الی گشت خرید بلیط هواپیما، تور مسافرتی

خرید بلیط هواپیما شیراز به استانبول

سوالات شما

مدت زمان پرواز شیراز به استانبول چقدر است؟

برای پرواز شیراز به استانبول بستگی دارد چه ایرلاینی را انتخاب می کنید به طور مثال با ایرلاین ایران ایر حدود ۱۰ ساعت پرواز است. یک توقف نیز دارد‌. با قطر ایر ویز دو زمابندی دارد که ۹ و ۱۲ ساعت طول می کشد. فلای دوبی نیز حدود ۱۲ ساعت مدت زمان پروازی دارد و این بسته به توقف پروازی است که زمان پرواز را افزایش میدهد.

نحوه استرداد بلیط هواپیما شیراز به استانبول چگونه است؟

شما اگر بلیط سیستمی شیراز به استانبول را تهیه کرده باشید، می توانید آن را کنسل کنید. در بلیط های سیستمی نیز اگر نتوانستید در پرواز خود شرکت کنید باید حداقل بیست و چهار ساعت قبل از پرواز به ما اطلاع دهید تا جریمه کنسلی لحاظ شود و باقی وجه تان به حساب شما برگشته می شود. یادتان باشد زمان پرواز نزدیک اگر بلیط را کنسل کنید، بیشترین جریمه کنسلی را دارید که به صورت درصدی محاسبه می شود. در استرداد بلیط به موارد ذکر شده دقت کنید.

مقدار بار مجاز در پرواز شیراز به استانبول چقدر است؟

در پرواز شیراز استانبول بار مجاز به طور میانگین ۲۵ کیلوگرم است.

قیمت بلیط هواپیما شیراز به استانبول چقدر است؟

قیمت بلیط بسته به نوع ایرلاین متفاوت است. چون خدمات پروازی و توقف پروازی آن نیز فرق دارد و همین طور سطح کلاس پروازی از جمله اکونومی، فرست کلاس و بیزینسی عامل تعیین کننده قیمت بلیط است. برای پرواز شیراز به استانبول بهار و تابستان های سیزن سفری آن محسوب می شود و بهای بلیط نیز افزایش دارد. یادتان باشد که بهای بلیط سیستمی وچاتری نیز متفاوت است.

قیمت بلیط هواپیما شیراز به استانبول برای نوزاد و کودکان زیر 12 سال چقدر است؟

فقط در بلیط سیستمی می توانید بلیط کودکان و نوزادان را خریداری کنید، که بهای بلیط با بزرگسالان تفاوت دارد و کم تر است. با توجه به نوع کلاس پروازی شما از جمله فرست کلاس، اکونومی و بیزینسی قیمت بلیط فرق دارد.

انواع کلاس های پروازی در سفر به استانبول

در هر سفری هوایی کلاس پروازی برای بسیاری مسافران مهم است. بعضی ها سفری ارزان میخواهند به همین خاطر سفرهای اکونومی برای آن ها مناسب است. اما اگر پرواز طولانی دارید خیلی مناسب نیست چون فاصله خطوط صندلی ها کم است و پذیرایی خوراکی و نوشیدنی یک مورد است. صندلی ها مانیتور و هدفون ندارد و برای برخی افراد بسیار سخت است. اگر دوست دارید سفری با امکانات بهتر داشته باشید باید هزینه ی بیشتری کنید و گزینه ی سفری بیزینسی را انتخاب کنید. این نوع سفرها برای پرواز طولانی مناسب است و صندلی ها نیز مجزا هستند. دارای هدفون و مانیتور است و منوع خوراکی و نوشیدنی دو الی سه نمونه است.
اگر برایتان سفری لاکچری مهم است گزینه ی فرست کلاس را برگزیند تا در طول پرواز بیشترین امکانات سفری دریافت کنید. صندلی ها جدا از هم ساخته میشوند و هواپیماها فضای بزرگتری دارند، مجرب ترین خدمه در طول پرواز به شما خدمت رسانی میکند. برای خرید بلیط هواپیما شیراز به استانبول به گزینه ی کلاس پروازی خود دقت کنید و پروازی متناسب با میل خود انتخاب نمایید.
انواع کلاس های پروازی در سفر به استانبول

