بلیط هواپیما

آفر استثنایی الی گشت: کد تخفیف ۱۰ درصدی روی تمامی محصولات

کد تخفیف شگفت انگیز الی گشت در شبکه های اجتماعی روی تمامی محصولات

یک اتفاق شگفت انگیز! کد تخفیف ۱۰ درصدی الی گشت روی تمامی محصولات از تور گرفته تا بلیط هواپیما و هتل ها… این کد نامحدود است اما فقط تا ۴۸ ساعت زمان دارید تا از این فرصت بزرگ استفاده کنید. خبر هیجان انگیز این که این کد تخفیف شامل تمامی تورهای نوروزی الی گشت هم می شود و در نتیجه این آفر استثنایی بهترین فرصت برای خرید تورهای نوروزی است تا با هزینه ای کمتر به هر نقطه ی مورد دلخواهتان در دنیا سفر کنید.

برای رزرو آنلاین بلیط هواپیما اینجا را کلیک کنید

کد تخفیف الی گشت

همان طور که می دانید شرکت مسافرتی الی گشت مثل هر سال تورهای نوروزی با کیفیت را به نقاط مختلف جهان برگزار می کند. این تورها تنوع بالایی دارند و از تورهای لوکس تا تورهای اقتصادی را شامل می شوند و به صورت پکیج یا رزرو جداگانه ی هتل و بلیط هواپیما قابل خریداری هستند. شما این تورها را می توانید چه به صورت آنلاین از طریق سیستم رزرو آنلاین الی گشت و یا چه به صورت حضوری خریداری کنید، نکته ای که باید بدانید این است که این ۱۰ درصد تخفیف شگفت انگیز الی گشت روی تمام محصولات فقط برای ۴۸ ساعت است. فرصتی خیلی استثنایی  و موقعیتی فوق العاده که تکرار نخواهد شد.

برای خرید محصولات الی گشت باید کد تخفیف محصول را داشته باشید، برای دیدن کدهای تخفیف به شبکه های اجتماعی الی گشت در پایین مراجعه کنید:

چرا با الی گشت به قبرس سفر کنیم؟
چرا با الی گشت به قبرس سفر کنیم؟
تجربه ی یک سفر بی نظیر همراه با تخفیف در کمپین «جمعه به گشت با الی گشت»
تجربه ی یک سفر بی نظیر همراه با تخفیف در کمپین «جمعه به گشت با الی گشت»
سفر به استانبول با الی گشت
سفر به استانبول با الی گشت
معرفی شعبه های الی گشت در دنیا
معرفی شعبه های الی گشت در دنیا