حساب کاربری
 • Language
   • فارسی فارسی
   • انگلیسی ENGLISH
تاریخ برگشت
مسافر
1بزرگسال ، اکونومی
1بزرگسال (12+)
0کودک 2 تا 12 سال
0نوزاد 0 تا 2 سال
مسافران + اتاق
1 اتاق، 1 بزرگسال،
تاریخ برگشت
مسافران + اتاق
1 اتاق، 2 بزرگسال , اکونومی
تا تاریخ
مسافران + اتاق
1 اتاق، 2 بزرگسال،
در سفر فوق العاده، خودتو بیمه کن !
تاریخ برگشت
مسافران
1بزرگسال 0کودک 0نوزاد
1بزرگسال (12+)
0کودک 2 تا 12 سال
0نوزاد 0 تا 2 سال

رزرو هتل پکن

دریافت آنلاین واچر هتل پکن

پشتیبانی 24 ساعته الی گشت

رزرو آنلاین هتل های پکن

جستجو و مقایسه هتل پکن

هتل های همراه با صبحانه پکن با الی گشت

راهنمای رزرو هتل های پکن چین از سراسر جهان

از اولین و جامع ترین مرجع اطلاعاتی رزرواسیون هتل در ایران، الی گشت است که خدمات متنوعی دارد. یکی از این خدمات امکان رزرو بیش از 200 هزار هتل در سراسر دنیاست. از این رو اگر قصد سفر به هر نقطه از جهان را دارید، با پرداخت ریالی می توانید اتاق خود را بگیرید. یکی از تورهای مسافرتی که الی گشت برگزار می کند، تور چین و سفر به پکن، است. در این تورها امکان مشاهده هتل ها و امکانات آن ها با قیمت هتل های پکن وجود دارد. اما سوال اینجاست که برای رزرو هتل در پکن باید به چه نکاتی توجه داشته باشید؟ مجموعه ی گردشگری الی گشت شما را با آنچه که لازم دارید، مطلع می کند.

مزایای رزرو هتل پکن از الی گشت

رزرو هتل در پکن چین از سایت الی گشت را معرفی می کنیم:

مشاهده امتیازبندی و مقایسه قیمت رزرو آنلاین هتل پکن

هنگامی که وارد سایت الی گشت و بخش رزرو آنلاین هتل در پکن چین می شوید، همه هتل های پکن را خواهید دید. با این حساب، می توان به مقایسه قیمت هتل در پکن پرداخت. نه تنها انواع هتل های پکن را خواهید دید؛ بلکه از بهترین هتل های پکن و امتیازبندی هتل ها هم مطلع می شوید. این ویژگی به شما امکان دسته بندی راحت و رسیدن به هتل مورد نظر در زمانی اندک را می دهد.

اطلاع از هتل های پرفروش و تخفیف دار

تمامی تخفیف هایی که هتل های داخلی و خارجی ارائه می دهند، در سایت الی گشت قابل مشاهده است. از ویژگی های متمایزکننده در سایت الی گشت برای رزرو هتل های پکن است.

امکان کنسلی هتل در پکن بدون کارمزد

با توجه به قوانین کنسلی هتل ها در چین، امکان کنسل کردن هتل از طریق الی گشت بدون هیچ کارمزدی وجود دارد. در صورت نیاز به این امکان، با کارشناسان مجموعه ی الی گشت تماس بگیرید.

مشاوران سفر به چین، آن هم 24 ساعته

اگر برای رزرو آنلاین هتل های پکن از الی گشت با سوال یا مشکلی مواجه شدید، با شماره 8540 تماس بگیرید. راه حل مشکل خود را به صورت شبانه روزی از کارشناسان سفر ما بپرسید.

دریافت سریع واچر پس از رزرو هتل

پس از تماشای لیست قیمت هتل های پکن در سامانه رزرو آنلاین الی گشت، خرید خود را کامل کنید تا واچر هتل برایتان صادر شود. همچنین خدماتی مانند بیمه مسافرتی چین، ترانسفر فرودگاهی پکن و انواع ویزای چین نیز می توانید انتخاب کنید.

بهترین زمان رزرو هتل در پکن

برای تماشای جاهای دیدنی پکن مانند شهر ممنوعه یا میدان تیان آنمن و حتی کاخ تابستانه پکن بهترین زمان اواخر زمستان تا اوایل پاییز است. اگر در این زمان موفق به سفر به چین نشدید، پاییز را برای سفر انتخاب کنید تا مصادف با جشنواره ها و فستیوال های چینی می شود. شما مسافران هم به دنبال ارزران ترین قیمت هتل در پکن هستید؟ پیشنهاد می دهیم که فصل زمستان یا اواسط تابستان را انتخاب کنید. چرا که تعداد گردشگران پکن کاهش یافته است.

راهنمای رزرو هتل به همراه پرواز پکن

در جستجوی پیشرفته سامانه رزرو هتل پکن الی گشت امکان خرید تور ترکیبی وجود دارد. به این معنی که به جای خرید پکیج تور چین می توان رزرو هتل و پرواز به صورت جداگانه داشت. پرواز پکن را در تاریخ مورد نظر پیدا کنید. خرید بلیط هواپیما پکن را که انجام دادید، به سراغ رزرو هتل بروید. در این خرید پیشرفته می توانید هتل های پرفروش پکن یا تخفیف دار، ستاره هتل، نوع هتل و موقعیت آن را انتخاب کنید؛ مرزها را در مجموعه ی گردشگری الی گشت برداشته ایم تا سفر به پکن چین را به راحتی محقق کنیم. شما چه هتلی در پکن می خواهید؟
 • هتل لوکس در پکن
 • هتل 5 ستاره پکن
 • هتل 4 ستاره پکن
 • هتل 3 ستاره پکن
 • بوتیک هتل در پکن
 • هتل آپارتمان در پکن

سفر به پکن

درباره پکن

سوالات متداول