بلیط هواپیما رزرو هتل تور مسافرتی پکیج مسافرتی بلیط قطار بیمه مسافرتی
تور مسافرتی
شهر یا فرودگاه مبدا
باتومی, همه فرودگاه ها
...
...
تور باتومی

تور باتومی

سوالات شما

داشتن اصل پاسپورت با حداقل ۶ ماه اعتبار و ۲ قطعه عکس ۳*۴ برای سفر با تور باتومی ضروری است.
برای خرید تور ارزان باتومی بهتر است حداقل 1 ماه زودتر اقدام نمایید، اما تا لحظه آخر امکان خرید تور باتومی برای شما وجود دارد.
با خرید تور باتومی الی گشت می توانید ضمن این که برنامه سفرتان را خودتان مشخص می کنید، از خدماتی چون، بلیط رفت و برگشت با بهترین ایرلاین ها به تفلیس و بیمه مسافرتی بهره مند شوید.
پاییز و زمستان بهترین زمان برای سفر ارزان به باتومی است. با توجه به وضعیت آب و هوا، از ابتدای مهر ماه تا اسفند ماه قیمت ها ارزان تر است.
بهترین زمان سفر به باتومی، دو فصل بهار و تابستان هستند. اکثر فستیوال ها و رویدادهای مهم و تفریحی گردشگری باتومی در ماه های این دو فصل به خصوص تابستان برگزار می شود.
در باتومی مراکز و خیابان های خرید هیجان انگیز بسیاری وجود دارد که از بهترین هایشان باید به بازار آنوکی و مراکز خرید شهر اپل، کاپارول سنتر، باتومی مال، باتومی پلازا، هوپا بازار و آرت گالری اشاره کرد.
باغ گیاه شناسی باتومی، تله کابین آرگو، دلفیناریوم باتومی، دریاچه نوریگلی، میدان اروپا، موزه هنرهای زیبای آجارا، آبشار ماخونتستی، برج الفبا، کلیسای جامع مادر مقدس و پارک میراکل مشهورترین جاذبه های گردشگری باتومی هستند.