حساب کاربری
  • Language
      • فارسی فارسی
      • انگلیسی ENGLISH
تاریخ برگشت
مسافر
1بزرگسال ، اکونومی
1بزرگسال (12+)
0کودک 2 تا 12 سال
0نوزاد 0 تا 2 سال
مسافران + اتاق
1 اتاق، 1 بزرگسال،
تاریخ برگشت
مسافران + اتاق
1 اتاق، 2 بزرگسال , اکونومی
تا تاریخ
مسافران + اتاق
1 اتاق، 2 بزرگسال،
در سفر فوق العاده، خودتو بیمه کن !
تاریخ برگشت
مسافران
1بزرگسال 0کودک 0نوزاد
1بزرگسال (12+)
0کودک 2 تا 12 سال
0نوزاد 0 تا 2 سال

رزرو هتل گوا

دریافت آنلاین واچر هتل گوا

پشتیبانی 24 ساعته الی گشت

رزرو آنلاین هتل های گوا

جستجو و مقایسه هتل گوا

هتل های همراه با صبحانه گوا با الی گشت

ویژگی های رزرو هتل گوا از الی گشت

مشاهده کلیه اطلاعات هتل های گوا

در صفحه رزرو هتل گوا اگر روی نام هر هتل کلیک کنید، وارد صفحه مشخصات هتل خواهید شد. تمامی مشخصات هتل از گالری تصاویر گرفته تا موقعیت و دسترسی ها را مشاهده خواهید کرد. هنگام ورود به سایت هتل های گوا الی گشت، تنها کافی است تاریخ و تعداد مسافران را وارد کنید تا فهرست هتل های موجود به شما نشان داده شود. بهترین قیمت هتل گوا را با انتخاب گزینه های جستجوی پیشرفته می بینید.

گارانتی بهترین قیمت هتل های گوا

شهر تفریحی و ساحلی گوا پر از هتل ها و ریزورت بسیار است که بسته به موقعیت و خدماتی که دارند، قیمت های متفاوتی ارائه می دهند. بهترین هتل های گوا را در سامانه رزرو هتل الی گشت خواهید یافت. قیمت هتل گوا از نزولی به صعودی برایتان نمایش داده خواهد شد و با توجه به جستجوی پیشرفته، انتخاب راحت تری خواهید داشت.

امکان رزرو هتل گوا به همراه خدمات دلخواه

همانطور که هنگام رزرو هتل در گوا امکان مشاهده قیمت ها وجود دارد، خدمات دیگری نیز برای انتخاب مسافران به دلخواه قرار گرفته است. این خدمات دربرگیرنده ویزای هند، بیمه مسافرتی و طراحی تور ترکیبی گواست. لازم به ذکر است که تور ترکیبی همان رزرو همزمان هتل و خرید بلیط هواپیما گوا و طراحی تور انفرادی است. در نهایت، واچر هتل پس از رزرو اینترنتی برایتان صادر خواهد شد.

آنچه باید درباره رزرو هتل های گوا بدانید

گوا شهر سواحل بهشتی و رویایی شرق هند است. شهری که تبدیل به مقصدی محبوب در میان گردشگران و جهانگردان شده و پر از فستیوال های معروف هندی است. این شهر به دو قسمت شمالی و جنوبی تقسیم شده که هر کدام ویژگی های منحصر به فرد خود را دارد. بخش سواحل شمالی گوا، پر از ریزورت های گوا و بهترین مناطق توریستی است. ناحیه جنوبی گوا، گردشگر کمتری دارد و البته از سواحل بکر برخوردار است. ارزان ترین هتل های گوا را در بخش جنوبی گوا خواهید یافت. اگر به دنبال خدمات عالی و مناسب ترین هتل ها در تور گوا هستید، به سراغ ناحیه شمال بروید.

بهترین زمان رزرو هتل در گوا

بهترین زمان سفر به گوا با توجه به هدف شما متفاوت است. اگر به دنبال هتل ارزان گوا هستید، باید بهار تا تابستان را انتخاب کنید. قیمت تمامی هتل های گوا در این فصل از سال، به کمترین مقدار خود می رسد. با شروع فصل بارندگی و موسمی، فصل سفر به گوا به پایان می رسد و شهر از ازدحام گردشگران خالی می شود. البته در بهترین هتل های گوا انواع پارک های آبی و سیستم های تهویه هوای مطبوع فراهم شده است و قیمت مناسب برای هتل گوا خواهید یافت.
اگر هم به دنبال آب و هوای مطبوع و دلپذیر هستید، پیشنهاد ما برای سفر به گوا، ماه آبان تا اوایل فروردین است؛ چرا که دو فصل پاییز و زمستان فصل شلوغی سفرها به سواحل گوا نامیده می شود. فصلی که با جشنواره های ساحلی، بیشترین قیمت ها و آب و هوای بهاری شهر هر مسافری را مجذوب خود می کند. این تاریخ، بهترین زمان رزرو هتل گوا نیز محسوب می شود. چرا که نه تنها رستوران های گوا بهترین غذاهای هندی را سرو می کنند؛ بلکه خدمات متنوع تری را برای رقابت بیشتر با دیگر هتل ها به گردشگران پیشنهاد می دهند.

سفر به گوا

درباره گوا

سوالات متداول