حساب کاربری
 • Language
   • فارسی فارسی
   • انگلیسی ENGLISH
تاریخ برگشت
مسافر
1بزرگسال ، اکونومی
1بزرگسال (12+)
0کودک 2 تا 12 سال
0نوزاد 0 تا 2 سال
مسافران + اتاق
1 اتاق، 2 بزرگسال،
تاریخ برگشت
مسافران + اتاق
1 اتاق، 2 بزرگسال , اکونومی
تا تاریخ
مسافران + اتاق
1 اتاق، 2 بزرگسال،
در سفر فوق العاده، خودتو بیمه کن !
تاریخ برگشت
مسافران
1بزرگسال 0کودک 0نوزاد
1بزرگسال (12+)
0کودک 2 تا 12 سال
0نوزاد 0 تا 2 سال

خرید بلیط هواپیما کیش

دریافت آنلاین بلیط هواپیما کیش

پشتیبانی 24 ساعته الی گشت

خرید اینترنتی بلیط از تمامی ایرلاین‌ها

جستجو و مقایسه بلیط کیش

راهنمای خرید اینترنتی پرواز کیش از الی گشت

کیش از مهم ترین مقاصد گردشگری جنوب ایران است که با جاذبه های خرید و تفریحات ساحلی خود، شناخته می شود. برای سفر به جزیره و منطقه آزاد ایران، به راحتی می توانید بلیط هواپیما کیش را تهیه کنید. تنها کافیست از طریق سامانه آژانس گردشگری الی گشت برای خرید آنلاین بلیط هواپیما کیش اقدام کنید. جزیره کیش در استان هرمزگان و شهرستان بندرلنگه واقع شده است. جاذبه هایی مانند جزیره مرجانی و ساحل فام، غواصی در آب های زلال اطراف جزیره و مراکز خرید ارزان مسافران را به سمت کیش می کشاند.
پروازهای کیش به صورت شبانه روزی در سایت الی گشت قابل مشاهده اند و تنها با چند کلیک ساده، می توانید اقدام به خرید بلیط کیش نمایید.

فرودگاه کیش

در مرکز جزیره کیش، فرودگاه کیش واقع شده است. فرودگاهی با 4 ترمینال و مساحتی به اندازه 9 میلیون مترمربع که از پررفت و آمدترین فرودگاه های ایران است. هنگام خرید بلیط هواپیما کیش امکان انتخاب و خرید ترانسفر فرودگاهی به هتل را خواهید داشت. سعی کنید رزرو هتل کیش خود را نزدیک به فرودگاه کیش انجام دهید یا حداقل ترانسفر فرودگاهی بگیرید. امکان درخواست ترانسفر فرودگاهی تا هتل های کیش هم، از دیگر مزایای سایت رزرواسیون الی گشت است.

بهترین زمان خرید بلیط ارزان کیش

بهترین زمان خرید بلیط ارزان قیمت کیش هم به فصل سفر و هم به زمان خرید بستگی دارد. به خاطر داشته باشید که هر چه از فصل شلوغی سفرها فاصله بگیرید، بلیط هواپیما کیش ارزان، راحت تر پیدا می شود. فصل هایی که زمان شلوغی سفر است مانند پاییز و زمستان، قیمت بلیط هواپیما افزایش می یابد اما آب و هوا برای شرکت در تور کیش عالیست. از آن طرف، در فصل تابستان از تعداد گردشگران کیش کاسته می شود. به علت گرمای بالای هوا در تابستان، بلیط هواپیمای ارزان کیش به راحتی پیدا می شود. همچنین تابستان کیش فصل تخفیف ها و جشنواره های خرید است.
فصل بهار به خاطر تعطیلات عید نوروز و افزایش سفرها، قیمت ها بیشتر می شود. پیشنهاد می کنیم اگر تصمیم به سفرهای نوروزی دارید، بلیط هواپیمای کیش را حداقل دو ماه قبل از سفر تهیه کنید. آب و هوای خوب بهاری جزیره کیش تا آخر نوروز ادامه پیدا می کند. پس از آن، با افزایش دمای هوا، از میزان گردشگران جزیره کاسته شده و امکان خرید بلیط هواپیما چارتری بیشتر می شود.
به جز فصل ها، بهتر است به زمان تعطیلات هم دقت داشته باشید. در اواسط هفته که روزهای کاری هستند، ارزانترین بلیط هواپیما کیش قابل خرید است. بنابراین سعی کنید که روزهای غیرتعطیل و اواسط هفته را برای سفر به کیش و خرید بلیط هواپیما انتخاب کنید. آخر هفته ها مانند روزهای پنج شنبه و جمعه تعداد مسافران بیشتر شده و قیمت بلیط هواپیمای کیش تغییر چندانی با باقی مواقع سال نمی کند.

بهترین جاذبه‌ های گردشگری کیش

 • همه جاذبه های کیش

 • جاذبه های جزیره کیش

 • مراکز خرید جزیره کیش

 • غذاهای جنوب ایران

شهر زیرزمینی کیش
شهر زیرزمینی کیش
کشتی یونانی
کشتی یونانی
کیش
ورزش های آبی
ورزش های آبی
کیش
پارک آبی
پارک آبی
کیش
قلیه ماهی
قلیه ماهی
فلافل
فلافل
سمبوسه
سمبوسه
دوپیازه میگو
دوپیازه میگو
ماهی برشته
ماهی برشته
سینگو
سینگو
پودینی کوسه
پودینی کوسه
دال عدس
دال عدس

سفر به کیش

درباره کیش

سوالات متداول