بلیط هواپیما رزرو هتل تور مسافرتی پکیج مسافرتی بلیط قطار بیمه مسافرتی
تور مسافرتی
شهر یا فرودگاه مبدا
پاریس, همه فرودگاه ها
...
...
تور پاریس

تور پاریس

سوالات متداول

برای سفر با تور پاریس، می بایست ویزای شینگن دریافت نمایید. توصیه می کنیم در تمام طول سفر به پاریس، پاسپورت و مدارک شناسایی را با خود به همراه داشته باشید.
برای رزرو تور پاریس بهتر است که 5 ماه زودتر از تاریخ سفرتان اقدام نمایید. در این صورت پس از خرید بلیط هواپیما و رزرو هتل در پاریس، زمان کافی برای درخواست ویزای شینگن خواهید داشت.
با خرید تور پاریس الی گشت می توانید از خدمات و امکاناتی از جمله خدمات CIP تا فرودگاه ایران، ترانسفر فرودگاهی، گشت شهری و بیمه مسافرتی بهره مند شوید. پرداخت ریالی و انتخاب هتل دلخواه از دیگر مزایای تور پاریس الی گشت هستند.
ارزان ترین تور پاریس را در زمان هایی که از تعداد گردشگر در این شهر کاسته می شود، می یابید. این زمان با فصل سرد زمستان مصادف بوده که برای رزرو ارزان تور پاریس مناسب است.
بهترین زمان برای سفر به شهر پاریس، فصل های بهار و تابستان هستند. در این فصل ها، پاریس از آب و هوایی فوق العاده برخوردار است.
شهر پاریس پر از بلوارها و مراکز خرید مشهور است. پیشنهاد می دهیم برای خرید در پاریس به خیابان های «شانزه لیزه»، «ریوولی»، «هوسمان» و «مونمارتر» بروید.
پس از سفر به پاریس، پیشنهاد می کنیم از موزه لوور، برج ایفل، کلیسای نوتردام، طاق پیروزی و خیابان شانزه لیزه بازدید نمایید.
از محبوب ترین هتل های پاریس می توان به هتل 3 ستاره سور سنت جرمن و هتل 4 ستاره پارک لین اشاره کرد.