بلیط هواپیما رزرو هتل تور مسافرتی پکیج مسافرتی بلیط قطار بیمه مسافرتی
نام شهر، هتل یا آدرس را وارد کنید
...
...
مرتب سازی بر اساس :
پیشنهاد ما
ارزان ترین
فاصله از مرکز شهر
نظرات و ارزان ترین

سوالات متداول

در بین بهترین هتل های نزدیک به حرم امام رضا (ع) می توانیم از هتل مجلل درویشی، هتل قصر طلایی مشهد، هتل الماس، هتل سی نور، هتل جم، هتل پارسیس نام ببریم.
از نگاه مسافرینی که در هتل های مشهد اقامت داشته اند، بهترین هتل های این شهر عبارتند از؛ هتل قصر طلایی، هتل آپارتمان آرمان، هتل الماس، هتل کیانا، هتل درویشی، هتل سهند، هتل عماد، هتل آپارتمان ستارگان و بسیاری از دیگر هتل ها که هم از لحاظ خدمات و هم از لحاظ فاصله با مرکز شهر و حرم امام رضا رضایت مسافرین را به دست آورده اند.
بهترین مراکز خریدی که در مشهد وجود دارند، عبارتند از : مرکز خرید آرمان، بازار فردوسی مشهد، الماس شرق، بازار گل مشهد، مرکز خرید پروما مشهد، مرکز خرید وصال، مرکز خرید خورشید، سرای بلور مشهد و بازار جنت که در این مراکز خرید هر آن چه که لازم دارید را می توانید خریداری نمایید.
مشهد شهری دیدنی و پر جاذبه است و پیشنهاد می کنیم در سفر به این شهر زیارت حرم امام رضا (ع) و بازدید از مسجد گوهرشاد، آرامگاه پیر پالاندوز، آرامگاه فردوسی، باغ نادری مشهد، خانه تاریخی ملک مشهد، خانه تاریخی پیشه وران مشهد، میل اخنگان مشهد، مجتمع گردشگری چالیدره و بسیاری از اماکن دیدنی دیگر را از دست ندهید.
در فصل های پاییز و زمستان شما می توانید برای رزرو ارزران هتل در مشهد اقدام نمایید. البته در مناسبت های مذهبی، با توجه به افزایش چشمگیر مسافران شهر مشهد، توصیه می شود برای رزرو ارزان هتل، از 1 الی 2 ماه قبل از تاریخ سفرتان رزرو هتل خود را نهایی کنید.