بلیط هواپیما رزرو هتل تور مسافرتی پکیج مسافرتی بلیط قطار بیمه مسافرتی
بلیط هواپیما
تهران, همه فرودگاه ها
پاریس, همه فرودگاه ها
...
...
خرید بلیط هواپیما پاریس

خرید بلیط هواپیما پاریس

سوالات متداول

معمولا بهترین زمان خرید بلیط هواپیما پاریس ۳ تا ۵ ماه زودتر از پرواز شما است؛ به خصوص در زمان هایی که با رویدادهای خاص مانند جشنواره ها یا تعطیلات همزمان می شود.
پرواز مستقیم تهران پاریس ۷ ساعت و نیم زمان می برد. اگر چه کمتر ایرلاینی در ایران، چنین پرواز مستقیمی را برگزار می کند و هزینه قیمت بلیط پاریس در این شرایط، گران تمام خواهد شد.
زمان پرواز تهران تا استانبول، حدود ۲ ساعت و ۴۵ دقیقه است. از استانبول تا پاریس هم، حدود ۱ ساعت و ۴۵ دقیقه زمان می برد تا پرواز به زمین بنشیند. با این حال، به خاطر توقف در استانبول ساعت های طولانی تری، در راه خواهید بود. پرواز پاریس از تهران و با یک توقف در استانبول حداقل ۱۷ ساعت و حداکثر یک روز زمان می برد.
این فرودگاه در شمال شرقی پاریس واقع شده و با وسیله نقلیه ۳۵ دقیقه طی کردن این مسافت زمان می برد. می توانید با هزینه ای حدود ۱۰ یورو این مسافت را با اتوبوس یا دیگر وسایل نقلیه عمومی طی نمایید.
فرودگاه اورلی دومین فرودگاه بزرگ پاریس است که یکی از پرترافیک ترین مسیرها را تا شهر پاریس دارد. فاصله فرودگاه تا مرکز شهر حدود ۱۳ کیلومتر است که با اتوبوس، تاکسی و مترو می توان آن را طی نمود. اتوبوس های فرودگاه اورلی هر ۱۵ تا ۲۰ دقیقه حرکت دارند و هزینه آن ها ۶ یورو می شود. مترو هم از هر ترمینال فرودگاه اورلی تا ایستگاه آنتونی RER در سمت دیگر شهر پاریس حرکت دارد.