بلیط هواپیما رزرو هتل تور مسافرتی پکیج مسافرتی بلیط قطار بیمه مسافرتی
نام شهر، هتل یا آدرس را وارد کنید
...
...
مرتب سازی بر اساس :
پیشنهاد ما
ارزان ترین
فاصله از مرکز شهر
نظرات و ارزان ترین

سوالات متداول

منظور از مرکز شهر گوا، ناحیه شمالی و توریستی این شهر است که بهترین هتل ها در آن قرار دارند. هتل هایی مانند گرند حیات، ویوانتا فورت آگودا، ویسپرینگ پالمز بیچ ریزورت و سیداد دو گوا در این ناحیه شهر واقع شده اند.
بهترین هتل این شهر سیداد دو گوا نام دارد که از بهترین هتل های 5 ستاره گواست. دیگر هتل ها مانند صندل وود، لا گولز گوا، نا گوا گرند، پارک رجیس و کانتری این اند سوئیتس بایر ادیسون کاندولیم هم جزو محبوب ترین هتل های گوا هستند.
در خرید حضوری یا خرید اینترنتی از الی گشت می توانید از تمامی کارت های عضو شتاب برای تکمیل رزرو هتل گوا خود استفاده کنید. پس از تکمیل خرید، واچر هتل به ایمیل شما فرستاده می شود.
از بازارهای محلی تا مراکز خرید مدرن را در گوا خواهید یافت. بازارهایی مانند باگا، اینگو، میدان کالانگوت، پانجیم، ماپوسنا و آنجونا برای بازدید عالی هستند. همچنین مراکز خرید «کاکولو» یا «د گوا» را به منظور بازدید و خرید پیشنهاد می دهیم.
بهترین جاذبه های گوا سواحل طلایی و دریای فیروزه ای آن هستند. سواحلی مانند کالانگوت، کولوا و واگاتور را حتماً ببینید و همچنین بازدید از قلعه های «چاپورا» و «آگودا» یا کلیسای «بوم جیزس» را از دست ندهید.
برای رزرو اتاق ارزان در هتل های گوا بهتر است، اوایل بهار قبل از شروع بارندگی های موسمی یا اواخر تابستان قبل از شروع فصل پاییز، رزرو هتل خود را انجام دهید.
گوا به دو منطقه شمالی و جنوبی تقسیم شده است. منطقه شمالی نه تنها بهترین هتل های گوا را در خود جای داده، بلکه بیشتر امکانات گردشگری هم در این قسمت از شهر قرار گرفته اند.
هتل های جنوب گوا برای سفری پر از آرامش و به دور از خیابان های شلوغ مناسب گردشگران هستند. منطقه جنوبی گوا پر از سواحل بکر و خلوت است.
هتل خود را برای 7 شب و 8 روز رزرو کنید تا زمان کافی برای گشت و گذار داشته باشید. حداقل یک هفته کامل برای گشت های ساحلی گوا در نظر بگیرید.