بلیط هواپیما رزرو هتل تور مسافرتی پکیج مسافرتی بلیط قطار بیمه مسافرتی
تور مسافرتی
شهر یا فرودگاه مبدا
سنگاپور, همه فرودگاه ها
...
...
تور سنگاپور

تور سنگاپور

سوالات شما

برای سفر با تور سنگاپور، تنها بایستی پاسپورت با حداقل 7 ماه اعتبار و مدارک شناسایی خود را به همراه داشته باشید.
از آنجایی که برای گرفتن ویزای سنگاپور می بایست اینترنتی اقدام نمایید، بهتر است حداقل یک ماه زودتر از موعد سفرتان، رزرو تور خود را تکمیل نمایید. به خاطر داشته باشید که هر چه زودتر بلیط هواپیما و رزرو هتل سنگاپور خود را انجام دهید، هزینه مناسبتری برای آن ها خواهید پرداخت و امکان مقایسه بهتری میان گزینه های مختلف خواهید داشت.
منظور از تور سنگاپور الی گشت، «خرید بلیط هواپیما + رزرو هتل» برای این شهر توریستی پیشرفته است. می توانید صفر تا صد تور سنگاپور را خودتان برنامه ریزی کنید و از خدماتی چون، بلیط رفت و برگشت با بهترین ایرلاین ها، ترانسفر فرودگاهی و بیمه مسافرتی بهره مند شوید. همچنین تمامی مسافران از پشتیبانی 24 ساعته کارشناسان الی گشت، بهره مند می شوند.
ارزان ترین تور سنگاپور را در فصل پاییز و بیشتر زمستان خواهید یافت. هر چند که تمام طول سال برای سفر به سنگاپور مناسب است اما از تعداد گردشگران این شهر، در این دو فصل کاسته می شود. همین موضوع خرید تور سنگاپور ارزان را امکان پذیر می کند.
فصول بهار و تابستان پر از فستیوال ها، جشنواره های خرید و جاذبه های فرهنگی در سنگاپور هستند. در کنار آب و هوای معتدل، تعطیلات تابستانی در سنگاپور هم شروع شده است.
بهترین خریدهای خود را در سنگاپور می توانید انجام دهید. مراکز خرید ویوو سیتی، مارینا بی، آیون اورکارد، پاراگون، نیان سیتی و ماندریان گالری نام بعضی از برترین مراکز خرید سنگاپور هستند.
بیشتر جاذبه های سنگاپور را یا سواحل و بندرگاه های دیدنی تشکیل می دهند یا بناهای تفریحی مدرنی که با جاذبه های هیجان انگیز پر شده اند. پارک گاردنز بای دی بی، سافاری در شب، باغ های گیاهشناسی، اسکله کلارک، تفریحگاه های مارینا بی سندز و فلایر نام برخی از مکان های دیدنی سنگاپور هستند.
هتل های د ریتز-کارلتون میلنیا، فیرمونت، پن پسیفیک، ایبیس، فورت کنینگ لوژ و رجنت نام برخی از محبوب ترین هتل های سنگاپور هستند.