الی گشت خرید بلیط هواپیما، تور مسافرتی
قوانین و مقررات

سوالات شما

هتل های نزدیک به فرودگاه بین المللی سنگاپور، چه هتل هایی هستند؟

از هتل های نزدیک به فرودگاه سنگاپور می توان به هتل های 81 چانگی، 81 ارکید، کورتیارد بای ماریوت، امباسادور ترانزیت و آروتل اشاره کرد.

هتل های نزدیک به مرکز شهر سنگاپور چه هتل هایی هستند؟

مرکز شهر سنگاپور داون تاون کور (DownTown Core) نام دارد. هتل هایی مانند د کاپیتول کمپینسکی، فور سیزنز، آموی و کوینسی نام تعدادی از هتل های مرکز شهر سنگاپور هستند.

محبوب ترین هتل های سنگاپور چه نام دارند؟

هتل های د ریتز-کارلتون میلنیا، فیرمونت، پن پسیفیک، ایبیس، فورت کنینگ لوژ و رجنت نام برخی از محبوب ترین هتل های سنگاپور هستند.

روش های پرداخت هزینه برای رزرو هتل سنگاپور چه شیوه هایی هستند؟

هم در خرید حضوری و هم اینترنتی، با کارت های عضو شتاب می توانید رزرو هتل سنگاپور را انجام دهید. سایت الی گشت به تمامی مسافران امکان رزرو هتل برای شهرهای مهم سنگاپور را به صورت ریالی و اینترنتی، فراهم نموده است.

مراکز خرید سنگاپور چه نام دارند؟

بهترین خریدهای خود را در سنگاپور می توانید انجام دهید. مراکز خرید ویوو سیتی، مارینا بی، آیون اورکارد، پاراگون، نیان سیتی و ماندریان گالری نام بعضی از برترین مراکز خرید سنگاپور هستند.

برترین جاذبه های گردشگری شهر سنگاپور، کدام ها هستند؟

بیشتر جاذبه های سنگاپور را یا سواحل و بندرگاه های دیدنی تشکیل می دهند یا بناهای تفریحی مدرنی که با جاذبه های هیجان انگیز پر شده اند. پارک گاردنز بای دی بی، سافاری در شب، باغ های گیاهشناسی، اسکله کلارک، تفریحگاه های مارینا بی سندز و فلایر نام برخی از مکان های دیدنی سنگاپور هستند.

راهنمای رزرو هتل های سنگاپور سنگاپور از سراسر جهان

جستجوی هتل در شهر سنگاپور

در فرم جستجو پس از وارد کردن سنگاپور به عنوان مقصد، تاریخ ورود و خروج، تعداد اتاق ها و تعداد مسافران را وارد نموده و دکمه جستجو را بزنید تا لیست هتل های سنگاپور به شما نمایش داده شود.
با انتخاب تعداد اتاق می توانید مشخص نمایید که در هر اتاق چند مسافر اقامت خواهند داشت. برای مثال در اتاق اول ۲ بزرگسال و یک کودک پنج ساله و در اتاق دوم ۳ بزرگسال.

رزرو هتل های سنگاپور

در نتایج جستجو، لیست هتل های سنگاپور به همراه عکس، منطقه هتل، قیمت و سایر جزییات به ترتیب از هتل ارزان قیمت نمایش داده می شود.
پس از انتخاب هتل دکمه رزرو را انتخاب نمایید تا اتاق های موجود (Available) به شما نمایش داده شود. پس از انتخاب اتاق موردنظر مجدد دکمه رزرو را بزنید تا به مرحله ثبت مسافران بروید.
قیمت نمایش داده شده مجموع قیمت برای کل مسافران و تمام مدت اقامت است؛ همچنین در هر هتل اتاق(های) متناسب با تعداد مسافران نمایش داده می شود و شما می توانید هر کدام از آن ها را انتخاب و رزرو کنید. در صورت تمایل می توانید با کلیک بر روی دکمه تغییر هتل، نسبت به رزرو هتل دیگری اقدام نمایید.
با استفاده از منو فیلترهای سمت راست می توانید لیست هتل های سنگاپور را بر اساس نوع، درجه، منطقه، قیمت و امکانات هتل فیلتر کنید تا به سرعت هتل موردپسند خود را بیابید. اگر هتل خاصی در سنگاپور موردنظر شماست می توانید با تایپ نام هتل، اتاق های آزاد آن را مشاهده نمایید.