بلیط هواپیما رزرو هتل تور مسافرتی پکیج مسافرتی بلیط قطار بیمه مسافرتی
رزرو هتل
شانگهای, چین
...
...
 رزرو هتل شانگهای

رزرو هتل شانگهای

سوالات شما

هتل های نزدیک به مرکز شهر شانگهای چه هتل هایی هستند؟

بهترین هتل ها در مرکز شهر و نزدیک به جاذبه های معروف شانگهای قرار گرفته اند. هتل هایی مانند «اینترکنتینانتال»، «سوفیتل»، «جینجیانگ متروپولو»، «ژیجیائو استیت گست» و «فیرمونت پیس» نام بعضی از آن ها هستند.

محبوب ترین هتل های شانگهای چه نام دارند؟

در میان هتل های متعدد در شانگهای می توان از هتل های «گرند سنترال»، «جینگ آن شانگری-لا وست»، «جمیرا هیمالایاس» و «هالیدی این» به عنوان محبوب ترین هتل ها نام برد.

روش های پرداخت هزینه برای رزرو هتل شانگهای چه هستند؟

در خرید حضوری یا اینترنتی به راحتی می توانید از کارت های عضو شتاب استفاده کرده و به صورت ریالی هزینه اقامت در شانگهای را بپردازید. قابل ذکر است که واچر هتل بلافاصله پس از پرداخت هزینه، برایتان ایمیل خواهد شد.

بهترین مراکز خرید در شهر شانگهای، چه نام دارند؟

پیشنهاد می دهیم برای خرید در شانگهای به مراکز خریدی همچون آی اف سی، پلازا 66، جییو گوآنگ، تایمز اسکوئر و گرند گیت وی بروید.

برترین جاذبه های گردشگری و تاریخی شهر شانگهای کدام ها هستند؟

شانگهای را به خاطر جاذبه هایی مانند باغ یویوآن، مرکز تجارت جهانی، موزه شانگهای، برج مروارید خاور، پارک دیزنی لند، جزیره چونگ مینگ و بسیاری دیگر می شناسند.

بهترین زمان برای رزرو هتل ارزان شانگهای چه موقع از سال است؟

فصل زمستان و همچنین اواسط تابستان زمان مناسبی برای رزرو ارزانتر هتل های شانگهای هستند. بنابراین برای یافتن ارزان ترین هتل ها در شانگهای، در این موقع از سال برنامه ریزی سفر خود را انجام دهید.