الی گشت خرید بلیط هواپیما، تور مسافرتی

سوالات شما

برای سفر به کوالالامپور چه مدارکی مورد نیاز است؟

برای سفر با تور کوالالامپور، می بایست پاسپورت با حداقل 7 ماه اعتبار و مدارک شناسایی خود را به همراه داشته باشید.

از چه مدت قبل باید برای رزرو تور کوالالامپور اقدام کرد؟

برای خرید تور کوالالامپور بهتر است که یک ماه زودتر از شروع سفر اقدام نمایید؛ هر چند که تا یک هفته قبل از سفر نیز، رزرو تور میسر خواهد بود.

تور کوالالامپور الی گشت چه مزایایی دارد؟

با خرید تور کوالالامپور الی گشت می توانید از خدمات و امکاناتی از جمله ترانسفر فرودگاهی، گشت شهری، بیمه مسافرتی و خدمات CIP تا فرودگاه بین المللی امام خمینی بهره مند شوید. پرداخت ریالی و انتخاب هتل دلخواه از دیگر مزایای تور کوالالامپور الی گشت هستند.

زمان مناسب جهت رزرو تور ارزان کوالالامپور چه فصلی از سال است؟

ارزان ترین تور کوالالامپور را هنگامی که از تعداد گردشگران این شهر کاسته شده است، می یابید. از نیمه فصل بهار تا انتهای تابستان، می توانید تور ارزان کوالالامپور را رزرو کنید.

زمان مناسب برای رزرو تور کوالالامپور چه موقع از سال است؟

بهترین زمان برای سفر به کوالالامپور، فصل زمستان و همچنین اوایل بهار است که در آن ها، فستیوال ها و جشنواره های متعددی در کوالالامپور برگزار می شود.

بهترین مراکز خرید در شهر کوالالامپور، چه نام دارند؟

در شهر کوالالامپور ده ها مرکز خرید وجود دارد. برای خرید در کوالالامپور، می توانید به مراکز خریدی همچون پاویلیون، مگامال، برجایا تایمز اسکوئر، استارهیل گالری و گاردنز مال بروید.

برترین جاذبه های گردشگری و تاریخی شهر کوالالامپور کدام ها هستند؟

برج های دوقلوی پطروناس و کوالالامپور در مرکز شهر، خیابان بوکیت بینتانگ، مسجد جامع مالزی و غارهای باتو در خارج از شهر برترین جاذبه های گردشگری و تاریخی شهر کوالالامپور هستند.

محبوب ترین هتل های کوالالامپور چه هتل هایی هستند؟

هتل های «سیتین هتل»، «پسیفیک اکسپرس سنترال مارکت»، «پسیفیک رجنسی» و «کانکورد» از محبوب ترین هتل های کوالالامپور هستند.

کوالالامپور

کوالالامپور پایتخت کشور مالزی و یکی از پیشرفته ترین شهرهای قاره آسیا است، کوالالامپور مشهورترین شهر کشور مالزی در شرق قاره آسیا می‌باشد و یکی از شهرهای توریستی این کشور محسوب می‌شود. بدون شک برج‌های دوقلو معروف ترین جاذبه دیدنی شهر کوالالامپور می‌باشد، برج های دوقلوی پتروناس شهرت کوالالامپور را دوچندان کرده و تبدیل به نماد این شهر و کشور مالزی شده است. کوالالامپور یکی از شهری گران قاره آسیا هم می‌باشد و هزینه زندگی در این شهر بسیار بالا است. این شهر ساحلی در غرب جزیره مالزی واقع شده و در واقع یک بندر تجاری هم می‌باشد. از لحاظ جغرافیایی این شهر در دامنه کوهستان قرار گرفته و اطراف آن را به جز قسمت شرقی شهر کوه‌های بلند احاطه کرده است. نزدیکی شهر مدرن و پیشرفته کوالالامپور به خط استوا باعث شده این شهر در اغلب روزهای سال آب و هوای گرم و مرطوب استوایی داشته باشد و به همین دلیل در تمامی فصل‌های سال تقاضا برای سفر به شهر کوالالامپور وجود دارد. سالانه جشنواره‌ها و فستیوال‌های محلی بسیاری در شهر کوالالامپور در کشور مالزی برگزار می‌شود، گردشگران اغلب زمان برگزاری این رویدادهای شاد را برای سفر به کوالالامپور انتخاب می‌کنند تا این مراسم‌های شاد و مهیج را از نزدیک ببیند و با فرهنگ مردم محلی آشنا شوند. مردم در کشور مالزی به زبان‌های مالایی و انگلیسی با هم صحبت می‌کنند و به همین دلیل گردشگران به راحتی می‌توانند با مردم ارتباط بگیرند.
کوالالامپور