حساب کاربری
 • Language
   • فارسی فارسی
   • انگلیسی ENGLISH
تاریخ برگشت
مسافر
1بزرگسال ، اکونومی
1بزرگسال (12+)
0کودک 2 تا 12 سال
0نوزاد 0 تا 2 سال
مسافران + اتاق
1 اتاق، 2 بزرگسال،
تاریخ برگشت
مسافران + اتاق
1 اتاق، 2 بزرگسال , اکونومی
تا تاریخ
مسافران + اتاق
1 اتاق، 2 بزرگسال،
در سفر فوق العاده، خودتو بیمه کن !
تاریخ برگشت
مسافران
1بزرگسال 0کودک 0نوزاد
1بزرگسال (12+)
0کودک 2 تا 12 سال
0نوزاد 0 تا 2 سال

خرید بلیط هواپیما قشم

دریافت آنلاین بلیط هواپیما قشم

پشتیبانی 24 ساعته الی گشت

خرید اینترنتی بلیط از تمامی ایرلاین‌ها

جستجو و مقایسه بلیط قشم

راهنمای خرید اینترنتی پرواز قشم از الی گشت

جزیره قشم جدای از اینکه بزرگترین جزیره خلیج فارس است، به شکل دلفین بوده و پر از جاذبه های طبیعی دیدنی است. شهر قشم نیز، در ناحیه سر این دلفین واقع شده و از مراکز خرید، بازارهای محلی و جاهای دیدنی فراوان پر شده است. با خرید بلیط هواپیما قشم مستقیم وارد این جزیره می شوید و دیگر خبری از اذیت شدن در دریای مواج و گاهی طوفانی نیست. پس از خرید بلیط هواپیما قشم و ورود به جزیره، بازدید از طبیعت منحصر به فرد و جزیره هنگام را فراموش نکنید.
تمامی پروازهای قشم در سایت الی گشت قرار گرفته اند که پس از جستجو، به شما نشان داده می شوند. تنها کافیست تاریخ سفر و مبدا خود را مشخص نمایید. قیمت بلیط هواپیما قشم با ایرلاین های مختلف را، مقایسه نموده و در نهایت، بهترین بلیط هواپیما قشم را با پرداخت آنلاین، خریداری نمایید.

فرودگاه قشم

فرودگاه بین المللی قشم یا فرودگاه بین المللی دیرستان نزدیک به روستای دیرستان جزیره واقع شده است و 40 دقیقه با ماشین تا شهر قشم فاصله دارد. ساخت بخش های مختلف آن از 1335 تا 1372 ادامه داشت و بیشتر ایرلاین های معروف ایرانی به آن پرواز دارند. فرودگاه قشم، نزدیک به جزیره هنگام و در ناحیه پایینی جزیره ساخته شده است که نیاز به ترانسفر فرودگاهی را دو چندان می نماید. پیشنهاد می دهیم از قبل، ترانسفر فرودگاهی درخواست دهید تا به مشکل برنخورید.

بهترین زمان خرید بلیط ارزان قشم

جزیره قشم که جزئی از مناطق آزاد ایران محسوب می شود، از مناطق مسکونی کوچکی تشکیل شده و امروزه با اقامتگاه ها و جذب گردشگران رونق گرفته است. قشم با قرارگیری در استان هرمزگان و خلیج فارس، آب و هوایی مرطوب و گرم دارد. مناطق مختلف در جنوب ایران، هر چند که با یکدیگر مشابه هستند اما جزیره بزرگ قشم به طور مداوم دستخوش تغییرات آب و هوایی است. بهترین زمان برای رزرو هتل در قشم را هم همین موضوع تعیین می نماید. هنگامی که هوا طوفانی باشد، اکثر پروازهای قشم کنسل می شوند یا با تاخیر حرکت می کنند. بنابراین حتما بهترین زمان سفر به قشم را مد نظر داشته باشید.
فصل بارانی و مه آلود قشم که تمام می شود، زمان سفر و شرکت در تور قشم است. از این منظر، بهترین زمان خرید بلیط قشم یا حتی رزرو هتل ، اواخر پاییز تا اوایل بهار است. از آذر ماه، سفرها و تورهای قشم شروع می شوند و تا آخر عید نوروز ادامه پیدا می کنند. با اینکه هوا در سردترین حالت ممکن در جزیره است، اما در این زمان ها انتظار باران و طوفان هم هست. بنابراین حتما قبل از سفر، وضعیت آب و هوای جزیره را، نگاهی بیندازید. بلیط لحظه آخری تهران قشم در این فصل از سال، به ندرت پیدا می شود.
بلیط هواپیما قشم ارزان را در فصل هایی که جزیره از ازدحام گردشگران، خلوت می شود خواهید یافت. از اواخر بهار تا انتهای تابستان با بالاتر رفتن دما و گرم شدن هوا، تعداد مسافران اندک و بلیط ارزان قشم راحت تر پیدا می شود. آن دسته از افرادی که به دنبال بلیط لحظه آخری قشم هستند، تابستان را برای سفر انتخاب کنند.

بهترین جاذبه‌ های گردشگری قشم

 • همه جاذبه های قشم

 • غذاهای جنوب ایران

 • بهترین مراکز خرید قشم

 • جاذبه های قشم

قلیه ماهی
قلیه ماهی
فلافل
فلافل
سمبوسه
سمبوسه
دوپیازه میگو
دوپیازه میگو
ماهی برشته
ماهی برشته
سینگو
سینگو
پودینی کوسه
پودینی کوسه
دال عدس
دال عدس
بازار بندر درگهان
بازار بندر درگهان
قشم
مرکز خرید دو دلفین
مرکز خرید دو دلفین
مرکز تجاری فردوسی
مرکز تجاری فردوسی
مجتمع نخل زرین
مجتمع نخل زرین
قشم
ژئوپارک قشم
ژئوپارک قشم
قشم
جنگل های حرا
جنگل های حرا
قشم
دره ستارگان
دره ستارگان
قشم
غار نمک
غار نمک
قشم

سفر به قشم

درباره قشم

سوالات متداول