایی مانند «جی دابلیو ماریوت»، «هتل د وستین، نوا»، «کاپیتول» و «ایستانا» نام بعضی از هتل های مرکز شهر کوالالامپور هستند.

راهنمای خرید بلیط هواپیما کوالالامپور

جستجوی پروازهای کوالالامپور

برای مشاهده لیست کاملی از پروازهای کوالالامپور در تاریخ موردنظرتان، در تب پرواز، ابتدا نوع بلیط (یک طرفه یا چند مسیره) را انتخاب کنید و سپس مبدأ، تاریخ سفر و تعداد مسافران را تعیین نمایید؛ پس از کلیک بر دکمه جستجو تمام پروازهای موجود به کوالالامپور برای شما نمایش داده می شود.

رزرو بلیط هواپیما کوالالامپور

انتخاب بلیط مورد نظر: در نتایج جستجو براساس شرایط انتخابی شما لیست بلیط پروازها به کوالالامپور از ارزان قیمت ترین بلیط نمایش داده می شود و شما می توانید اطلاعات دقیق هر پرواز شامل ایرلاین، تاریخ، ساعت حرکت و ورود، مدت پرواز، کلاس پروازی و قیمت بلیط را مشاهده نمایید؛ همچنین در قسمت «جزییات بیشتر این پرواز» اطلاعات تکمیلی مانند قوانین بلیط و حمل بار، فرودگاه ها و نوع هواپیما ارائه شده است. با زدن دکمه رزرو و تایید پرواز مورد نظر، به گام بعدی و مرحله ثبت مسافران ارجاع داده می شوید.
در صورتی که به دنبال بلیط ارزان قیمت کوالالامپور هستید و یا تمایل دارید با ایرلاین خاصی و یا در ساعت خاصی پرواز داشته باشید، با استفاده از فیلترهای سمت راست به راحتی می توانید نتایج جستجو را براساس تعداد توقف ها، خط هوایی، قیمت بلیط، زمان پرواز و فرودگاه ها سفارشی نمایید. برای تغییر تاریخ پرواز می توانید از جستجوی مجدد در پنل سمت راست استفاده نمایید.