بلیط هواپیما رزرو هتل تور مسافرتی پکیج مسافرتی بلیط قطار بیمه مسافرتی
تور مسافرتی
شهر یا فرودگاه مبدا
کوالالامپور, همه فرودگاه ها
...
...
تور کوالالامپور

تور کوالالامپور

سوالات متداول

برای سفر با تور کوالالامپور، می بایست پاسپورت با حداقل 7 ماه اعتبار و مدارک شناسایی خود را به همراه داشته باشید.
برای خرید تور کوالالامپور بهتر است که یک ماه زودتر از شروع سفر اقدام نمایید؛ هر چند که تا یک هفته قبل از سفر نیز، رزرو تور میسر خواهد بود.
با خرید تور کوالالامپور الی گشت می توانید از خدمات و امکاناتی از جمله ترانسفر فرودگاهی، گشت شهری، بیمه مسافرتی و خدمات CIP تا فرودگاه بین المللی امام خمینی بهره مند شوید. پرداخت ریالی و انتخاب هتل دلخواه از دیگر مزایای تور کوالالامپور الی گشت هستند.
ارزان ترین تور کوالالامپور را هنگامی که از تعداد گردشگران این شهر کاسته شده است، می یابید. از نیمه فصل بهار تا انتهای تابستان، می توانید تور ارزان کوالالامپور را رزرو کنید.
بهترین زمان برای سفر به کوالالامپور، فصل زمستان و همچنین اوایل بهار است که در آن ها، فستیوال ها و جشنواره های متعددی در کوالالامپور برگزار می شود.
در شهر کوالالامپور ده ها مرکز خرید وجود دارد. برای خرید در کوالالامپور، می توانید به مراکز خریدی همچون پاویلیون، مگامال، برجایا تایمز اسکوئر، استارهیل گالری و گاردنز مال بروید.
برج های دوقلوی پطروناس و کوالالامپور در مرکز شهر، خیابان بوکیت بینتانگ، مسجد جامع مالزی و غارهای باتو در خارج از شهر برترین جاذبه های گردشگری و تاریخی شهر کوالالامپور هستند.
هتل های «سیتین هتل»، «پسیفیک اکسپرس سنترال مارکت»، «پسیفیک رجنسی» و «کانکورد» از محبوب ترین هتل های کوالالامپور هستند.