بلیط هواپیما رزرو هتل تور مسافرتی پکیج مسافرتی بلیط قطار بیمه مسافرتی
بلیط هواپیما
شیراز, همه فرودگاه ها
استانبول, همه فرودگاه ها
...
...
بلیط هواپیما شیراز به استانبول

بلیط هواپیما شیراز به استانبول

سوالات متداول

برای پرواز شیراز به استانبول بستگی دارد چه ایرلاینی را انتخاب می کنید به طور مثال با ایرلاین ایران ایر حدود ۱۰ ساعت پرواز است. یک توقف نیز دارد‌. با قطر ایر ویز دو زمابندی دارد که ۹ و ۱۲ ساعت طول می کشد. فلای دوبی نیز حدود ۱۲ ساعت مدت زمان پروازی دارد و این بسته به توقف پروازی است که زمان پرواز را افزایش میدهد.
شما اگر بلیط سیستمی شیراز به استانبول را تهیه کرده باشید، می توانید آن را کنسل کنید. در بلیط های سیستمی نیز اگر نتوانستید در پرواز خود شرکت کنید باید حداقل بیست و چهار ساعت قبل از پرواز به ما اطلاع دهید تا جریمه کنسلی لحاظ شود و باقی وجه تان به حساب شما برگشته می شود. یادتان باشد زمان پرواز نزدیک اگر بلیط را کنسل کنید، بیشترین جریمه کنسلی را دارید که به صورت درصدی محاسبه می شود. در استرداد بلیط به موارد ذکر شده دقت کنید.
در پرواز شیراز استانبول بار مجاز به طور میانگین ۲۵ کیلوگرم است.
قیمت بلیط بسته به نوع ایرلاین متفاوت است. چون خدمات پروازی و توقف پروازی آن نیز فرق دارد و همین طور سطح کلاس پروازی از جمله اکونومی، فرست کلاس و بیزینسی عامل تعیین کننده قیمت بلیط است. برای پرواز شیراز به استانبول بهار و تابستان های سیزن سفری آن محسوب می شود و بهای بلیط نیز افزایش دارد. یادتان باشد که بهای بلیط سیستمی وچاتری نیز متفاوت است.
فقط در بلیط سیستمی می توانید بلیط کودکان و نوزادان را خریداری کنید، که بهای بلیط با بزرگسالان تفاوت دارد و کم تر است. با توجه به نوع کلاس پروازی شما از جمله فرست کلاس، اکونومی و بیزینسی قیمت بلیط فرق دارد.