حساب کاربری
  • Language
      • فارسی فارسی
      • انگلیسی ENGLISH
تاریخ برگشت
مسافر
1بزرگسال ، اکونومی
1بزرگسال (12+)
0کودک 2 تا 12 سال
0نوزاد 0 تا 2 سال
مسافران + اتاق
1 اتاق، 2 بزرگسال،
تاریخ برگشت
مسافران + اتاق
1 اتاق، 2 بزرگسال , اکونومی
تا تاریخ
مسافران + اتاق
1 اتاق، 2 بزرگسال،
در سفر فوق العاده، خودتو بیمه کن !
تاریخ برگشت
مسافران
1بزرگسال 0کودک 0نوزاد
1بزرگسال (12+)
0کودک 2 تا 12 سال
0نوزاد 0 تا 2 سال

خرید بلیط هواپیما اهواز

دریافت آنلاین بلیط هواپیما اهواز

پشتیبانی 24 ساعته الی گشت

خرید اینترنتی بلیط از تمامی ایرلاین‌ها

جستجو و مقایسه بلیط اهواز

راهنمای خرید اینترنتی پرواز اهواز از الی گشت

اهواز به عنوان مرکز استان خوزستان، بیشترین آمار گردشگران ورودی در این استان را دارد. شهر پل ها و رود کارون که جدای از آثار جنگ هشت ساله، بناهای تاریخی از دوران عیلامیان و اشکانیان دارد. حتی غذاهای خیابانی و فلافل اهواز از جاذبه هایی است که خواهان بسیار دارد. سفر به مهم ترین شهر خوزستان را با خرید پرواز اهواز آغاز کنید. سریع ترین و راحت ترین روش هم، خرید بلیط آنلاین اهواز از سایت هایی معتبر همانند الی گشت است. تمام پروازهای اهواز، از ارزان ترین قیمت تا بهترین ایرلاین ها را در سایت الی گشت خواهید یافت.

فرودگاه اهواز

فرودگاه اهواز یکی از مقصدهای ورودی به این استان و مهمترین فرودگاه جنوب ایران است. مقاصد پروازهای داخلی فرودگاه بین المللی اهواز به شهرهای مهم کشور مانند تهران، اصفهان، یزد، شیراز، رشت، تبریز، مشهد، کیش و 3 شهر دیگر انجام می شود. برای دسترسی به فرودگاه اهواز، مترو سریع ترین راه و تاکسی های فرودگاهی راحت ترین راه خواهند بود. البته ترانسفر فرودگاهی الی گشت از خدمات جانبی خرید بلیط هواپیما اهواز است که از دغدغه های سفر می کاهد.

بهترین زمان خرید بلیط ارزان اهواز

بهترین زمان سفر به مهم ترین شهر جنوب غربی ایران، فصل های سرد سال تا اوایل بهار است. هنگامی که هنوز دشت های سرسبز خوزستان با آفتاب داغ تابستان سرخ نشده اند. در راهنمای سفر به اهواز تاکید داریم که فصل تابستان به دلیل دمای بالای هوا و بادهای گرم، مناسب سفر نیست. چرا که دمای هوا به بالای 50 درجه سانتی گراد می رسد. به همین خاطر برای رزرو اتاق در بهترین هتل های اهواز و یافتن ارزانترین قیمت بلیط هواپیمای خوزستان، در همین زمان اقدام به خرید نمایید.
فصل پاییز، بهترین زمان سفر به این شهر است. چرا که هنوز تعداد گردشگران ورودی به اهواز کم بوده و در نتیجه قیمت بلیط هواپیمای اهواز مناسب خواهد بود. فصل زمستان پربارش بوده و بیشتر اوقات بارش های پراکنده، بازدید از جاهای دیدنی اهواز را با مشکل مواجه می کند. ابتدای زمستان هم می توانید بلیط هواپیمای لحظه آخری اهواز پیدا کنید و قیمت کمتری برای خرید بلیط اهواز بپردازید.
در اواخر زمستان و فصل بهار، تعداد گردشگران شهر بیشتر شده و پرواز اهواز به سرعت پر می شود. اگر قصد سفر در این زمان از سال را دارید، حداقل از یک ماه قبل، اقدام به خرید بلیط هواپیما اهواز نمایید. تور اهواز هم بیشتر در همین زمان از سال برگزار می شود.

بهترین جاذبه‌ های گردشگری اهواز

  • همه جاذبه های اهواز

  • جاذبه های اهواز

  • غذاهای جنوب ایران

پل غدیر
پل غدیر
اهواز
سیلوی اهواز
سیلوی اهواز
اهواز
آرامگاه علی بن مهزیار اهوازی
آرامگاه علی بن مهزیار اهوازی
اهواز
رودخانه کارون
رودخانه کارون
اهواز
قلیه ماهی
قلیه ماهی
فلافل
فلافل
سمبوسه
سمبوسه
دوپیازه میگو
دوپیازه میگو
ماهی برشته
ماهی برشته
سینگو
سینگو
پودینی کوسه
پودینی کوسه
دال عدس
دال عدس

سفر به اهواز

درباره اهواز

سوالات متداول