الی گشت خرید بلیط هواپیما، تور مسافرتی

سوالات شما

بهترین هتل های شهر باتومی کدامند؟

هتل های چائو، ویندهام باتوم، شراتون باتومی، هیلتون، رادیسون بلو، دِ ادمیرال، دیوان سوئیتز و بوتیک هتل آیسی از بهترین هتل های باتومی هستند.

پر طرفدارترین هتل های نزدیک به مرکز شهر باتومی کدام ها هستند؟

هتل های اسپوتنیک، اینتورست، بست وسترن پرمیر، اسکای تاور، جی.آر.دبلیو ولموند هتل، تانگرین آپارت، دِ گرند گلوریا و بست وسترن پلاس برخی از محبوبت ترین هتل های نزدیک به مرکز شهر باتومی هستند.

آیا امکان رزرو هتل های باتومی با پرداخت ریالی وجود دارد؟

بله، در سایت الی گشت می توانید با کارت های عضو شتاب و پرداخت ریالی اقدام به رزرو آنلاین هتل در شهر باتومی نمایید.

بهترین مراکز خرید باتومی کدامند؟

در باتومی مراکز و خیابان های خرید هیجان انگیز بسیاری وجود دارد که از بهترین هایشان باید به بازار آنوکی و مراکز خرید شهر اپل، کاپارول سنتر، باتومی مال، باتومی پلازا، هوپا بازار و آرت گالری اشاره کرد.

برترین جاذبه های گردشگری و تاریخی باتومی کدام ها هستند؟

باغ گیاه شناسی باتومی، تله کابین آرگو، دلفیناریوم باتومی، دریاچه نوریگلی، میدان اروپا، موزه هنرهای زیبای آجارا، آبشار ماخونتستی، برج الفبا، کلیسای جامع مادر مقدس و پارک میراکل مشهورترین جاذبه های گردشگری باتومی هستند.

بهترین زمان برای رزرو ارزان هتل های باتومی چه وقتی از سال است؟

اگر به دنبال سفر ارزان و در عین حال استفاده از تمام امکانات شهر باتومی هستید، باید فصل های پاییز و زمستان را برای رزرو هتل ارزان در باتومی انتخاب نمایید.

راهنمای رزرو هتل های باتومی گرجستان از سراسر جهان

جستجوی هتل در شهر باتومی

در فرم جستجو پس از وارد کردن باتومی به عنوان مقصد، تاریخ ورود و خروج، تعداد اتاق ها و تعداد مسافران را وارد نموده و دکمه جستجو را بزنید تا لیست هتل های باتومی به شما نمایش داده شود.
با انتخاب تعداد اتاق می توانید مشخص نمایید که در هر اتاق چند مسافر اقامت خواهند داشت. برای مثال در اتاق اول ۲ بزرگسال و یک کودک پنج ساله و در اتاق دوم ۳ بزرگسال.

رزرو هتل های باتومی

در نتایج جستجو، لیست هتل های باتومی به همراه عکس، منطقه هتل، قیمت و سایر جزییات به ترتیب از هتل ارزان قیمت نمایش داده می شود.
پس از انتخاب هتل دکمه رزرو را انتخاب نمایید تا اتاق های موجود (Available) به شما نمایش داده شود. پس از انتخاب اتاق موردنظر مجدد دکمه رزرو را بزنید تا به مرحله ثبت مسافران بروید.
قیمت نمایش داده شده مجموع قیمت برای کل مسافران و تمام مدت اقامت است؛ همچنین در هر هتل اتاق(های) متناسب با تعداد مسافران نمایش داده می شود و شما می توانید هر کدام از آن ها را انتخاب و رزرو کنید. در صورت تمایل می توانید با کلیک بر روی دکمه تغییر هتل، نسبت به رزرو هتل دیگری اقدام نمایید.
با استفاده از منو فیلترهای سمت راست می توانید لیست هتل های باتومی را بر اساس نوع، درجه، منطقه، قیمت و امکانات هتل فیلتر کنید تا به سرعت هتل موردپسند خود را بیابید. اگر هتل خاصی در باتومی موردنظر شماست می توانید با تایپ نام هتل، اتاق های آزاد آن را مشاهده نمایید.