الی گشت خرید بلیط هواپیما، تور مسافرتی

خرید بلیط هواپیما اصفهان به استانبول

راهنمای خرید بلیط هواپیما اصفهان به استانبول در الی گشت

در الی گشت، گرفتن بلیط هواپیما به مقصد استانبول به سادگی امکان پذیر است. در صورتی که بخواهید بلیط هواپیما اصفهان به استانبول تهیه کنید، تنها کافی است که در صفحه بلیط هواپیما الی گشت ، ابتدا مبدا و مقصد را انتخاب کنید. در مرحله بعد، تعداد بلیط، تاریخ و نوع کلاس پرواز را که می خواهید فرست، بیزنس و یا اکونومی باشد، مشخص می کنید. برای مشاهده لیست پروازهای موجود در الی گشت، با زدن دکمه جستجو، پروازهای موجود در اختیار شما قرار خواهد گرفت.
همچنین می توانید در صفحه ای دیگر، محدوده زمانی ساعت پرواز، نوع ایرلاین مورد نظر، فرودگاه های مبدا و مقصد و حتی محدوده زمانی ساعت پرواز خود را نیز انتخاب کنید. هنگامی که انتخاب پرواز شما به اتمام رسید، در صفحه ای که برای رزرو بلیط هواپیما است، مشخصات مسافر و در صورت داشتن همراه، مشخصات او را هم وارد نمایید. آنگاه بعد از پرداخت هزینه بلیط هواپیما اصفهان به استانبول، بلیط شما آماده دریافت می گردد.
راهنمای خرید بلیط هواپیما اصفهان به استانبول در الی گشت

بلیط هواپیما چارتر پرواز اصفهان به استانبول

پرواز چارتر از پرطرفدارین نوع پرواز در میان مسافران است که می توان گفت بخش بزرگی از حمل و نقل هوایی کشور را تشکیل می دهد. اگر بخواهیم معنای لغوی چارتر را مورد بررسی قرار دهیم، واژه چارتر به معنی دربست کرایه دادن است. در واقع هر وسیله نقلیه عمومی مانند هواپیما، اتوبوس و یا قطار که تعداد زیادی صندلی دارد، می تواند چارتر شود. البته این قابلیت تنها محدود به دفاتر ارائه خدمات گردشگری نمی شود، بلکه نهادها و شرکت ها هم می توانند برای کارکنان خود پرواز چارتر تهیه کنند.
معمولا پروازهای پرطرفدار مانند پرواز اصفهان به استانبول، چارتر می شود. بر اساس این که این مسیرهای پرواز طولانی هستند یا کوتاه، مدت زمان چارتر کردن نیز متفاوت است. در الی گشت نیز امکان تهیه پرواز چارتری اصفهان به استانبول وجود دارد. با خرید بلیط هواپیما چارتر، می توانید در هزینه سفر نیز صرفه جویی کنید، چرا که معمولا پرواز چارتر از هزینه کمتری برخودار است. اما لازم است که به این موضوع نیز توجه داشته باشد که در بعضی از بلیط های چارتری، امکان برگشت وجه وجود ندارد.
بلیط هواپیما چارتر پرواز اصفهان به استانبول

