حساب کاربری
  • Language
      • فارسی فارسی
      • انگلیسی ENGLISH
تاریخ برگشت
مسافر
1بزرگسال ، اکونومی
1بزرگسال (12+)
0کودک 2 تا 12 سال
0نوزاد 0 تا 2 سال
مسافران + اتاق
1 اتاق، 2 بزرگسال،
تاریخ برگشت
مسافران + اتاق
1 اتاق، 2 بزرگسال , اکونومی
تا تاریخ
مسافران + اتاق
1 اتاق، 2 بزرگسال،
در سفر فوق العاده، خودتو بیمه کن !
تاریخ برگشت
مسافران
1بزرگسال 0کودک 0نوزاد
1بزرگسال (12+)
0کودک 2 تا 12 سال
0نوزاد 0 تا 2 سال

خرید بلیط هواپیما ازمیر

دریافت آنلاین بلیط هواپیما ازمیر

پشتیبانی 24 ساعته الی گشت

خرید اینترنتی بلیط از تمامی ایرلاین‌ها

جستجو و مقایسه بلیط ازمیر

راهنمای خرید اینترنتی پرواز ازمیر از الی گشت

سومین شهر بزرگ و مهم ترکیه، ازمیر نام دارد که در کنار دریای اژه واقع شده است. برای خرید پرواز تهران ازمیر در هر زمان از سال، می توانید به سایت الی گشت مراجعه نمایید. همچنین سامانه الی گشت در بعضی از فصول، بلیط چارتر ازمیر را ارائه می دهد که به کاهش هزینه های سفر می انجامد. پرواز بدون توقف به ازمیر توسط ایرلاین ماهان و در فصل شلوغی سفرها برگزار می شود که سریع ترین و راحت ترین راه برای رسیدن به اینجاست. جاذبه های این شهر، شامل سواحل تفریحی و بناهای تاریخی بوده و نیاز به حداقل 3 روز اقامت در بهترین هتل های ازمیر دارد. اگر بلیط هواپیما ازمیر را در نیمه دوم سال خریداری می کنید، شرکت در فستیوال های فیلم کوتاه یا مسابقات کشتی شترها را از دست ندهید.

فرودگاه ازمیر

فرودگاه ازمیر با نام کامل فرودگاه عدنان مندرس ازمیر دسترسی هوایی به این شهر یونانی ترکیه را آسان تر کرده است. این فرودگاه با طراحی جدید و نوسازش در لیست 5 فرودگاه پرتردد ترکیه قرار گرفته است. گردشگران ایرانی از فرودگاه های امام خمینی تهران و تبریز می توانند پرواز ازمیر را خریداری کنند. بسیاری از ایرلاین های مطرح ایران و ترکیه در این مسیرها پرواز دارند. اتوبوس ها و تاکسی های ویژه فرودگاهی دسترسی مسافران به مرکز شهر ازمیر را فراهم می آورند.

بهترین زمان خرید اینترنتی بلیط ارزان ازمیر

ازمیر شهری بندری و تجاری در حاشیه ساحلی دریای اژه است که جدای از تفریحات آبی، با تاریخی باستانی جذاب تر شده است. این شهر در سواحل غربی ترکیه، مقصد گردشگران بسیاری است که از دیدن بناهای رومی یا گشت و گذار در میان طبیعت شهر، سیر نمی شوند. چه آب و هوایی را برای سفر می پسندید؟ ازمیر از شهرهای مدیترانه ای است که بهار و تابستانی گرم و خشک یا پاییز و زمستانی معتدل و بارانی دارد. بهترین زمان سفر به ازمیر، فصل بهار است. فصلی که هوا معتدل و بارندگی اندک است. ازدحام گردشگران در فصل شلوغی سفر، باعث افزایش قیمت بلیط هواپیما ازمیر می شود. پس اگر به دنبال خرید بلیط ارزان ازمیر هستید، قید فصل بهار را بزنید. فصل زمستان پرواز لحظه آخری ازمیر راحت تر پیدا می شود؛ هر چند که بیشتر اوقات هوای این شهر بارانی است.
بهترین زمان خرید اینترنتی بلیط هواپیما ازمیر یا شرکت در تور، خرداد ماه تا نیمه آبان ماه است. در این تاریخ، اگر چه با افزایش هزینه های سفر به ازمیر روبرو هستید اما آب و هوا عالیست و بازدید از جاهای دیدنی شهر به راحتی امکان پذیر است.
بلیط ارزان ازمیر را در فصل زمستان خواهید یافت. اگر از شلوغی شهر دوری می کنید و البته باران را می پسندید، این فصل را برای سفر به ازمیر انتخاب کنید. حتی قیمت رزرو هتل در ازمیر هم کاهش می یابد.

بهترین جاذبه‌ های گردشگری ازمیر

  • همه جاذبه های ازمیر

  • بهترین مراکز خرید ازمیر

  • جاذبه های ازمیر

بازار کمرالتی
بازار کمرالتی
اپتیموم اوت لت
اپتیموم اوت لت
ازمیر
آگورا
آگورا
ازمیر
بُرنُوا
بُرنُوا
ازمیر
بازار باستانی آگورا
بازار باستانی آگورا
ازمیر
پارک فرهنگ
پارک فرهنگ
ازمیر
برج ساعت ازمیر
برج ساعت ازمیر
تفریحات ساحلی
تفریحات ساحلی
ازمیر

سفر به ازمیر

درباره ازمیر

سوالات متداول