بلیط هواپیما رزرو هتل تور مسافرتی پکیج مسافرتی بلیط قطار بیمه مسافرتی
بلیط هواپیما
تهران, همه فرودگاه ها
هامبورگ, همه فرودگاه ها
...
...
خرید بلیط هواپیما تهران به هامبورگ

خرید بلیط هواپیما تهران به هامبورگ

سوالات متداول

در پرواز های داخلی، همراه داشتن بلیط هواپیما (چاپی یا تصویر آن روی گوشی) و کارت شناسایی معتبر (کارت ملی، شناسنامه، گذرنامه) هنگام سوار شدن در هواپیما الزامی است. در پرواز های خارجی هم حتما گذرنامه و ویزا را باید به همراه داشته باشید.
در صورت مغایرت نام مسافر در بلیط با اطلاعات کارت شناسایی، امکان انتقال به غیر و پذیرش مسافر وجود نخواهد داشت.
برای دریافت کارت پرواز باید حتما یک کارت شناسایی مانند کارت ملی، گواهینامه و یا گذرنامه با خود به همراه داشته باشید. در ضمن وجود نسخه چاپ شده بلیط نیز الزامی است.
همه پروازهای داخلی کشور از طریق فرودگاه مهرآباد انجام می شود. تمام پروازهای خارجی نیز از فرودگاه بین المللی امام خمینی صورت می گیرد.
هم در پروازهای داخلی و هم در پروازهای خارجی باید کارت شناسایی به همراه داشته باشید. کارت شناسایی شامل مدارکی همچون کارت ملی، شناسنامه، گذرنامه و گواهینامه می باشد. دقت کنید که ارائه کارت شناسایی برای دریافت کارت پرواز الزامی است و در صورتی که این کارت برای شما صادر نشود شما به هیچ عنوان اجازه ندارید وارد هواپیما شوید. در واقع کارت پرواز مجوز ورود شما به داخل هواپیما و شروع سفرتان است.
پس دادن بلیط هواپیما، از قوانین خاص خود پیروی می کند. برای آنکه از این قوانین اطلاع پیدا کنید بهتر است با واحد صدور بلیط الی گشت تماس بگیرید و هر سوالی در این قسمت دارید با کارشناسان در میان بگذارید.
برای خرید بلیط به سمت کشورهای خارجی حتما باید شماره پاسپورت و یا گذرنامه خود را در قسمت های مربوطه وارد کنید و شماره درج شده بر روی کارت های ملی به هیچ عنوان قابل پذیرش و قابل قبول نیست.
در خرید اینترنتی پروازهای تهران به ایروان امکان انتخاب صندلی برای مسافران وجود ندارد. اما در زمان «چک ‌این» انتخاب محدوده صندلی امکان‌پذیر است.
بهترین زمان سفر به هامبورگ بین ماه های می و سپتامبر است. در این زمان آب و هوای گرم از شهر عبور می کند. البته به همان اندازه که در این فصل گردشگران زیادی به هامبورگ سفر می کنند، نرخ هتل ها و پروازها نیز افزایش پیدا می کند.
اگر می خواهید که با جمعیت کمتری در این شهر مواجه شوید  سفری ارزانتر داشته باشید و نرخ هتل ها نیز پایین تر باشد، بهتر است که در فصل پاییز به این شهر سفر کنید.
هواپیمایی ایران ایر به صورت هفتگی پروازهای مستقیم از تهران به هامبورگ انجام می دهد.
امکان کنسلی و تغییر تاریخ پرواز با پرداخت جریمه وجود دارد، میزان جریمه بستگی به ایرلاین و زمان تغییر تاریخ یا کنسلی دارد .
خرید بلیط هواپیما یک طرفه، تنها زمانی امکان پذیر خواهد بود که مسافر اقامت دائم یا موقت کشور مقصد را داشته باشد یا بلیط ادامه ی مسیر تهیه کرده باشد.