پرواز لحظه آخری اصفهان به استانبول

پرواز لحظه آخری اصفهان به استانبول، معمولا بر روی پروازهای چاتر در اختیار مسافران قرار می گیرد. گاهی اوقات پیش می آید که وقتی آژانس های گردشگری بخشی از و یا حتی تمام صندلی های یک هواپیما را چارتر می کنند و به نوعی آن ها را پیش خرید می کنند، تمامی بلیط های مربوط به صندلی های چارترشده، به فروش نمی رسند. در چنین مواقعی، آژانس چارترکننده تصمیم می گیرد تا با نرخ لحظه آخری، این گونه بلیط ها را به فروش برساند که معمولا نسبت به بلیط چارتر، قیمت کمتری دارند.
برای تمامی پروازها ممکن است شما امکان تهیه پرواز لحظه آخری را داشته باشید. به عنوان مثال، اگر بخواهید از اصفهان به استانبول سفر کنید، ممکن است امکان خرید به موقع بلیط به این مقصد وجود نداشته باشد. در چنین مواقعی، می توانید از پرواز لحظه آخری اصفهان به استانبول، بلیط تهیه کنید. به منظور اطلاع از پرواز لحظه آخری اصفهان به استانبول در الی گشت، شما می توانید به بخش رزرو بلیط هواپیما الی گشت بروید، ابتدا مبدا، مقصد و همچنین بازه زمانی مورد نظر خود را انتخاب می کنید.
سپس تعداد مسافران، نوع پرواز را که می خواهید به صورت یک طرفه باشد یا رفت و برگشت و همین طور کلاس پروازی را مشخص می کنید. با جستجو در بین پروازهای لحظه آخری اصفهان به استانبول، به راحتی و با صرف هزینه کمتر می توانید بلیط مورد نظرتان را خریداری کنید.
پرواز لحظه آخری اصفهان به استانبول

پرواز سیستمی اصفهان به استانبول

بلیط هواپیما سیستمی اصفهان به استانبول نوعی از پرواز است که به طور مستقیم از ایرلاین و یا نمایندگان فروش مربوط به آن، خرید می شود. اگرچه پروازهای سیستمی در کلاس های نرخی متفاوتی وجود دارند، اما نرخ بلیط آن ثابت است و هیچ سامانه ای اجازه تغییر قیمت آن را ندارد. در این نوع سیستم پرواز، اگر بنابه دلایلی مجبور به کنسل کردن پرواز شوید، با کسر جریمه کنسلی، بقیه هزینه آن به شما بازگردانده می شود. از دیگر مزیت های این نوع پرواز، برای آن دسته از مسافرانی است که کودک به همراه دارند. در صورتی که شما بخواهید به همراه کودک خود از اصفهان به استانبول سفر کنید، پرواز سیستمی برای کودکان 2 الی 12 سال به صورت نیم بها در نظر گرفته می شود، در نتیجه هزینه کمتری را برای شما به همراه خواهد داشت. به منظور تهیه بلیط سیستمی اصفهان به استانبول از طریق سایت الی گشت، کافی است پرواز مورد نظر خود را مشخص و با انجام یک سری مراحل، بلیط سفرتان را تهیه کنید.
پرواز سیستمی اصفهان به استانبول

قیمت بلیط پرواز اصفهان به استانبول

به منظور اطلاع از قیمت بلیط پرواز اصفهان به استانبول، به سایت الی گشت مراجعه کنید. از آنجایی که نرخ پروازهای اصفهان به استانبول در ماه های مختلف سال، تغییر می کند، بهتر است بلیط پرواز مورد نظر خود را پیش خرید کنید. همچنین توصیه می شود که اگر تاریخ برگشت شما مشخص است، بلیط رفت و برگشت را با هم خریداری کنید تا هزینه کمتری برای شما داشته باشد. معمولا برای تهیه بلیط هواپیما اصفهان به استانبول ارزان، روزهای جمعه زمان مناسبی برای تهیه بلیط پرواز است.
قیمت بلیط پرواز اصفهان به استانبول

