حساب کاربری
  • Language
      • فارسی فارسی
      • انگلیسی ENGLISH
تاریخ برگشت
مسافر
1بزرگسال ، اکونومی
1بزرگسال (12+)
0کودک 2 تا 12 سال
0نوزاد 0 تا 2 سال
مسافران + اتاق
1 اتاق، 2 بزرگسال،
تاریخ برگشت
مسافران + اتاق
1 اتاق، 1 بزرگسال , اکونومی
تا تاریخ
مسافران + اتاق
1 اتاق، 2 بزرگسال،
در سفر فوق العاده، خودتو بیمه کن !
تاریخ برگشت
مسافران
1بزرگسال 0کودک 0نوزاد
1بزرگسال (12+)
0کودک 2 تا 12 سال
0نوزاد 0 تا 2 سال

تور بمبئی

دریافت آنلاین مدارک تور بمبئی

پشتیبانی 24 ساعته الی گشت

رزرو اینترنتی تور های بمبئی

جستجو و مقایسه تور بمبئی

تور لحظه آخری بمبئی الی گشت

بهترین قیمت تور های بمبئی الی گشت


آب و هوای بمبئی

شهر بمبئی اقلیم گرمسیری با آب و هوای مرطوب و بارانی دارد. این شهر ساحلی در کنار دریای عربی و نزدیک به مدار رأس السرطان، واقع شده است. شهر بندری و اسکله ای بمبئی از نظر آب و هوایی تنها سه فصل تابستان، بارش های موسمی و زمستان را دارد. فصل گرم تابستان در بمبئی شامل ماه های مارس، آوریل و می (از نیمه اسفند تا نیمه خرداد) است. رطوبت هوا و بارندگی ها در ماه های خرداد، تیر، مرداد و شهریور و در فصل بارش های موسمی بمبئی نیز به اوج خود می رسد. زمستان در بمبئی علی رغم نامش، آب و هوایی بهاری دارد. چهار ماه نوامبر، دسامبر، ژانویه و فوریه (نیمه آبان تا نیمه اسفند) فصل زمستان خوش آب و هوای بمبئی را تشکیل می دهند. دمای هوا بسیار معتدل بوده و اصلاً خبری از سرما یا برف نیست.

آب و هوای بمبئی

سفر به بمبئی در نوروز

سفر به بمبئی در نوروز

شاید بیشتر شما نام تور( بمبئی+گوا) را شنیده باشید. بیشتر اوقات مسافران می توانند برای سفرهای نوروزی خود همزمان برای این دو شهر تور بگیرند. با این حال امکان خرید تور بمبئی به تنهایی و جداگانه از تور گوا هم وجود دارد. برای سفر به بمبئی در نوروز هوای شهر آفتابی و به دور از بارندگی بوده و برای گذراندن اوقات فراغت در کنار اسکله ،بمبئی شهری فوق العاده است. با شروع ماه آوریل جشن سال نو هندوها هم شروع می شود که خود از جاذبه های پرشور شهر برای سفر در نوروز است. از خوبی های تور بمبئی نوروز 99 یا حتی در سال های بعد مناسب بودن قیمت ها و هزینه های سفر است. در حقیقت بسیاری از هزینه ها به دلیل کاهش گردشگران در شهر پایین می آیند. با این وجود به دلیل تعطیلات نوروزی، در بین مردم ایران سفر به بمبئی و هند بسیار زیاد می شود ، که باعث سریع تر به فروش رسیدن تور بمبئی با ظرفیت محدود می شود.


سفر به بمبئی درکریسمس

خود را برای شرکت در جشنواره های موسیقی بین المللی و حتی تخفیف های خرید در ماه ژانویه بمبئی آماده کنید. به غیر از شروع سال میلادی و فصل حراجی در مراکز خرید این شهر، جشنواره ها از دلایلی هستند که باعث افزایش مسافران و گردشگران بمبئی می شوند. جشنواره بین المللی فیلم بمبئی، «سانکرانتی» یا فستیوال برداشت محصول و جشن موسیقی «بنگانا» مکمل جشن کریسمس هستند. هزینه های سفر در کریسمس به بمبئی، دلیل مناسبی است تا تور بمبئی کریسمس را حداقل یک تا سه ماه زودتر از این زمان خریداری کنید.