قوانین حمل بار در پرواز شیراز به استانبول

هر ایرلاین در مسیر شیراز به استانبول برای حمل بار قوانین مربوط به خود را دارد. این قوانین تحت تاثیر نوع هواپیما و گنجایش آن است. پیش از خرید بلیط هواپیما شیراز به استانبول و سفر به بزرگ ترین شهر ترکیه بهتر است از بار مجاز ایرلاین مطلع شوید، زیرا در این شهر پاساژها و مراکز خرید متعددی وجود دارد و احتمال اینکه اضافه بار داشته باشید کم نیست! اما در پرواز شیراز استانبول بار مجاز ۲۵ به طور میانگین کیلو گرم است.
قوانین حمل بار در پرواز شیراز به استانبول

کارت پرواز و اطلاعات روی آن چیست؟

کارت پرواز بسیار مهم است و پس از خرید بلیط هواپیما شیراز به استانبول باید آن را در فرودگاه یا به صورت آنلاین پیش از سطفر تهیه کنید. معمولا برای پروازهای خروجی باید حتما یک ساعت قبل در فرودگاه باشید،چون معمولا یک ساعت الی ۴۵ دقیقه به پرواز گیت تحویل کارت پرواز بسته می شود. با ارائه بلیط و کارت شناسایی به ایرلاین مربوطه کارت پرواز خود را دریافت کنید و اطلاعات پروازی از جمله نام و نام خانوادگی، شماره پاسپورت، شماره صندلی و پرواز را چک کنید. با این کارت به سالن انتظار برای پرواز هدایت می شوید.
کارت پرواز و اطلاعات روی آن چیست؟

راهنمای خرید و دریافت خدمات VIP و CIP فرودگاهی

هم فرودگاه بین المللی استانبول و هم فرودگاه شیراز خدمات و سالن های CIP و VIP دارند. سالن های VIP مانند تمامی دیگر فرودگاه برای اشخاص سیاسی و بسیار مهم است که بهترین کیفیت خدمات در این سالن ها است و خدمات سالن های CIP برای همه ی مسافران است که کافی شاپ و رستوران های بزرگ و گاهی با فضای بازی برای کودکان، فروشگاه های مختلف خوراکی و صنایع دستی برای مسافران تعبیه شده است. معمولا سالن های CIP برای مسافران بیزینسی است و مسافران با بلیط های اکونومی با پرداخت جداگانه هزینه، می توانند از این سالن ها استفاده کنند.
راهنمای خرید و دریافت خدمات VIP و CIP  فرودگاهی

خرید بلیط هواپیما شیراز به استانبول با بهترین قیمت!

خرید بلیط هواپیما شیراز به استانبول یک گزینه عالی برای گذراندن تعطیلات است. استانبول پایتخت شهر ترکیه است و از حکومت های متفاوت جاذبه های بی شماری تاریخی دارد که در دوره های مختلف ساخته شده است. شهر استانبول از شهرهایی در جهان هست که شما تنوع دینی را میبینید که کلیساها، مساجد قدیمی و چند کنسیه در کنار هم هستند. شهری بندرگاهی با مرغان مهاجر، که سواحلی به روی دریای مدیترانه و اقتصاد آن از طریق گردشگری تامین می شود. بازار رنگارنگ و صدها اثر تاریخی به نامی چون مسجد ایاصوفیه، مسجد سلیمانه، آب انبار جذاب باسیلیکا سیسترن که نمونه ی آن در خاورمیانه نیست، موزه پرا، کلیسای چورا، برج دختر، کاخ دلمه باغچه و.... هر ساله مسافران بی شماری به سوی خود جذب میکند. این شهر جاذبه های طبیعت گردی بی شماری چون تنگه بسفر و کاخ و پارک ییلدیز و تفریحگاه مودا ... را دارد.
شب های استانبول نیز معروف است و میتوانید خیابان را با رقص های محلی و نوزاندگی جوانان ترک ببنید که حال و هوای شادی شما سرشار از سرزندگی میکند. در بازار و خیابان های معروف شهر شیرینی ها، قهوه ها و غذاهای ترکی خوشمزه ای است که به راحتی می توانید شکم گردی داشته باشید. برای سفر هوایی به استانبول در جستجوی بلیط هواپیما شیراز به استانبول شهر شیراز را به عنوان مبدا و شهر استانبول را به عنوان مقصد انتخاب کنید، تاریخ پرواز خود را چک کنید، و پس از بررسی تقویم پروازی ، بازدید پرواز های شیراز به استانبول از ایرلاین های مختلف مشاهده کنید و بلیط خود را خریداری کنید. برای اینکه با آگاهی و انتخاب درست بلیط مناسب پرواز شیراز به استانبول را بخرید، متن زیر را مطالعه کنید.
خرید بلیط هواپیما شیراز به استانبول با بهترین قیمت!

