بلیط هواپیما رزرو هتل تور مسافرتی پکیج مسافرتی قطار بیمه مسافرتی
رزرو هتل
شانگهای, چین
...
...

رزرو هتل شانگهای

رزرو آنلاین هتل های تهران

دریافت آنلاین واچر هتل شانگهای

پشتیبانی 24 ساعته الی گشت

پشتیبانی 24 ساعته الی گشت

جستجو و مقایسه هتل تهران

رزرو آنلاین هتل های شانگهای

جستجو و مقایسه بلیط  تهران

جستجو و مقایسه هتل شانگهای

سوالات متداول
بهترین هتل ها در مرکز شهر و نزدیک به جاذبه های معروف شانگهای قرار گرفته اند. هتل هایی مانند «اینترکنتینانتال»، «سوفیتل»، «جینجیانگ متروپولو»، «ژیجیائو استیت گست» و «فیرمونت پیس» نام بعضی از آن ها هستند.
در میان هتل های متعدد در شانگهای می توان از هتل های «گرند سنترال»، «جینگ آن شانگری-لا وست»، «جمیرا هیمالایاس» و «هالیدی این» به عنوان محبوب ترین هتل ها نام برد.
در خرید حضوری یا اینترنتی به راحتی می توانید از کارت های عضو شتاب استفاده کرده و به صورت ریالی هزینه اقامت در شانگهای را بپردازید. قابل ذکر است که واچر هتل بلافاصله پس از پرداخت هزینه، برایتان ایمیل خواهد شد.
پیشنهاد می دهیم برای خرید در شانگهای به مراکز خریدی همچون آی اف سی، پلازا 66، جییو گوآنگ، تایمز اسکوئر و گرند گیت وی بروید.
شانگهای را به خاطر جاذبه هایی مانند باغ یویوآن، مرکز تجارت جهانی، موزه شانگهای، برج مروارید خاور، پارک دیزنی لند، جزیره چونگ مینگ و بسیاری دیگر می شناسند.
فصل زمستان و همچنین اواسط تابستان زمان مناسبی برای رزرو ارزانتر هتل های شانگهای هستند. بنابراین برای یافتن ارزان ترین هتل ها در شانگهای، در این موقع از سال برنامه ریزی سفر خود را انجام دهید.