سفر به بمبئی درکریسمس

جاذبه های گردشگری بمبئی

جاذبه های گردشگری بمبئی

شهر بمبئی را بیشتر به خاطر سینمای بالیوود و هنرپیشه های هندی می شناسند. ایستگاه قطار بمبئی یکی از مکان های دیدنی در شهر است که قدیمی ترین شبکه ریلی قطار در آسیا به حساب می آید. ایستگاه چاتراپاتی شیواجی ماهاراج به همراه غارهای الفنتا و ساختمان های متمایز دوران ویکتوریایی و سبک آرت دکو از میراث جهانی یونسکو در بمبئی هستند. در کنار اسکله می توانید بنای تاریخی زیبای دروازه هند بمبئی را ببینید. استعمار انگلیسی ها هر چند ارزش های بسیاری از مردم هند گرفت اما گویا میراث ساختمان های ویکتوریایی خود را برای جبران به جا گذاشته است. بناهای مذهبی و کلیساها، دانشگاه بمبئی، ایستگاه راه آهن چاتراپاتی شیواجی، رختشویخانه دوبی گات و سینماها از بهترین جاذبه های این شهر هستند. در خارج از شهر غارهای الفنتا از دیگر جاذبه هایی است که ترکیبی از معماری و طبیعت را به شما مسافران نشان می دهد. «حوض بانگانگا» از فضاهای دیدنی شهربمبئی است که در زمان برگزاری جشنواره ای به همین نام در زمستان شلوغ و البته تماشایی تر می شود. آرامگاه و مسجد حاج علی از بناهای دیدنی با حال و هوای آرامش بخش است که در میان آب های دریا قرار گرفته است. برای رسیدن به این مسجد باید اسکله ای باریک به طول 457 متر را تا درون دریا بپیمایید.


جاذبه های تفریحی بمبئی

خود را برای تفریحات هیجان انگیز در تور بمبئی آماده کنید. اگر از برف بازی لذت می برید، به اسنو کینگدام (Snow Kingdom) بروید. در مجتمع تفریحی اسماش (Smaaash) تمام بازی های هیجانی مانند کارتینگ، فوتبال، بولینگ، کریکت و بسیاری دیگر را می توانید دنبال کنید. شما مسافران برای هیجان و بازی می توانید شهربازی اسل ورلد (Essel World) را هم انتخاب کنید تا یک روز پرهیجان برای سفر خود بسازید. طبیعت اطراف آبشار پاندیوکادا (Pandavkada Falls) نیز برای طبیعت دوستان مناسب است.

جاذبه های تفریحی بمبئی

جاذبه های ساحلی بمبئی

جاذبه های ساحلی بمبئی

به دنبال کروزهای دریایی با قیمت های مناسب می گردید؟ به دلیل موقعیت خوب بمبئی در کنار ساحل دریای عربی، می توانید در این شهر، کروز سوار شوید. خط ساحلی کنار دریا با نام خیابان گردنبند ملکه برای پیاده روی حتی زیر باران نیز فضایی تماشایی دارد. بعضی از جاذبه های تاریخی شهر هم مانند دروازه هند بمبئی در کنار خطوط ساحلی قرار گرفته اند.


سوغات بمبئی

تمامی سوغات هند را در بمبئی پیدا خواهید کرد. انواع پارچه های مشهور هندی و لباس های ساری، انواع ادویه، چای، جواهرات و بدلیجات هندی، مجسمه های مختلف و گیاهان طبی تعدادی از سوغاتی های بمبئی هستند. این سوغاتی ها را از بازارهای محلی متعدد بمبئی می توانید با بهترین قیمت ها تهیه کنید.

سوغات بمبئی
سفر ارزان به استانبول

سفر ارزان به استانبول

به افرادی که قصد سفر به بمبئی را دارند و به دنبال کاهش هزینه های سفر هستند، پیشنهاد می دهیم تور مسافرتی خریداری کنند. در تور بمبئی بسیاری از هزینه ها مانند ترانسفر فرودگاهی به عهده تور بوده و از هزینه های جانبی شما مسافران کاسته می شود. از طرفی تور لحظه آخری بمبئی ارزان تر از دیگر تورهای این شهر است اما باید مقدمات فوری سفر را برای آن فراهم نمود. کسانی که به دنبال تور لحظه آخری هستند، باید برای ویزای فوری هند هم اقدام کنند. در نهایت کسانی که به دنبال گزینه ای به غیر از تور برای سفر ارزان به بمبئی هستند، می توانند از گزینه ی «خرید بلیط هواپیما + رزرو هتل الی گشت» استفاده کنند. این گزینه به مسافران امکان خرید تور بمبئی و طراحی سفر در هر زمان از سال را فراهم می کند.

