بلیط هواپیما رزرو هتل تور مسافرتی پکیج مسافرتی بلیط قطار بیمه مسافرتی
تور مسافرتی
شهر یا فرودگاه مبدا
شهر یا فرودگاه مقصد
...
...
خرید بلیط هواپیما مالزی

خرید بلیط هواپیما مالزی

سوالات متداول

بهترین آب و هوای کوالالامپور در زمستان و اوایل بهار خواهد بود. بیشتر مسافران و گردشگران در فصل بهار با شروع نوروز و تابستان بلیط کوالالامپور را می خرند. برای سفر به کوالالامپور در این تاریخ ها، حدود 1 ماه زودتر، پرواز خود را خریداری کنید. سه ماه اول سال، بیشترین پرواز های کوالالامپور انجام می شود.
پرواز مستقیم تهران کوالالامپور یا برعکس، 8 ساعت طول می کشد. هواپیمایی ماهان، این پرواز را در تمام طول سال برگزار می کند. بلیط چارتری ماهان برای کوالالامپور هم یکی از مزیت های خرید بلیط مالزی است.
مدت زمان پرواز مستقیم تهران به مالزی، پایتخت مالزی حدود 7 ساعت و 50 دقیقه می باشد.
برای خرید ارزان بلیط هواپیما مالزی پیشنهاد می کنیم که علاوه بر بررسی مداوم قیمت پرواز های مالزی، پرواز رفت و برگشت مالزی را به صورت هم زمان خریداری کنید و همچنین زمان سفر خود را خارج از تعطیلات رسمی انتخاب کنید.
با خرید آنلاین بلیط هواپیما از سایت الی گشت می تواند به سادگی تمامی پروازها با ایرلاین های مختلف و در زمان های مختلف را بررسی کنید و در کوتاه ترین زمان، بلیط مورد نظرتان را خریداری کنید.
برای خرید اینترنتی بلیط هواپیما از سایت الی گشت فقط به یک آدرس پست الکترونیکی، کارت بانکی عضو شتاب و رمز دوم آن و مشخصات فردی خود نیاز دارید.