فرودگاه اصفهان

فرودگاه اصفهان یکی از قدیمی‌ترین فرودگاه‌های کشور است که از امکانات گوناگونی برخوردار است. به دلیل موقعیت خاص این شهر و به دلیل برخورداری از جاذبه های گردشگری و مناظر دیدنی، سالانه مسافران و جهانگردان بسیاری به اصفهان سفر می کنند. به همین  دلیل، فرودگاه اصفهان از امکانات رفاهی همچون پارکینگ طبقاتی، غرفه رزرو هتل، مرکز خرید، کافی شاپ، سرویس بهداشتی، خدمات باربری، خدمات اورژانس، خدمات تلفن همراه، خدمات سلامت، خدمات تاکسی شهری و بین شهری و غیره برخودار است.
اگر بخواهید با خودروی شخصی به فرودگاه بروید، مسیرهای مختلفی وجود دارد، مثلا می توانید از طریق بزرگراه چمران به فرودگاه برسید. برای حرکت از فرودگاه به مرکز شهر نیز خدمات تاکسیرانی 24 ساعته در اختیار مسافران قرار گرفته است که نرخ آن بر اساس مسافت توسط تاکسی متر محاسبه می گردد. همچنین امکان استفاده از تاکسی های VIP نیز در فرودگاه اصفهان وجود دارد.
فرودگاه اصفهان

فرودگاه استانبول

در استانبول فرودگاه های مختلفی با نام های آتاتورک، گوکچن و استانبول، آماده خدمات رسانی به مسافران هستند. فرودگاه استانبول که به تازگی تاسیس شده است، به دلیل گستردگی و معماری منحصربه فرد آن، برنده جایزه شیکاگو در سال 2015 نیز شده است. این فرودگاه در منطقه آرناوتکوی در منطقه اروپایی استانبول واقع شده است. مسافران می‌توانند از وسایل نقلیه شخصی یا وسایل نقلیه عمومی مانند تاکسی و یا اتوبوس به منظور جابه جایی از فرودگاه به شهر و یا بالعکس استفاده کنند. از دیگر امکانات این فرودگاه می توان به هتل، رستوران، پارکینگ های فضای باز و بسته، بیمارستان و خدمات حمل و نقل بار و غیره اشاره کرد.
فرودگاه استانبول

ایرلاین های پرواز اصفهان به استانبول

برای خرید بلیط هواپیما اصفهان به استانبول در سامانه الی گشت، ایرلاین های متنوعی وجود دارد که هر یک ویژگی های منحصر به فرد خود را دارند.ایرلاین های کیش ایر، قطر ایروز، پگاسوس، ماهان، قشم ایر، ایران ایر تور از جمله ایرلاین های در دسترس به منظور ارائه خدمات به مسافرانی است که می خواهند اصفهان را به مقصد استانبول، طی کنند.
ایرلاین های پرواز اصفهان به استانبول

فاصله زمانی پرواز اصفهان به استانبول

مسافت پروازی اصفهان و استانبول 2251 کیلومتر (1399 مایل) است. همچنین طول پرواز اصفهان به مقصد استانبول به طور متوسط 4 ساعت است، اما باید توجه داشته باشید که مدت زمان پرواز اصفهان به استانبول با توجه به شرایطی مانند نوع مسیر، تعداد توقف‌ و شرایط جوی ممکن است متفاوت باشد.
فاصله زمانی پرواز اصفهان به استانبول