بهترین فصل سفر ارزان به بمبئی

بهترین فصل سفر ارزان به بمبئی

افرادی که به دنبال سفر ارزان هستند، سفر خود را برای زمان هایی که شرایط آب و هوایی بمبئی رو به گرمی می رود و خبری از جشنواره ها نیست، برنامه ریزی کنند. هر چند که در تمام طول سال می توانید جشنواره های مختلفی را در این شهر پیدا کنید. نیمه اسفند تا نیمه خرداد، بهترین زمان برای تمامی تفریحات آبی، بازدید از جاذبه ها، خرید و استراحت است. شهر بمبئی در فروردین یا اردیبهشت کم ترین تعداد مسافران را دارد و قیمت ها نیز کاهش نسبی می یابند. ارزان ترین قیمت های تور بمبئی را قبل از شروع زمستان و در ماه نوامبر (نیمه آبان تا نیمه آذر ماه)، خواهید یافت. هوای بارانی این ماه ها، باعث کاهش تعداد گردشگران در بمبئی شده اما هنوز می توان افرادی را در جشنواره هایی مانند جشنواره بین المللی موسیقی بمبئی و جشن دیوالی یافت.

مدیریت هزینه ها در بمبئی

مدیریت هزینه ها در بمبئی

شهر بمبئی از متفاوت ترین شهرهای جهان برای سفر به شمار می آید چرا که با هر بودجه ای می توان در این شهر اقامت داشت. پرواز مستقیم بمبئی ارزان تر از پرواز با یک توقف برای این مقصد است. برای اقامت به راحتی می توانید هتل های ارزان را در این شهر خلیجی پیدا کنید. اگر چه هتل های پنج ستاره بمبئی بسیار قصر مانند و لوکس ساخته شده اند و تجربه بی نظیری از سفر به هند به مسافران هدیه می دهند. همچنین هزینه اتوریکشاو (وسیله نقلیه محلی در هند) نیز ارزان تر از تاکسی در بمبئی تمام می شود؛ تنها به خاطر بسپارید که تعیین قیمت کرایه قبل از سوار شدن به اتوریکشاو الزامی است. هزینه سفارش غذا حتی در لوکس ترین رستوران های بمبئی قیمت چندانی نخواهد داشت. در این شهر، حتی رستوران های ایرانی فراوان یافت می شود. واحد پول هند، روپیه است اما می توانید دلار یا یورو تهیه کرده و تبدیل ارز را در بمبئی انجام دهید.

راهنمای رزرو تور بمبئی از سایت الی گشت

راهنمای رزرو تور بمبئی از سایت الی گشت

با ورود به سایت الی گشت، روی گزینه «پرواز + هتل» کلیک کنید تا تمامی تورها به شما نشان داده شود. با انتخاب تور بمبئی به صفحه رزرو تور متصل شده و تمامی پیشنهادهای سفر به شما نمایش داده می شود. در صفحه رزرو تور بمبئی تاریخ سفر و تعداد مسافران را مشخص نمایید. همچنین بهترین تورهای بمبئی در این صفحه به مسافران پیشنهاد داده شده است. در صفحه تور بمبئی، متنوع ترین هتل ها را خواهید یافت. روی دکمه «انتخاب اتاق» کلیک کنید تا اتاق های قابل رزرو برای شما به نمایش درآید. درنهایت، بهترین پرواز به شما پیشنهاد شده اما امکان تغییر پرواز هم وجود دارد. انتخاب هتل و پرواز را انجام داده و در نهایت با کلیک روی دکمه «رزرو تور»، وارد فرم مشخصات شوید. مشخصات دقیق هر مسافر و خریدار را وارد نمایید و پس از پرداخت هزینه، روند رزرو تور بمبئی شما به پایان می رسد.

رزرو تور بمبئی از طریق تماس با پشتیبانی 24 ساعته الی گشت

رزرو تور بمبئی از طریق تماس با پشتیبانی 24 ساعته الی گشت

مجموعه گردشگری الی گشت با داشتن سابقه طولانی در برگزاری تورهای هند به ویژه تور بمبئی توانسته پکیج های مورد علاقه مسافران را مهیا نماید. در تمامی روزهای هفته و در هر ساعت از شبانه روز می توانید با شماره تلفن 8540-021 تماس گرفته و تور بمبئی را خریداری کنید.

