بلیط هواپیما رزرو هتل تور مسافرتی پکیج مسافرتی بلیط قطار بیمه مسافرتی
تور مسافرتی
شهر یا فرودگاه مبدا
شانگهای, همه فرودگاه ها
...
...

تور شانگهای

پشتیبانی 24 ساعته الی گشت

دریافت آنلاین مدارک تور شانگهای

پشتیبانی 24 ساعته الی گشت

پشتیبانی 24 ساعته الی گشت

جستجو و مقایسه بلیط  تهران

رزرو اینترنتی تور های شانگهای

جستجو و مقایسه بلیط  تهران

جستجو و مقایسه تور شانگهای

سوالات متداول

برای سفر با تور شانگهای، می بایست ویزای گروهی بگیرید. برای دریافت ویزای گروهی چین، باید مدارکی همانند نامه تمکن مالی لاتین از بانک و اصل پاسپورت با حداقل 7 ماه اعتبار را در اختیار داشته باشید. همچنین دو قطعه عکس، کپی از صفحات مدارک شناسایی، آدرس محل کار و سکونت از دیگر مدارک لازم است.
برای خرید تور شانگهای بهتر است که یک ماه زودتر از شروع سفر اقدام نمایید. پس از خرید بلیط هواپیما و رزرو هتل، می توانید برای ویزای توریستی چین درخواست داده و در نهایت، با تور شانگهای همراه شوید.
افرادی که تور شانگهای الی گشت را خریداری می کنند، از مزایای متعددی همچون پشتیبانی شبانه روزی، اقامت در بهترین هتل ها، ترانسفر فرودگاهی، بیمه مسافرتی، راهنمای فارسی زبان و گشت شهری منحصر به فرد بهره مند خواهند شد.
فصل های بهار و پاییز پر از فستیوال ها و جشنواره های متعدد در شانگهای هستند که آب و هوای معتدلی نیز دارند. برای سفر به شانگهای این دو فصل را انتخاب کنید.
پیشنهاد می دهیم برای خرید در شانگهای به مراکز خریدی همچون آی اف سی، پلازا 66، جییو گوآنگ، تایمز اسکوئر و گرند گیت وی بروید.
شانگهای را به خاطر جاذبه هایی مانند باغ یویوآن، مرکز تجارت جهانی، موزه شانگهای، برج مروارید خاور، پارک دیزنی لند، جزیره چونگ مینگ و بسیاری دیگر می شناسند.
در میان هتل های متعدد می توان از هتل های «گرند سنترال»، «جینگ آن شانگری-لا وست»، «جمیرا هیمالایاس» و «هالیدی این» به عنوان محبوب ترین هتل های شانگهای نام برد.