انواع کلاس های پروازی

با توجه به قوانین سازمان حمل و نقل بین المللی هوایی، صندلی های هوایپما دارای کلاس بندی و یا همان رده بندی است. قیمت بلیط هواپیما اصفهان به استانبول برای هر یک از این کلاس های پروازی متفاوت است. انواع کلاس های پروازی عبارتند از:
• اکونومی کلاس
اکونومی کلاس در یک پرواز، صندلی های بیشتری را به خود اختصاص می دهد. به دلیل قیمت پایین بلیط آن، مشتریان عادی معمولا این نوع کلاس پروازی را تهیه می کنند. بر اساس نوع هواپیما، برخی از آن ها برای صندلی های اکونومی کلاس، مانیتور و هدفون وجود دارد، اما مسافران انتخاب زیادی در تغییر برنامه های آن ندارند. از دیگر امکاناتی که برای اکونومی کلاس در نظر گرفته شده است، شامل تعداد محدودی مجله تبلیغاتی، کارت راهنمای پرواز و همچنین روزنامه است.
• بیزینس کلاس
در بیزنس کلاس، صندلی ها راحت و اتوماتیک هستند. صندلی ها در دو ردیف جدا و در جلوی اکونومی کلاس و با فاصله از هم قرارگرفته اند. کابین بیزینس کلاس به طور مجزا از سایر مسافران است و قابل ذکر است که رسیدگی مهماندارها هم در این نوع کلاس پروازی بیشتری از اکونومی کلاس است و نحوه و نوع سرو غذا از کیفیت مطلوبی برخودار است. در این کلاس پروازی، امکانات صوتی و تصویری آن، قابلیت استفاده همگانی دارد. همچنین امکانات رفاهی همچون کانتر مستقل و حمل و نقل مجزا از ترمینال تا هواپیما و یا بالعکس برای بیزنیس کلاس فراهم است.
• فرست کلاس
گران ترین صندلی ها و مجهزترین آن ها متعلق به فرست کلاس است که مسلما قیمت آن نسبت به دیگر کلاس های پروازی بیشتر است. صندلی های فرست کلاس به صورت تک نفره، اتاقک مانند و خصوصی هستند. در این کلاس پروازی، امکانات متنوعی از جمله اینترنت، لپ تاپ، تلویزیون اختصاصی، سرویس بهداشتی جداگانه و غیره است. سرو غذا در فرست کلاس متفاوت تر از دیگر کلاس های پروازی است. در واقع انتخاب غذا به عهده مسافر و مطابق با منوی غذایی است. همچنین امکان برگزاری جلسات در لابی خصوصی موجود در هر کابین وجود دارد.
انواع کلاس های پروازی

بهترین هتل های استانبول

الی گشت رزرو بهترین هتل های استانبول را در کنار خرید بلیط هواپیما اصفهان به استانبول برای شما فراهم کرده است شما می توانید در سامانه الی گشت بهترین هتل های شهر استانبول را مشاهده و رزرو کنید.هتل های استانبول از تنوع بسیاری برخودار است که از نظر قیمت و امکانات به دسته های مختلفی طبقه بندی می شوند. معمولا بهترین هتل ها، آن هایی هستند که علاوه بر مجهز بودن به امکانات رفاهی، به مراکز خرید و همچنین به مرکز شهر نیز دسترسی داشته باشند. اگرچه هتل های گوناگونی در استانبول وجود دارد اما اگر بخواهیم به برخی از بهترین های آن اشاره کنیم، آن ها عبارتند از: هتل رادیسون بلوشیشلی، هتل پوینت باربرس، هتل مارمارا تکسیم، هتل هیلتون گاردن این گلدن هورن، هتل دیوان، هتل آلکاوکلر کبان، هتل اینترکانتیننتال، هتل سوئیسوتل، هتل ردیسون بلو پرا، هتل رامادا پلازا سیتی سنتر.
بهترین هتل های استانبول

معرفی جاذبه های استانبول

استانبول یکی از بزرگترین شهرهای توریستی جهان است، به دلیل جاذبه های تاریخی و مکان های دیدنی که در این شهر واقع شده است، گردشگران بسیاری را از نقاط مختلف جهان به خود جذب می کند. از آنجایی که جاذبه های استانبول فراوان هستند، در این مقاله تنها می توان به طور تیتر وار به برخی از آن ها اشاره کرد، از جمله:
• مسجد ایا صوفیه استانبول
• کاخ توپکاپی استانبول
• مسجد سلطان احمد و یا مسجد آبی
• بازار بزرگ استانبول
• برج گاتالا استانبول
• آب انبار باسیلیکا
• موزه باستان شناسی استانبول
• کلیسای چورا استانبول
• میدان هیپودروم یا میدان اسب دوانی استانبول
• کاخ دلما باغچه
• مسجد سلیمانیه استانبول
• موزه پرا استانبول
• مسجد رستم پاشا استانبول
• موزه هنر مدرن استانبول
• قلعه یدیکوله استانبول
معرفی جاذبه های استانبول