بلیط هواپیما رزرو هتل تور مسافرتی پکیج مسافرتی قطار بیمه مسافرتی
تور مسافرتی
شهر یا فرودگاه مبدا
مشهد, همه فرودگاه ها

تور مشهد

پشتیبانی 24 ساعته الی گشت

دریافت آنلاین مدارک تور مشهد

پشتیبانی 24 ساعته الی گشت

پشتیبانی 24 ساعته الی گشت

جستجو و مقایسه بلیط  تهران

رزرو اینترنتی تور های مشهد

جستجو و مقایسه بلیط  تهران

جستجو و مقایسه تور مشهد

سوالات متداول
جاذبه های گردشگری بسیاری در مشهد وجود دارد. پیشنهاد می کنیم JH در سفر به این شهر حتما به زیارت حرم امام رضا (ع) و بازدید از جاذبه هایی نظیر، کوه سنگی، مقبره فردوسی، روستای زشک، طرقبه و شاندیز، آرامگاه نادرشاه افشار، هفت حوض، وکیل آباد و بازار رضا بروید.
برای خرید تور مشهد باید به تقویم مناسبت های مهم این شهر مراجعه کنید. اگر می خواهید در ایامی همچون 15 روز اول فروردین، ماه رمضان، میلاد و شهادت امام رضا (ع) و یا دهه محرم با تور مشهد به این شهر سفر کنید، بهتر است حداکثر 1 ماه قبل از تاریخ مورد نظر، تور مشهد را خریداری نمایید.
به صورت کلی، بهترین زمان برای سفر به مشهد فصل بهار و تابستان است. در فصل بهار، آب و هوای مشهد معتدل است و در فصل تابستان با وجود خشکی و گرمی آب و هوا تعداد مسافران بیشتری به مشهد سفر می کنند.
در تور مشهد الی گشت، امکان خرید بلیط رفت و برگشت از بهترین ایرلاین های داخلی و رزرو هتل در هر منطقه از شهر مشهد وجود دارد. همچنین می توانید در صورت برخورد با هر گونه سوالی، با کارشناسان الی گشت در 24 ساعت شبانه روز در تماس باشید.
می توانید در مشهد به مراکز خرید معروف سنتی و مدرنی همچون، مرکز خرید پروما، بازار رضا، مجتمع تجاری الماس شرق، مرکز خرید آرمان، مجتمع تجاری وصال، پاساژ کاسپین مد، بازار رضا، بازار عباس قلی خان و مرکز خرید مشهد مال بروید.