بلیط هواپیما رزرو هتل تور مسافرتی پکیج مسافرتی بلیط قطار بیمه مسافرتی
تور مسافرتی
شهر یا فرودگاه مبدا
گوا, همه فرودگاه ها
...
...
تور گوا

تور گوا

سوالات شما

برای سفر همراه با تور گوا، تنها کافیست ویزای الکترونیک هند را داشته باشید. برای ویزای گوا پاسپورت با حداقل 7 ماه اعتبار، مشخصات فردی و یک قطعه عکس 5*5 یا 6*4 لازم دارید.
برای خرید تور گوا بهتر است که یک ماه زودتر از شروع سفر اقدام نمایید. هر چه از تعطیلات فاصله داشته باشید، قیمت تور گوا ارزان تر خواهد بود.
مسافران در تور گوا از امکاناتی مانند بلیط رفت و برگشت، اقامت در هتل های برتر گوا، ترانسفر فرودگاهی، بیمه مسافرتی، ویزای الکترونیک، راهنمای فارسی زبان و یک گشت شهری ویژه بهره مند خواهند شد. گردشگران و مسافران تور گوا پشتیبانی 24 ساعته کارشناسان و در صورت درخواست، خدمات CIP تا فرودگاه بین المللی امام خمینی در تهران نیز خواهند داشت.
برای خرید تور ارزان گوا، باید در فصل بهار و تابستان اقدام نمایید. در این دو فصل باران های شدیدی در گوا می بارد و البته جشن های مختلفی هم برگزار می شود.
بهترین زمان برای خرید تور گوا و سفر به آن، فصل پاییز و زمستان است. در این دو فصل، شهر زیبای بندری گوا خنک بوده و آب و هوای فوق العاده ای دارد.
از بازارهای محلی تا مراکز خرید مدرن را در گوا خواهید یافت. بازارهایی مانند بازار «باگا»، «اینگو»، «میدان کالانگوت»، «پانجیم»، «ماپوسنا» و «آنجونا» برای بازدید عالی هستند. مرکز خرید «کاکولو» یا «د گوا» را هم از دست ندهید. در نتیجه برای خرید آسان در گوا، هتل خود را در منطقه شمالی گوا و محله هایی مانند باگا یا پاناجی رزرو کنید.
بهترین جاذبه های گوا سواحل طلایی و دریای فیروزه ای آن هستند. سواحلی مانند کالانگوت، کولوا و واگاتور را حتماً ببینید و همچنین بازدید از قلعه های چاپورا و آگودا یا کلیسای بوم جیزس را از دست ندهید.
بهترین هتل این شهر سیداد دو گوا نام دارد که از بهترین هتل های 5 ستاره گواست. دیگر هتل ها مانند صندل وود، لا گولز گوا، نا گوا گرند، پارک رجیس و کانتری این اند سوئیتس بایر ادیسون کاندولیم هم جزو محبوب ترین هتل های گوآ هستند.