بلیط هواپیما چارتر پرواز شیراز به استانبول

بلیط های چارتری نوعی از بلیط های هوایی هستند که فروش بالایی دارند، توسط نمایندگی ایرلاین ها گاهی تمام صندلی و یا بیشترین صندلی به فروش میرسد و بلیط هوایی درواقع چارتر شده است. این بلیط ها قابل استرداد نیستند و بسیاری از مسافران ترجیح می دهند که این گونه بلیط ها را کمتر خریداری کنند‌. البته چون بهای پرداختی شان کمی به نسبت بلیط های سیستمی ارزان تر است قابل توجه بسیاری از مسافران نیز هست‌.
در این بلیط ها قیمت برای بزرگسالان با نوزادان و کودکان یکی است. برای تهیه بلیط هواپیما چارتری پرواز شیراز به استانبول در وب سایت الی گشت از قسمت راست صفحه وب گزینه ی چارتری کلیک کنید تا تمام پروازهای شیراز به استانبول را از ایرلاین های مختلف مشاهده کنید و با دقت یکی از بلیط ها ها انتخاب کنید یادتان باشد این بلیط ها قابل استرداد نیستند پس در خرید خود دقت کافی داشته باشید.
بلیط هواپیما چارتر پرواز شیراز به استانبول

پرواز لحظه آخری شیراز به استانبول

پرواز لحظه ی آخری همیشه از نوع بلیط های بسیار ارزان است که به خاطر ارزان بودن نیز از بلیط های مورد علاقه مسافران به حساب می آید. همواره مسافران درصدد کاهش هزینه های سفر هستند و یکی از راه های آن در سفر هوایی انتخاب های پرواز لحظه آخری که نه تنها ارزان هستند بلکه با کیفیت نیز محسوب میشوند. برای خرید بلیط بلیط هواپیما لحظه آخری شیراز به استانبول باید به گزینه های سفری خود دقت کنید و پرواز لحظه آخری در وب سایت الی گشت تیک بزنید تا سرچ شما به پرواز لحظه آخری محدود می شود و با مشاهده تقویم پروازی شیراز به استانبول یکی از آن ها برای خود رزرو کنید.
پرواز لحظه آخری شیراز به استانبول

پرواز سیستمی شیراز به استانبول

دسته ی دوم پروازی به طور کل در سفرهای هوایی، پرواز های سیستمی است. بلیط های سیستمی همیشه در نزد خانواده ها صاحب فرزند فروش بالایی داشته است. چرا که بهای بلیط کودکان دو تا دوازده سال و نوزادان کمتر از بزرگسالان است و مزیت مهمی برای خانواده ها به شمار می رود و می توانند در سفر هوایی کاهش هزینه ی قابل ملاحظه ای داشته باشند. یادتان باشد این بلیط ها قابل استرداد هستند و اگر در پرواز نخواستید شرکت کنید باید قبل از آن به آژانس هوایی اطلاع دهید تا جریمه کنسلی حساب شود و باقی وجه به شما پرداخت گردد. برای خرید بلیط هواپیما شیراز به استانبول اگر گزینه ی سیستمی مدنظرتان است روی آن کلیک کنید و به راحتی تمام پروازهای شیراز به استانبول را ببینید و بلیط سفرتان را خریداری نمایید‌.
پرواز سیستمی شیراز به استانبول

قیمت پرواز شیراز به استانبول

قیمت بلیط بسته به نوع ایرلاین متفاوت است. چون خدمات پروازی و توقف پروازی آن نیز فرق دارد و همین طور سطح کلاس پروازی از جمله اکونومی، فرست کلاس و بیزینسی عامل تعیین کننده قیمت بلیط است. برای خرید بلیط هواپیما شیراز به استانبول بهار و تابستان های سیزن سفری آن محسوب می شود و بهای بلیط نیز افزایش دارد. یادتان باشد که بهای بلیط سیستمی و چارتری نیز متفاوت است.
قیمت پرواز شیراز به استانبول