امکانات ویژه تور بمبئی الی گشت

امکانات ویژه تور بمبئی الی گشت

امنیت و اطمینان در سفر با تور بمبئی از مهم ترین اولویت های الی گشت برای مسافران است. گروه پشتیبانی الی گشت در تلاش است تا مسافران از لحظه خرید تور تا بازگشت به شهر محل سکونت خود، هیچ گونه نگرانی نداشته باشند. از آنجایی که مواجه با مشکلات از اتفاقات غیر قابل اجتناب در سفر هستند، مجموعه گردشگری الی گشت بیمه مسافرتی برای تمامی مسافران در نظر گرفته است. همچنین در تور بمبئی الی گشت بهترین هتل ها و ایرلاین ها برای شما در نظر گرفته شده است. بیمه مسافرتی، ترانسفر فرودگاهی و گشت شهری رایگان، راهنمای فارسی زبان و اخذ ویزای الکترونیکی از جمله مزایای خرید تور بمبئی هند الی گشت است. همچنین در صورت بروز هر گونه مشکل، پشتیبانی ۲۴ ساعته الی گشت همیشه پاسخگوی شما خواهد بود.

مدارک لازم برای سفر به هند

مدارک لازم برای سفر به هند

برای سفر به بمبئی به جز خرید بلیط هواپیما و انجام مقدمات رزرو هتل، نیاز به اخذ ویزای هند دارید. کشور هند برای راحت تر نمودن سفر گردشگران، امکان درخواست ویزای الکترونیکی فراهم نموده است. مسافرانی که در تور بمبئی الی گشت شرکت می کنند، تنها کافی است مدارک لازم را به آژانس ارائه دهند. این مدارک شامل اسکن صفحه اول پاسپورت، کپی از تمامی صفحات شناسنامه، یک قطعه عکس 6*4 و کپی ویزای هند قبلی خواهد بود.

غذاهای معروف بمبئی

از آنجایی که پیشه بیشتر مردم این شهر، ماهیگیری است، غذاهای دریایی از دیرباز در بمبئی طبخ می شده است. غذاهای دریایی بمبئی، غذای محبوب مردم این منطقه بوده که با ادویه های خوشمزه هندی و البته فلفل درست می شوند. خود را برای طعم تندی در بمبئی آماده کنید؛ چرا که بیشتر غذاهای محلی بمبئی تند هستند. در رستوران های این شهر غذایی به نام «وادا پاو» را که مشهورترین غذای مردم بمبئی است امتحان کنید. این غذا در واقع همان کوکوی سیب زمینی است که با نان های ساندویچی و گاهی انبه سرو می شود. املت معروفی به نام «آکوری»، «تیفان» جنوب هند، فست فود «باتاتا وادا» با انواع سس های تند هندی، غذای چلوخورشت «واران بهات» یا «زونکا باکار» نام تعدادی از غذاهای بمبئی هستند. رستوران های متعددی را با هر سلیقه و در هر خیابان بمبئی خواهید یافت. از رستوران های حلال گرفته تا بهترین رستوران های هندی و بین المللی را در این شهر مشهور هند می توانید برای سفارش غذا انتخاب کنید.

بهترین جاذبه‌ های گردشگری بمبئی

  • همه جاذبه های بمبئی

  • جاذبه های بمبئی

  • بهترین غذاهای هند

دروازه هند
دروازه هند
بمبئی
ایستگاه راه آهن چاتراپاتی شیواجی
ایستگاه راه آهن چاتراپاتی شیواجی
بمبئی
غارهای الفنتا
غارهای الفنتا
بمبئی
آرامگاه حاج علی
آرامگاه حاج علی
بمبئی
دانشگاه
دانشگاه
بمبئی
دادگاه عالی
دادگاه عالی
بمبئی
باغ های معلق
باغ های معلق
بمبئی
فستیوال های بمبئی
فستیوال های بمبئی
باتر چیکن
باتر چیکن
دهلی
چیکن تندوری
چیکن تندوری
دهلی
روگان جوش
روگان جوش
دهلی
چوله
چوله
دهلی
پالک پنیر
پالک پنیر
دهلی
آلو گوبی
آلو گوبی
دهلی
دال گوشت
دال گوشت
دهلی
کوفته مالایی
کوفته مالایی
دهلی

سفر به بمبئی

درباره بمبئی

سوالات متداول