فرودگاه بین المللی شیراز

فرودگاه بین المللی شیراز حدود شصت سال پیش ساخته شد و در سال ۱۳۴۵ شروع به کار کرد. نام فرودگاه، فرودگاه شهید دستغیب شیراز است، این فرودگاه از فرودگاه با اهمیت کشور است چرا که شهر شیراز مقصد بسیاری از مسافران است، و سالانه مسافران زیادی به این شهر سفر میکنند، که چهارمین فرودگاه بین المللی شهر ایران محسوب میشود و چهارمین فرودگاه نیز از نظر رفت آمد و تردد به حساب می آید. پروازهای داخلی و خارجی دارد و برای آن دو ترمینال بزرگ ساخته شده است. بیشترین مقصد از شیراز به تهران است و سپس مشهد از آمار های پر رفت و آمد پروازی فرودگاه شیراز است. به مقصد های چون استانبول، بغداد، نجف، جده، دوحه و... پروازهای خروجی دارد که از ایرلاین های مختلف انجام می شود. ترکیش ایر، قطز ایر ویز و فلای دبی از ایرلاین های منطقه خاورمیانه هستند که با فرودگاه شیراز نیز همکاری دارند.
فاصله فرودگاه تا مرکز شهر اگر در ایام شلوغ و ساعات پر ترافیک نباشد حدود ۲۵ دقیقه است و برای رسیدن به فرودگاه از تاکسی های زرد و تاکسی های اینترنتی و فرودگاه می توانید استفاده کنید.این فرودگاه خدمات قابل ملاحظه ای چون رستوران، کافی شاپ، پارکینگ، فروشگاه، غرفه های صنایع دستی و...‌ را دارد.
فرودگاه بین المللی شیراز

فرودگاه شهر استانبول

شهر استانبول که آمار بالایی در صنعت گردشگری دارد، سه فرودگاه بین المللی دارد، که پرواز شیراز به استانبول معمولا به فرودگاه بین المللی استانبول پروازها انجام میشود. این فرودگاه جزء پر رفت و آمدترین فرودگاه های جهان است که معمولا کاهش تاخیر در پرواز دارد و باندهای بسیاری بزرگ پروازی را دارد با این حال در ایام شلوغ و های سیزن ترافیک پروازی بالایی نیز دارد. دازای دو ترمینال ورودی و خروجی برای سفرهای داخلی کشور ترکیه و مقصدهای خارج از کشور است. فاصله فرودگاه تا مرکز شهر ۴۰ دقیقه الی ۶۰ دقیقه طول می کشد و چون شلوغ ترین شهر ترکیه است، ترافیک شهری بالا است. فرودگاه امکاناتی چون دفاتر گمرک، دفاتر گردشگری و آژانس هواپیمایی، رستوران، کافه ، نمازخانه، پارکینگ، فضای بازی برای کودکان و فروشگاه برای مسافران دارد.
فرودگاه شهر استانبول

ایرلاین های سفر به استانبول از شهر شیراز

اگر قصد سفر استانبول از شیراز را دارید اما ایرلاین های این مسیر را نمی شناسید نگران نباشید! ایرلاین های بلیط هواپیما شیراز به استانبول ایران ایر، قطر ایر ویز، فلای دوبی هستند، که هر کدام از آن ها یک توقف پروازی را دارند. هنگام جست و جو برای خرید بلیط هواپیما شیراز به استانبول از سایت الی گشت می توانید بر اساس ایرلاین ها گزینه های فیلتر کنید و پرواز مورد نظر خود را تنها با چند کلیک خریداری کنید.
ایرلاین های سفر به استانبول از شهر شیراز

فاصله زمانی پرواز شیراز به استانبول

برای خرید بلیط هواپیما شیراز به استانبول بستگی دارد چه ایرلاینی را انتخاب میکنید به طور مثال با ایرلاین ایران ایر حدود ۱۰ ساعت پرواز است. یک توقف نیز دارد‌. با قطر ایر ویز دو زمابندی دارد که ۹ و ۱۲ ساعت طول میکشد. فلای دوبی نیز حدود ۱۲ ساعت مدت زمان پروازی دارد و این بسته به توقف پروازی است که زمان پرواز را افزایش میدهد.
فاصله زمانی پرواز شیراز به استانبول